Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Chemik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Chemik. Pokaż wszystkie posty

sobota, 4 sierpnia 2018

Stephenie Meyer – Chemik - Edipresse Książki – Świetny, lekki kryminał sensacyjny na lato w wersji audiobook!

Gdy po wieczornym czytaniu tradycyjnej, papierowej książki, pochłaniają mnie pielęgnacyjne rytuały, uwielbiam słuchać audiobooków!


Stephenie Meyer – Chemik
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Tłumaczenie: Anna Klingofer
Tytuł oryginalny: The Chemist
Data wydania: 24 kwietnia 2017
Audiobook - Czas: 19 godz. 36 min – 2 x płyta CD
Lektor: Krzysztof Plewako-Szczerbiński


Książka zatytułowana Chemik, autorstwa słynnej Stephenie Meyer, którą na pewno kojarzycie z kultowej Sagi Zmierzch, tak szybko wciągnęła mnie, że słuchałam jej w zasadzie codziennie, szybko chłonąc słowa, czytane przez świetnego lektora Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego, który swym przyjemnym, głębokim głosem wprowadzał mnie w świat powieści. Nie jest to książkowa nowość, jednakże polecam Wam tego lata sięgnąć po Chemika, czy w wersji tradycyjnej, którą pięknie wydało Wydawnictwo Edipresse Książki, czy też po ebooka, czy właśnie w wersji audio, jak u mnie. Adiobook Chemik, jest też dostępny na platformie czytelniczej Legimi, która skusi Was przeogromną ilością książek w postaci ebooków i audiobooków właśnie, to ogromna, wirtualna księgarnia, ponad 25 tysięcy ebooków i audiobooków, także gorąco Wam ją także polecam. Wersja płytowa, zawiera dwie płyty CD, książka podzielona jest na wiele części, także zawsze możemy rozpocząć od dowolnego momentu, w którym skończyliśmy ostatnio słuchanie.



Chemik Stephenie Meyer, to przyjemny w odbiorze świetny kryminał sensacyjny, który idealnie zajmie Was podczas letnicy wieczorów. Fabuła szybko wciąga, momentalnie identyfikujemy się z główną bohaterką, nie ma tu zdecydowanie miejsca na nudę. Doktor Juliana, inaczej Julie, ma mnóstwo imion, codziennie nazywa się inaczej, ukrywa się, nosi peruki, jednego dnia jest Kris, innego nosi jeszcze inne imię, przez dużą jednak część powieści nazywa się Alex. Kiedyś pracowała dla amerykańskiej agencji rządowej, jako osoba przygotowująca specyfiki, zmuszające podejrzanych do wyjawiania danych, tajnych informacji, w skrócie brała udział w torturach zadawanych ludziom. Jednakże, gdy ginie jej najbliższy współpracownik Dr. Joseph Barnaby, kobieta zaczyna uciekać, bojąc się także o własne życie. Po czasie, znajduje ją mężczyzna z departamentu, dając jej kolejne zadanie. Tajniaczka Alex, ma szybki plan, wynajmuje dogodne miejsce, znajduje i porywa Daniela, człowieka, który ma być odpowiedzialny za mafijne działania, zmierzające ku epidemii. Wkrótce do akcji wkracza jego niepokorny i tajemniczy brat Kelvin. W obliczu nieprzewidywalnego obrotu sytuacji, mkniemy poprzez Chemika, widzimy rodzącą się miłość, sympatyczną przyjaźń z psem, ale też kryminalną akcję, z prawdziwym jaskiniami rodem z Batmana, pełnymi broni. Książka jest idealną, letnią lekturą, genialną także do słuchania, zatem polecam ją Wam serdecznie w te upały!