Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Magnesium Plus. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Magnesium Plus. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 12 sierpnia 2018

Dlaczego należy przyjmować magnez? Magnesium Plus Noble Pharma – Wegański magnez z witaminą C o malinowym smaku!

Magnez suplementuję od lat, to stały element mojej diety, jest to bowiem jeden z najważniejszych mikroelementów dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu!


W stosowaniu suplementów, wybieram zawsze te, których jestem pewna, które są produktami bezpiecznymi, sprawdzonymi, przebadanymi. Obecnie z prawdziwą przyjemnością, stosuję genialny magnez Magnesium Plus z Noble Pharma, szukajcie go koniecznie w aptekach. W jednej dawce 25 ml, zawiera on aż 250 mg magnezu w postaci mleczanu i cytrynianu oraz 125 mg cennej dla zdrowia witaminy C w postaci kwasu L-askorbinowego, która pełni między innymi rolę antyutleniacza, jest ona także niezbędna do dobrego metabolizmu, wspomaga układ nerwowy, dodaje nam witalności i energii. Magnez, ma zaś niezliczoną liczbę funkcji w naszym organizmie, chroni przed wieloma chorobami, dba o serce, obniża ciśnienie krwi, łagodzi dolegliwości reumatyczne, astmy, pomocny jest także przy bolesnych miesiączkach, powinny go suplementować osoby z cukrzycą, zestresowane, korzystające z aktywności fizycznej, czy żyjące po prostu szybko, co chyba dotyka każdego z nas w dzisiejszych czasach. Nie należy zatem dopuszczać do niedoborów magnezu i zażywać go regularnie.


Magnesium Plus, to wysokiej jakości produkt, wegański, bezpieczny, otrzymujemy go w 20 przyjemnych dla oka, praktycznych, dobrze zabezpieczonych fiolkach, każda po 25 ml, nie zawiera on cukru, słodzony jest stevią. Warto zakupić opakowanie, całość to 500 ml produktu na 20 dni, nie należy przekraczać dziennej dawki. Przyjmowanie go, to dla mnie czysta przyjemność, połączona z malinowym smakiem. Przyjmujecie magnez? Jak wspomagacie swój organizm latem? :)