Pokazywanie postów oznaczonych etykietą drogeria. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą drogeria. Pokaż wszystkie posty

sobota, 18 sierpnia 2018

Nowość Selfie Project – Świetne maski na tkaninie do twarzy! Oczyszczająca panda, wygładzająca tygrys, łagodząca miś koala oraz nawilżająca foczka!

Lubicie maski w płacie, na tkaninie? Ja uwielbiam taką formę pielęgnacji twarzy, dodatkowo urozmaiconą cudownymi nadrukami, z którymi podczas maseczkowego rytuału, wyglądamy jak z bajki!


Wszystkie cztery maseczki, to świetna nowość marki Selfie Project, fundują nam one od razu po użyciu cudowne efekty na skórze. Kosmetyki Selfie Project, znajdziecie z łatwością w każdym Rossmannie, są to dobre, polskie kosmetyki, nie testowane na zwierzętach, nie zawierają one parabenów, olejów parafinowych, nie znajdziemy tu SLSów, mogą być stosowane nawet przy delikatnych, młodych cerach, ale są świetne do każdego rodzaju skóry, moja cera mieszana w kierunku suchej, bardzo polubiła cały kwartet maseczek. Maski w płacie często pojawiają się w mojej kosmetyczce, to bardzo wygodny i jednocześnie dający dobre efekty, sposób na zdrową i zadbaną cerę. 


Oczyszczająca panda, wygładzająca tygrys, łagodząca miś koala oraz nawilżająca foczka, którą wybrać dla siebie? Polecam Wam wszystkie warianty, każda z nich jest wykonana z naturalnej bawełny, idealna zarówno pod względem dopasowania jej do mojej twarzy, jak i efektami, jakie daje. Oczyszczająca panda, oczyszcza, kontroluje serum, redukuje niedoskonałości, działa antybakteryjnie, będzie super do cery trądzikowej, z problemami, zawiera ekstrakty z bambusa, czy węgiel bio-aktywny, wyglądałam w niej podczas zabiegu bajecznie! Wygładzająca maska tygrys, zawiera kwas migdałowy, czy tez proteiny owsiane, maska wygładza, zmiękcza, nawilża, koi, ładnie złuszcza skórę, te maskę polecam w przypadku podrażnień, czy zaczerwienionej skóry. Łagodząca maska miś koala, ładnie nawilża, koi, odświeża, łagodzi, poprawia kondycję skóry, zawiera wyciąg z ogórka i ekstrakt z grejpfruta, zaś nawilżająca foczka, ładnie nawilża, rozświetla skórę, wyrównuje koloryt, w składzie znajdziemy algi morskie, czy też olej migdałowy. Wszystkie maski mają bajkowe nadruki, które umilają wesołą pielęgnację, są dostatecznie nasączone, moja skóra chłonie je, a po zabiegu z nimi, jest zdecydowanie odżywiona. 



Maski mieszkają w saszetkach, każda ma inną grafikę ze zwierzaczkami, po jej wyjęciu, otrzymujemy bawełnianą tkaninę, należy ją dobrze rozłożyć i delikatnie zaaplikować na twarz. Ja pozostawiam je 15 minut na skórze, całość zabiegu umila delikatny, higieniczny zapach, po zakończeniu zabiegu, pozostałości wmasowuję w skórę, po czym nakładam serum oraz krem. Maski na tkaninie, zawsze używam podczas wieczornego rytuału pielęgnacyjnego, jest to bowiem jednocześnie dobry relaks i pielęgnacja, którą polecam i Wam, pobawcie się i przemieniajcie się wedle wyboru Waszej skóry w pandę, tygryska, koalę tudzież w foczkę! :)


środa, 25 lipca 2018

Biotaniqe - Węglowy peeling, żel i maska 3w1 – Wielofunkcyjny, genialny kosmetyk do oczyszczania skóry z linii Pure Detox

Kosmetyki z aktywnym węglem robią w świecie kosmetycznym niebywałą furorę. Ja również doceniam kosmetyki z jego zawartością.


Marka Biotaniqe, zachwyca mnie już kolejnym kosmetykiem, na moim blogu mogliście przeczytać o wspaniałym, oczyszczający żelu micelarnym z linii Vit C oraz naprawdę genialnych kremach, dziś kosmetyczny hicior, w postaci węglowego peelingu, żelu, maski 3w1. Cudeńko, które totalnie mnie zachwyciło, można kupić od ręki w Rossmanie. Biotaniqe opiera formuły i składy kosmetyków na najnowszej technologii i badaniach, jest tu zawsze mnóstwo ciekawych składników aktywnych, cennych dla skóry. Węglowy peeling, żel i maska 3w1, pochodzi z linii Pure Detox, w której odnajdziemy kosmetyki zawierające węgiel właśnie, linia skupia się na dogłębnym oczyszczaniu skóry z toksyn. 


Kosmetyk zawiera oczyszczający, aktywny węgiel z bambusa, glinkę, odblokowujacą pory, mikroperełki krzemowe, które łagodnie złuszczając, ścierają skórę, wygładzając ją, papaina rozpuszcza martwe komórki naskórka, jest tu także olej z nasion słonecznika, ekstrakt z rozmarynu, czy łagodząca alantoina. Składniki silnie oczyszczają skórę, stymulują do odnowy, odżywiają, jednocześnie wygładzając i zmiękczając ją. Produkt jest wielofunkcyjnym kosmetykiem, działa bowiem na trzech poziomach, jako maska, ale także jako peeling, tudzież jako żel, pięknie złuszcza, oczyszcza, a mikroperełki masując skórę, pobudzają krążenie, działają jak detoks dla skóry. Polecam go dla wszystkich typów skóry, moja skóra mieszana w kierunku suchej, reaguje idealnie na jego działanie. Kosmetyk mieści się w poręcznej tubce (150 ml), zamykanej na klik, na uwagę zasługuje cudowny design opakowania, które zdobi moją łazienkę. Uwielbiam zabiegi z nim, nakładam go na lekko wilgotną twarz cieniutką warstwą, ma on treściwą, przyjemną, błotną konsystencję z drobinkami i przepiękny morski zapach. Masuję twarz i pozostawiam na 15 minut, jeśli nie macie czasu, można od razu zmyć kosmetyk, wówczas, zadziała, jak żel, peeling, pięknie oczyści, ale warto pozostawić go, jak maskę, naprawdę zdziała cuda. Po zabiegu, momentalnie przywraca mojej skórze gładkość i ładny koloryt, skóra jest czysta, wyraźnie odżywiona i gotowa na kolejne kosmetyki, zdecydowanie dołączył do grona moich ulubieńców, na pewno będę do niego wracać, znacie go? Lubicie węglowe kosmetyki? :)

 

piątek, 20 lipca 2018

Biotaniqe – Dermoskin Expert - Dwa, genialne kremy na lato! Polskie, świetne kosmetyki – Nawilżający krem/żel Anti-Pollution oraz Kojący krem Inteligentne Bio nawilżenie

Wygląda na to, że lato nareszcie zacznie nas rozpieszczać, słońce piękne dziś. Zapraszam Was do poznania dwóch, genialnych kremów, które ukochała moja skóra!


Nawilżający krem, żel anti-pollution oraz kojący krem inteligentne bio nawilżenie, polskiej marki Biotaniqe, szybko dołączyły do moich kremowych ulubieńców. Marka debiutowała u mnie oczyszczającym żelem micelarnym Vit C kontrola wieku, po nim nabrałam ochoty na inne kosmetyki Biotaniqe, które możecie kupić w każdym Rossmanie. Marka opiera swe formuły i składy kosmetyków na najnowszej technologii i badaniach, jest tu zawsze mnóstwo składników aktywnych, cennych dla skóry, bardzo się polubiłam z tymi produktami. Kremy są wspaniałymi kosmetykami, świetnej jakości, bez parabenów, zawierają ciekawe, naturalne komponenty, które łączą się z nowoczesną technologią w walce o zdrową skórę. Oba kremy, otrzymujemy w solidnych, przepięknych słoiczkach (50 ml) z białą nakrętką, słoiczki dodatkowo zapakowano w kartoniki w odcieniach odpowiednich do serii, na których widnieją przyjemne dla oka grafiki oraz informacje na temat kremu, właściwości i skład kosmetyku. Tu doceniam dbałość także o wizualny charakter kosmetyków, kremy zdobią moją łazienkę i naprawdę uroczo się prezentują.


Moja cera 30+, mieszana w kierunku suchej, czasem kapryśna, szczerze ukochała oba te kremy, jest w świetnym stanie, nawilżona i gładka, nie pojawiają się niespodzianki w postaci wyprysków, czy innych niedoskonałości. Oba kremowe cudeńka, dedykowane są do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc, genialnie nadają się pod makijaż, w moim wypadku makijaż mineralny i jako baza pod tradycyjne podkłady w płynie. Używałam także jakiś czas podkładu w sztyfcie, z nim także ładnie kremy współpracowały. Mają bajeczną, bardzo delikatną i lekką konsystencję, pięknie rozprowadzają się po skórze i szybko wchłaniają, pozostawiając skórę nawilżoną i wyraźnie odżywioną. Pachną również wspaniale, to świeża, morsko-kwiatowa woń z jakby owocową nutą.  


Nawilżający krem/żel z serii Anti-Pollution Age control 30+ , jest nieco bardziej żelowy, lżejszy, ma on za zadanie opóźniać oznaki starzenia, ale także chronić skórę przed zanieczyszczeniami, smogiem, dymem papierosowym, czy metalami ciężkimi, zatem jeśli jesteście jak ja mieszkankami dużego miasta, to jest to kosmetyk dla Was. Ładnie nawilża i ujędrnia skórę, jest niczym Bio-tarcza ochronna. Zawiera on glicerynę, algi, wyciąg z zielonej herbaty, czy kojącą alantoinę. Dla mnie to drogeryjny kremowy hit. Kojący krem inteligentne bio nawilżenie, zawiera ekstrakt z lukrecji, japońską wiśnię, jest tu także, typowa dla Biotaniqe, woda probiotyczna pro.aQua. Kremik ładnie koi skórę, świetny będzie do cery wrażliwej. Stosuję go codziennie rano i w ciągu dnia, wedle potrzeby, jest wydajny, a obcowanie z nim jest prawdziwą przyjemnością. Oba kremy, są to według mnie, obecnie jedne z najlepszych kosmetyków, dostępnych w drogerii na wyciągnięcie ręki, także jeśli jeszcze ich nie znacie, wypróbujcie je koniecznie jeszcze tego lata! :)




poniedziałek, 14 grudnia 2015

Drogeria Misumi – Kosmetyki naturalne, makijaż, pielęgnacja, akcesoria (Sklep firmowy Deni Carte) :)

W miniony, grudniowy piątek, pomimo nieco deszczowej pogody, wpadłam w pierwszy wir świątecznego szaleństwa zakupowego, w tym dniu zawitałam także do niedawno otwartej Drogerii Misumi na ulicy Dworcowej 8, w mojej rodzinnej Bydgoszczy. Drogeria ta, to także firmowy sklep bydgoskiej marki Deni Carte, przeniesiony z pobliskiej lokalizacji, w którym znajdziemy również mnóstwo kosmetycznych, polskich i nie tylko marek. Deszcz dawał się we znaki, a w środku przywitał mnie wspaniały, świąteczny, ciepły klimat i przemiła, pomocna obsługa sklepu.


 Podczas buszowania po rozlicznych półkach, na których widnieje mnóstwo produktów, wybierałam kosmetyki dla siebie i oczywiście na prezenty. W sklepie, na wejściu znajduje się strefa makijażu i zapachów, w której zapoznamy się z kosmetykami Deni Carte (kolejny raz w mym koszyku znalazł się rozświetlasz, ale wypróbuję też korektor i kredkę) i innych makijażowych marek. Świetną sprawą jest możliwość wyboru w naszych, rodzimych markach, nie tylko w kosmetykach do makijażu, ale także do pielęgnacji, także dla dzieci, za to między innymi cenię to miejsce, sądzę, iż należy wspierać polskie, dobre firmy, których kosmetyki nie ustępując jaskością, a kosztują o wiele mniej. Sklep bogaty jest w ofertę akcesoriów, kosmetyczek, firmowych pędzli, szczotek, świec, wosków, mnie skusiła między innymi słodka gąbka – arbuz :)


Najpiękniejszą strefą w drogerii, jest miejsce, gdzie kusi cała gama kosmetyków naturalnych, zakupimy tu nie tylko naturalne kremy, balsamy, szampony, żele, peelingi, ale także wodę różaną, naturalne mydła i olejki świetnych marek: Sylveco, Biolaven, Khadi, Ecolab, Planeta Organica, Bania i Babuszka Agafii. Urzekający jest również przepiękny wystrój, dominuje tu drewno, gałązki, całość naprawdę zachwyca, a zakupy w takim miejscu, to czysta przyjemność. Będę zdecydowanie częstym gościem w progach Misumi, to rozkoszne, pachnące miejsce, pełne fantastycznych kosmetyków, jeszcze przed świętami wybiorę się tam po olej arganowy i naturalną pastę do zębów. 


Przygotowujecie już na Święta? Planujecie coś specjalnego w tym roku? :)