Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Clarins. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Clarins. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 22 grudnia 2013

CLARINS - Baza wygładzająca - Lisse Minute Base Comblante


Baza pod makijaż, to produkt, bez którego już nie mogę sie obejść. Każda baza przedłuża trwałość makijażu i ułatwia aplikację kolejnych kosmetyków.  Baza Clarins, francuskiej firmy „wysokopółkowej”, nie należy do kosmetyków tanich, bowiem cena słoiczka 15 ml potrafi dochodzić do 150 zł, ale jest to produkt tak bardzo wydajny, że spokojnie starczy na lata dosłownie. 

CLARINS - Baza wygładzająca

Mój mini-słoiczek ma jedynie 4 ml, (dodany był w gratisie przy zakupie toniku i mleczka Clarins) używam jej już ponad rok, a zużycie jest naprawdę znikome, a uwierzcie, że aplikuję ją codziennie, jest baaaardzo wydajna! Jest to baza rozświetlająco-wygładzająca, ma jedwabista konsystencję, troszkę gumowato-pudrową, mięciutką, wypełnia pory, minimalizuje drobne zmarszczki, po jej nałożeniu podkład i cienie aplikują się, jak marzenie. Nie podrażnia i jest bez zapachowa, nie nadaje skórze żadnego koloru. Ja stosuję ją głównie na powieki, przed makijażem oka, genialnie blendują się na niej cienie, bardzo przedłuża ich trwałość i co ważne, nigdy po jej nałożeniu, żaden cień do powiek nie zrolował mi się!  Dla mnie baza idealna! Używacie bazy pod makijaż? Jakie polecacie? :)