W pielęgnacji przeciwstarzeniowej, ważny jest
odpowiedni wybór kosmetyków, najwyższej jakości, zawierających wysokie stężenia
składników aktywnych. Dziś o kosmetyku, który naprawdę daje genialne efekty na
mojej skórze.
Ampułki Topmedica Proteoglycans Plus, to bardzo
intensywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa, zimą warto zafundować sobie takie
domowe zabiegi, ampułki działają nie tylko na płaszczyźnie anti-age, ale też
przeciwdziałają powstawaniu przebarwienień, wyrównują koloryt skóry,
pielęgnują, ujędrniają, poprawiają owal twarzy, ładnie odżywiają i wygładzają
skórę. Proteoglycans Plus, hiszpańskiej marki Topmedica, zakupić można na
topestetic, gdzie skusi Was cała gama kosmetyków tejże marki, ale także innych,
świetnych firm, z którym polecam zwrócić uwagę na Swederm, czy Beaute Pacifique,
w sklepie często można upolować perełki w ciekawych promocjach. Ampułki,
pochodzą z linii przeciwstarzeniowej, jest to dermokosmetyk, który dedykowany
jest skórze zarówno mieszanej, dojrzałej, suchej, wrażliwej,
jak i naczynkowej, ale też tłustej, dotkniętej problemami i niedoskonałościami,
z powodzeniem mogą je stosować także osoby dotknięte trądzikiem, atopowym
zapaleniem skóry, czy łuszczycą. Moja cera mieszana, w kierunku suchej,
naprawdę bardzo polubiła zabiegi z ampułkami.
Na biało-niebieskim kartoniku, widnieją informacje o
ampułkach, skład i sposób ich użycia, w środku zaś znajdziemy przydatną ulotkę
oraz trzy blistry z białego tworzywa, każda z nich zawiera 10 ampułek, razem
zatem w opakowaniu mamy 30 ampułek z ciemnego szkła, chroniącego preparat przed
promieniami słonecznymi, a każda z nich zawiera 2 ml kosmetyku. Dodatkowo
otrzymujemy trzy zamykane aplikatory z kapturkiem. Ampułki polecam aplikować
zarówno na twarz, jak i na szyję i dekolt, to prawdziwa bomba
przeciwstarzeniowa, którą skóra doceni. Jak je zatem stosować? Codziennie, na
oczyszczoną skórę, wówczas należy jedną ampułkę wstrząsnąć, złamać czubeczek,
nałożyć aplikator i przelać zawartość na dłoń, ja wmasowuję delikatnie preparat
w skórę, czekam chwilkę i nakładam krem. Jeśli nie zużyjemy całej ampułki,
można zamknąć kapturek, ale trzeba ją wówczas zużyć w przeciągu 24 godzin.
Kosmetyk ładnie się wchłania, także można kurację stosować rano, ja zaś lubię
je używać podczas wieczornego rytuały pielęgnacyjnego, cenne składniki działają
zatem u mnie nocą, a w skład ampułek, to 3% proteoglikany, czyli glikoproteiny, które
działają nawilżająco, łagodząco, kojąco, uelastyczniają skórę i chronią, jest
tu też 5% witamina C, wyrównująca koloryt, wspomagająca syntezę kolagenu, ale
też azjatyckie glony undaria pinnatifida, czyli undaria pierzastodzielna, które
działają silnie przeciwstarzeniowo, regenerują skórę, redukują zmarszczki,
nawilżają. Ampułki, to naprawdę dermokosmetyk, na który warto się skusić,
skuteczny i najwyższej jakości. Znacie kosmetyki Topmedica? Zaciekawiły Was te
ampułki?