Wiosna nas nie rozpieszcza w tym roku, mam jednak
nadzieję, że nie tracicie świeżej energii i łapiecie słoneczko, jak tylko jest
to możliwe. Dziś o nowości, która mnie zachwyciła, oto Krem nawilżający do
twarzy na dzień z owocem granatu i papają. Kosmetyki niemieckiej firmy Eco Cosmetics, były jednymi z najbardziej intrygujących dla mnie produktów, które
chciałam, by poznała moja skóra i nie zawiodłam się.
Eco Cosmetics jest producentem wspaniałych kosmetyków
naturalnych, które nie zawierają parabenów, olejów ropopochodnych, silikonów,
sztucznych barwników, czy PEGów, nie są oczywiście testowane oczywiście na
zwierzętach, posiadają ceniony na całym świecie certyfikat Ecocert oraz
restrykcyjny certyfikat Vegan, zatem są to kosmetyki wegańskie, bez składników
pochodzenia zwierzęcego. W skład produktów, wchodzą certyfikowane komponenty,
tłoczone na zimno oleje roślinne, eteryczne i ekstrakty, słowem, są to idealne,
naturalne kosmetyki, które pokochałam od pierwszego użycia.
Swą przygodę z Eco Cosmetics, rozpoczęłam od
genialnego Kremu nawilżającego do twarzy na dzień z owocem granatu i papają,
który rozkochał mnie i moją skórę. Moja cera 30+, mieszana w kierunku suchej genialnie
reaguje na krem, utrzymując cały czas zdrowy stan. Krem nawilżający, otrzymujemy
w poręcznej, bardzo dobrze zabezpieczonej, smukłej tubce (50 ml), kosmetyk
wydobywamy bez problemu, higienicznie, dokładnie tyle ile potrzebujemy do
jednorazowej aplikacji, po czym bezpiecznie zamykamy produkt, który zużyjemy do
ostatniej kropelki. Sama tubka w białym kolorze, ozdobiona jest subtelnymi,
klasycznymi grafikami w zielonych odcieniach. Krem dodatkowo zapakowano także w
estetyczny kartonik o podobnym designie, na którym widnieją informacje na temat
kremu i jego właściwości, znajdziemy tu także certyfikaty i przepiękny skład
kosmetyku.
Krem nawilżający z owocem granatu i papają, dedykowany
jest do stosowania na dzień, bazuje na cudownych składnikach takich jak: ekstrakt
z owocu granatu, ekstrakt i wyciąg z liści winorośli, które chronią skórę,
zawierają mnóstwo witamin i kwasów roślinnych, olej sojowy, olej jojoba, olej z
pestek winogron, olej z nasion granatu, olej kokosowy i masło shea, nadają
skórze głębokiego nawilżenia i pięknego odżywienia, wygładzają ją, działają
przeciwzapalnie i chronią przed działaniem czynników zewnętrznych, działając
również antybakteryjnie i antystarzeniowo. Prócz tego, w kremie odnajdziemy oczywiście
ekstrakt z papai, działający ochronnie i witaminę młodości – witaminę E. Skład
kremu robi wrażenie, jest po prostu idealny.
Stosuję go codziennie rano i w ciągu dnia wedle
potrzeby, jest świetną bazą pod makijaż, ma niesamowicie leciutką, delikatną konsystencję
w białym kolorze, świetnie rozprowadza się po twarzy, szyi i dekolcie, wchłania
i pięknie nawilża moją cerę, która po aplikacji jest gładka, odżywiona, idealnie
nawilżona. Krem ślicznie pachnie, jest to bardzo delikatny zapach roślinny, może
nieco apteczny. Krem sprawdzi się przy cerze suchej, tłustej, mieszanej, jak
moja, ale także przy naczynkowej, szarej, potrzebującej szczególnego nawilżenia.
Można go zakupić w świetnym sklepie Prawo Natury, gdzie znajdziecie także
pozostałe kosmetyki tej marki, przy każdym produkcie na stronie sklepu,
widnieją szczegółowe składy, co jest wspaniałym i pomocnym działaniem, także
tym bardziej polecam pobuszować :)
Znacie Eco Cosmetics? Jaki krem stosujecie do
nawilżania cery? :)
