Wiosna, to zawsze mnóstwo nowości kosmetycznych!
Pośród nich warto zwrócić uwagę na naprawdę genialny produkt, hit, jakim stała
się dla mnie mgiełka naprawcza marki Sesderma!
Repaskin Mender Liposomal Mist, idealnie sprawdza się u
mnie w obecnym okresie przedwiośnia, jest to wielofunkcyjny i wszechstronny
kosmetyk z ciekawym składem. Mgiełkę zakupić można tylko w sklepie topestetic,
to zdecydowanie genialne miejsce na wiosenne zakupy, zwłaszcza teraz, doceniam
możliwość zakupów online, gdzie kuszą kosmetyczne marki z całego świata,
dermokosmetyki, ale też suplementy i kosmetyki do makijażu, przy każdym
zamówieniu zaś otrzymacie niespodzianki i próbki. Poszukajcie w sklepie
kosmetyków Sesderma, to hiszpańskie, wielokrotnie nagradzane dermokosmetyki z
klasą. Po poznaniu ich świetnych masek, byłam pewna, że także i mgiełka spełni
moje nie ukrywam wysokie oczekiwania.
Mgiełka naprawcza, to kosmetyk bazujący na ciekawych składnikach,
mamy tu adenozynę, argininę, ekstrakt z rzodkiewnika pospolitego, glicynę,
probiotyki, niacynę, pantenol, ekstrakt z planktonu, prolinę, terpenon, kwas
traneksamowy, czy cynk. Na opakowaniu, odnajdziemy informacje na temat kosmetyku
i oczywiście skład. Mgiełka jest wygodnym w użyciu kosmetykiem w formie sprayu,
ja noszę ją w torebce (można aplikować ją na makijaż), ale często używam jej
też podczas wieczornego rytuału pielęgnacyjnego, dzięki niej ładnie łagodzę
skórę, nawilżam, uspakajam ją po demakijażu. Mgiełkę aplikujemy poprzez rozpylanie
bezpośrednio na twarz, a cudowny, nieco owocowy, świeży zapach, towarzyszy
każdemu użyciu. Kosmetyk jest bardzo delikatny, a skóra po użyciu mgiełki, doskonale
nawilżona, wyciszona i oczyszczona. Macie swoich faworytów w tym temacie? A
może znacie już tę mgiełkę?