Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Deborah. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Deborah. Pokaż wszystkie posty

piątek, 2 stycznia 2015

Deborah - Lakiery do paznokci :)

Gwiazdor w te święta był dla mnie szczególnie szczodry :) Wśród wszystkich świetnych, kosmetycznych prezentów, znalazły się między innymi lakiery do paznokci, włoskiej marki Deborah, która jest bardzo trudno dostępna w Polsce, na szczęście, będąc we Włoszech, pomyślała o mnie moja kochana kuzyneczka dziękuję Zuzia :) 


Firma Deborach, produkuje swoje lakiery we Francji, są to najwyższej jakości kosmetyki, opakowane w poręczne, klasyczne, szklane buteleczki (4,5ml) z czarną zakrętka, na której szczycie odnajdziemy numer odcienia oraz serię, z której pochodzą. Oba moje kolory są częścią serii Pop Your Style: 05, to odcień fantastycznej śliwki, ciemnego fioletu, a 02, to przepiękny, uwielbiany przeze mnie turkus w czystej postaci.


Odcienie zadomowiły się od razu na mojej lakierowej półeczce. Pędzelki, które posiadają lakiery, są takie, jakie lubię najbardziej, lekko płaskie, wyprofilowane i zaokrąglone, doskonale i równomiernie rozprowadza się nimi lakier. Pod lakier kolorowy, zawsze stosuję bazę oraz top coat (obecnie z Essence). Lakiery pokrywają ładnie paznokieć po jednej warstwie, lecz dla lepszego efektu i głębi koloru, maluję dwie warstwy :)


bardzo trwałe, paznokcie pomalowałam drugiego dnia świąt, idealnie trzymały się nawet w przededniu Sylwestra, pomimo świątecznego mycia naczyń :) Mają gęstą konsystencję, szybko schną i ładnie osiadają na płytce paznokcia.  


Tak, jak wspomniałam, lakiery Deborah nie są popularne w naszym kraju i raczej trudno je stacjonarnie zakupić, tym bardziej cieszę się, że mam je w swojej, lakierowej kolekcji :)

 Lubicie takie lekko zwariowane kolory na zimę? :)