Pokazywanie postów oznaczonych etykietą woda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą woda. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 17 czerwca 2019

Dbaj o przyrodę, planetę i o siebie! Filtrowanie wody z Wessper AquaMax - Dlaczego warto korzystać z dzbanków filtrujących? Pij latem zdrową i czystą wodę, nie generując plastikowych butelek!

Upalna pogoda, w tym roku bardzo szczególnie darzy nas mocnym słońcem! Pamiętajmy, iż to dopiero początek ciepłych dni, przed nami bowiem kalendarzowe rozpoczęcie lata, a co za tym idzie coraz większa potrzeba dostarczania wody naszemu organizmowi!


Woda, to życie, by poprawie funkcjonować w letnie miesiące, według zaleceń, należy pić ponad dwa litry wody na dobę, nie należy pić tylko wówczas, gdy odczuwamy pragnienie, wodę zaś pijemy cały czas, systematycznie, by nie doprowadzić do odwodnienia. Niestety współczesny człowiek, zmuszony do picia wody, w większości sklepów spożywczych, czy marketów, natrafia na oferowaną wszędzie wodę mineralną w plastikowych butelkach, które są największym zagrożeniem ekologicznym naszych czasów. Prawda jest naprawdę przerażająca, plastik zalewa całą naszą planetę w zastraszającym tempie, zadbaj zatem o ziemię i nie generuj plastiku, nie kupujmy wody w plastikowych butelkach, filtrujmy ją w domu! To jeden z ważnych kroków, by zmieniać świat na lepsze, ja filtruję wodę już od lat, a od niedawna przyjacielem w tym temacie stał się u mnie genialny dzbanek filtrujący marki Wessper AquaMax, który dostępny jest w świetnym sklepie AGDmaster, będący totalną kopalną ciekawych produktów do wyposażenia domu. Mamy tu do wyboru naprawdę mnóstwo dzbanków filtrujących, które zwrócą Waszą uwagę. Mam też dla Was specjalny kod zniżkowy dający -20% na zakupy w sklepie! Wystarczy przy zakupach wpisać hasło chbelleap


Dzbanek filtrujący wodę, który posiadam, czyli Wessper AquaMax, 3,5 litra, w kolorze białym, można zakupić wraz z zestawem aż dziesięciu filtrów, to najlepszy sposób, by zawsze mieć czyściutką i bogatą w minerały wodę do picia. Zapas Family pack, starcza aż na trzysta dni, filtry, to cztery warstwy filtracji, pasują także do dzbanków innych marek. Po założeniu wkładu filtrującego i zaznaczenia danych na wskaźniku, do dzbanka wlewamy wodę, która filtrowana jest przez profesjonalny filtr, po czym czeka już na nasze wykorzystanie. Ja zawsze przelewam ją do butelki wielokrotnego użytku i piję cały dzień. Wessper AquaMax, ma elektroniczny wskaźnik, by informować nas o stanie i zmianie filtra. Można ustawić sobie licznik na jedną osobę, u mnie nastawiliśmy na dwie, bowiem ja i mój facet korzystamy w przefiltrowanej wody. Dzbanek jest bardzo poręczny i lekki, wygodny w użyciu. Wesper, to dobra marka, do której mam zaufanie, świetnej jakości są zarówno dzbanek, jak i filtry, które poprawiają jakość wody, zmiękczają ją, usuwają chlor, ograniczają stężenie szkodliwych substancji zawartych w naszej wodzie kranowej, ale także poprawiają znacznie jej smak.


Filtrowanie wody, to dobry eko krok dla ratowania przyrody, ograniczamy wszechobecny plastik, ale też działamy dla naszego zdrowia, warto też dodać, iż jest to niewątpliwie wielka oszczędność, zarówno czasu, jak i oczywiście pieniędzy. Przefiltrowaną wodę używam często nie tylko do picia, ale także do tworzenia domowych kosmetyków, maseczek i toników, dobrze jest także wlewać wodę przefiltrowaną do czajników, żelazka, czy ekspresów do kawy. Pijmy zatem wodę, krystalicznie czystą, przefiltrowaną, nie generując plastikowych butelek!