Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zioła syberyjskie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zioła syberyjskie. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 12 lutego 2015

Natura Siberica – Tonizujący żel pod prysznic (Organiczne oleje i naturalne syberyjskie zioła) :)

Naturalne kosmetyki rosyjskie zyskują coraz większe grono zagorzałych miłośników, co ogromnie mnie cieszy, ponieważ większość z nich, to fantastyczne, cudowne produkty! Świetny sklep Skarby Syberii, którego półki uginają się właśnie pod kosmetykami rodem z Rosji, obdarował mnie przewspaniałymi produktami, moskiewskiej firmy Natura Siberica, która intrygowała mnie już baaaardzo długi czas, pierwszym kosmetykiem tej marki, jaki poznała moja skóra jest Tonizujący żel pod prysznic :)
 
 
Natura Siberica, to firma, której kosmetyki powstają na bazie organicznych składników, dzikich ziół, olejów i roślin syberyjskich, marka posiada certyfikat Ecocert, ICEA, produkty oraz składowe nie są oczywiście testowane na zwierzętach, nie zawierają parabenów, SLSów, silikonów, olejów mineralnych, są również wegańskie (nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego). Tonizujący żel pod prysznic, otrzymujemy w smukłej, uroczej, butelce (aż 400 ml) w pięknym, turkusowym kolorze z białą, praktyczną, zamykaną pompką, uważam, ze jest to najlepsza forma aplikacji tego typu produktów. Na turkusowej butelce widnieje piękna grafika dzikiej, róży syberyjskiej, świetne logo firmy, oraz mnóstwo informacji o produkcie, jego właściwościach, certyfikatach, marce, misji i oczywiście rewelacyjny skład żelu.
 
 
Żel, to bogactwo naturalnych olejów organicznych, tłoczonych na zimno (olej z nasion Sosny syberyjskiej, olej z dzikiej róży, olej z rokitnika Ałtajskiego, olej cedrowy) oraz ekstraktów z dziko rosnących owoców, roślin syberyjskich i ekologicznych upraw, takich jak: wieczornik syberyjski, różeniec górski, bodziszek, róża daurska, jeżyna arktyczna, żen szeń, kurymska herbata, geranium, biała mięta, cytryniec chiński), przyznam, że musiałam odszukać sobie, jak wyglądają i jakie działanie mają te wszystkie cudowne zioła, zawarte w żelu! :)
 

 Kosmetyk przede wszystkim odświeża i tonizuje skórę, pielęgnuje ją, głęboko oczyszcza, nawilża, koi, przywraca promienny wygląd. Żel jest idealnym kompanem moich codziennych kąpieli, dedykowany jest do każdego typu skóry, nawet tej wrażliwej, jest bardzo łagodny, nie podrażnia i na pewno nie uczuli. Skóra po kąpieli z żelem jest gładka, czyściutka, bardzo miękka i nawilżona. Żel posiada piękny zapach, który pozostaje po kąpieli na skórze, jest to woń płynąca ze składników w nim zawartych, mieszanka owocowo-ziołowa, jednocześnie zapach ten jest bardzo luksusowy. 
 
 
 Ma on treściwą, kremową konsystencję, w biało-perłowym kolorze, pięknie rozprowadza się po skórze, a piana, która powstaje, jest taka, jaką uwielbiam, gęsta i kremowa. Żel, to idealny kosmetyk zarówno do kąpieli, jak i pod prysznic, jest niesamowicie świeży, a obcowanie z nim, to najprawdziwsza przyjemność! :)
 

Możecie go kupić w sklepie Skarby Syberii 
obecnie w cenie promocyjnej 12, 93 zł :)



Znacie kosmetyki Natura Siberica? 
Macie swoje ulubione żele do kąpieli? :)