Gwiazdor w te święta był dla mnie szczególnie
szczodry :) Wśród wszystkich świetnych, kosmetycznych prezentów, znalazły się
między innymi lakiery do paznokci, włoskiej marki Deborah, która jest bardzo
trudno dostępna w Polsce, na szczęście, będąc we Włoszech, pomyślała o mnie
moja kochana kuzyneczka dziękuję Zuzia :)
Firma Deborach, produkuje swoje lakiery we Francji,
są to najwyższej jakości kosmetyki, opakowane w poręczne, klasyczne, szklane
buteleczki (4,5ml) z czarną zakrętka, na której szczycie odnajdziemy numer
odcienia oraz serię, z której pochodzą. Oba moje kolory są częścią serii Pop
Your Style: 05, to odcień fantastycznej śliwki, ciemnego fioletu, a 02, to
przepiękny, uwielbiany przeze mnie turkus w czystej postaci.
Odcienie zadomowiły się od razu na mojej lakierowej
półeczce. Pędzelki, które posiadają lakiery, są takie, jakie lubię najbardziej,
lekko płaskie, wyprofilowane i zaokrąglone, doskonale i równomiernie
rozprowadza się nimi lakier. Pod lakier kolorowy, zawsze stosuję bazę oraz top
coat (obecnie z Essence). Lakiery pokrywają ładnie paznokieć po jednej
warstwie, lecz dla lepszego efektu i głębi koloru, maluję dwie warstwy :)
Są bardzo trwałe, paznokcie pomalowałam drugiego
dnia świąt, idealnie trzymały się nawet w przededniu Sylwestra, pomimo
świątecznego mycia naczyń :) Mają gęstą konsystencję, szybko schną i ładnie
osiadają na płytce paznokcia.
Tak, jak wspomniałam, lakiery Deborah nie są popularne
w naszym kraju i raczej trudno je stacjonarnie zakupić, tym bardziej cieszę
się, że mam je w swojej, lakierowej kolekcji :)
Lubicie takie lekko zwariowane
kolory na zimę? :)