Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lampa UV. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lampa UV. Pokaż wszystkie posty

środa, 18 października 2017

Mój pierwszy manicure hybrydowy – Lampa Nina UV Ronney oraz piękna czerwień w postaci lakieru monohybrydowego 1LAK Peggy Sage Millenium Red!


Nadszedł ten oczekiwany moment, gdy skusiłam się nareszcie na manicure hybrydowy! Jako maniaczka zmian kolorów na paznokciach, uwielbiam nadal lakiery tradycyjne, lecz obecnie doceniłam także magię popularnego manicure hybrydowego, którego efekty dotychczas podziwiałam tylko na licznych blogach.


Dziś na moim blogu króluje zestaw, który przekonał mnie, że manicure hybrydowy, to nie tylko piękne efekty, bajkowe kolory, ale także wygoda i oszczędność czasu, oto lampa do paznokci Nina UV marki Ronney oraz piękna, krwisto-różana czerwień w postaci ekspresowego lakieru monohybrydowego 1LAK słynnej marki Peggy Sage z numerkiem 07417 Millenium Red. Obu produktów szukajcie koniecznie zarówno w drogeriach internetowych, jak i stacjonarnych, bo już na wstępnie zdradzę Wam, że ja jestem oczarowana.


Lakiery monohybrydowe Peggy Sage 1LAK, to ekspresowy manicure, trwały i wygodny. Byłam niesamowicie zaskoczona, jak szybki i łatwy jest to zabieg. Przy użyciu tylko jednego kosmetyku, można cieszyć się pięknym kolorem i mega trwałością, mój kolor, to Millenium Red, klasyczny, przepiękny odcień głębokiej czerwieni, nieco krwisto-różany, elegancki i zawsze modny.


Lakier monohybrydowy, jest jedynym produktem, którego potrzebujemy, jest jednocześnie bazą, kolorem, a także topem. Mieści się w buteleczce 10 ml ze srebrną nakrętką. Ma krótki, rozłożysty i idealnie sprężysty pędzelek, dzięki któremu, szybko i bez problemu aplikujemy kosmetyk na suchą płytkę paznokcia, można wyczyścić je uprzednio cleanerem.


Jak używać lakieru monohybrydowego? Najpierw nakładam jedną warstwę, bardzo cieniutką, by lakier nie falował i nie marszczył się. Następnie utwardzam pod lampą UV 2 minutki (pod lampą LEDową zaleca się 30 sekund). Po pierwszym utwardzeniu, nakładam drugą warstwę i znów powtarzam utwardzenie 2 minutowe, po tym manicure jest już gotowy! Szybko, prosto, a efekt koloru genialny!


Lampa Nina UV Ronney, to przepiękna, różowa słuchaweczka. Lekka, poręczna, bardzo solidnie wykonana z logo marki, dołączono do niej biały kabelek. Jej moc, to 9 W (3 PCS LED), czas pracy, to 60 sekund, także możemy dostosowywać czas do naszych potrzeb. To moja pierwsza lampa, jestem pewna, ze długo będzie ze mną. 


Lakier monohybrydow1LAK Peggy Sage, zdecydowanie trafił w moje gusta, to szybki i doskonały sposób na piękne paznokcie, lampa w duecie z nim, to strzał w dziesiątkę, a może znacie już te innowacyjne lakiery? Jaką lampę do manicure Wy posiadacie? :)