Magnez suplementuję od lat, to stały element mojej diety,
jest to bowiem jeden z najważniejszych mikroelementów dla prawidłowego
funkcjonowania naszego organizmu!
W stosowaniu suplementów, wybieram zawsze te, których
jestem pewna, które są produktami bezpiecznymi, sprawdzonymi, przebadanymi.
Obecnie z prawdziwą przyjemnością, stosuję genialny magnez Magnesium Plus z
Noble Pharma, szukajcie go koniecznie w aptekach. W jednej dawce 25 ml, zawiera
on aż 250 mg magnezu w postaci mleczanu i cytrynianu oraz 125 mg cennej dla
zdrowia witaminy C w postaci kwasu L-askorbinowego, która pełni między innymi rolę
antyutleniacza, jest ona także niezbędna do dobrego metabolizmu, wspomaga układ
nerwowy, dodaje nam witalności i energii. Magnez, ma zaś niezliczoną liczbę
funkcji w naszym organizmie, chroni przed wieloma chorobami, dba o serce, obniża
ciśnienie krwi, łagodzi dolegliwości reumatyczne, astmy, pomocny jest także
przy bolesnych miesiączkach, powinny go suplementować osoby z cukrzycą,
zestresowane, korzystające z aktywności fizycznej, czy żyjące po prostu szybko,
co chyba dotyka każdego z nas w dzisiejszych czasach. Nie należy zatem
dopuszczać do niedoborów magnezu i zażywać go regularnie.
Magnesium Plus, to wysokiej jakości produkt, wegański,
bezpieczny, otrzymujemy go w 20 przyjemnych dla oka, praktycznych, dobrze
zabezpieczonych fiolkach, każda po 25 ml, nie zawiera on cukru, słodzony jest
stevią. Warto zakupić opakowanie, całość to 500 ml produktu na 20 dni, nie
należy przekraczać dziennej dawki. Przyjmowanie go, to dla mnie czysta
przyjemność, połączona z malinowym smakiem. Przyjmujecie magnez? Jak
wspomagacie swój organizm latem? :)