Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Apteka Alergika. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Apteka Alergika. Pokaż wszystkie posty

środa, 4 października 2017

Aksamitna kuracja do mycia włosów - Biały Jeleń linia Apteka Alergika – Łagodne oczyszczanie włosów!

Jestem posiadaczką włosów bardzo długich, na szczęście nie przysparzają mi one zbyt wielu problemów, jednak jesienią staram się dbać o nie ze szczególną uwagą. 
 
 
Aksamitna kuracja do mycia włosów, to szampon naszej, polskiej marki Biały Jeleń. Kosmetyk, pochodzący z intrygującej serii Apteka Alergika, okazał się być dla moich włosów, totalnym odkryciem, wspaniałym kosmetykiem, łączącym w sobie dobre działanie i śliczny zapach.
  
 
Kuracja sprawdza się świetnie na moich długich, mieszanych u nasady i lekko suchych na końcówkach włosach. Szampon otrzymujemy w poręcznej butelce (250 ml) z brązową nakrętką typu klik, kosmetyk wydobywa się bez problemu, przy czym mamy kontrolę nad ilością, jaką chcemy aplikować. Schludne, estetyczne, typowe dla serii Apteka Alergika grafiki, zdobią opakowanie, na którym odnajdziemy także informacje dotyczące kuracji, stosowania oraz skład szamponu.
  

Szampon nie zawiera SLS, SLES ani Cocamide DEA, zawiera zaś delikatne składniki myjące, które nie podrażniają i nie wysuszają zarówno skóry głowy, jak i włosów. Znajdziemy tu także hydrolizowane proteiny pszenicy, tapiokę, będącą skrobią uzyskiwaną z bulw korzeni manioku, czy łagodzący panthenol. 


Włosy po zabiegu z kuracją, są wzmocnione i gładkie, szampon witalizuje także cebulki włosa, nawilżając jednocześnie skórę głowy. Szampon świetny będzie według mnie do każdego rodzaju włosów, sprawdzi się przy włosach normalnych, słabych, suchych, potrzebujących szczególnego odżywienia i oczyszczenia, ale także u osób posiadających wrażliwą skórę głowy, skłonnych do alergii i podrażnień. Ma on gęstą konsystencję, pieni się kremowo i oczyszcza świetnie włosy nawet po olejowaniu, ja wówczas zawsze myję włosy dwa razy. 


Aksamitna kuracja do mycia włosów, ma piękny, kremowy zapach, który umila chwile podczas jej stosowania, a moje włosy po umyciu są świeże, czyste, miękkie i gładkie, będę zatem na pewno do niej wracać. A jaki szampon polubiły ostatnio Wasze włosy? :)