Pokazywanie postów oznaczonych etykietą City Sun. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą City Sun. Pokaż wszystkie posty

piątek, 3 lipca 2020

Kremowe cudeńko na lato z topestetic.pl i nowa marka w mojej kosmetyczce - Dottore - City Sun SPF50+ Przeciwsłoneczny krem ochronny do twarzy!

Mam nadzieję, że latem pamiętacie o szczególnej i troskliwej pielęgnacji skóry zarówno twarzy, jak i całego ciała. Przede wszystkim potrzebuje ona teraz ochrony i nawilżania, zatem w mojej kosmetyczce zawitał krem ochronny, który jednocześnie dba o ochronę, ale też działa kojąco i dobrze nawilża.


Przeciwsłoneczny krem ochronny do twarzy City Sun SPF50+ debiutującej u mnie marki Dottore, stał się moim letnim ulubieńcem. Wybierając się na wakacje, zarówno nad morze, czy w nasze, piękne, polskie góry, zawsze należy dbać o ochronę skóry przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Dotyczy to także tych, którzy jak ja, słoneczne dni, spędzają w dużym mieście, bowiem krem Dottore, chroni nie tylko przed promieniowaniem UVA i UVB, ale też mamy tu ochronę Blue Light, dla pracujących przez urządzeniami elektronicznymi, monitorami, ze smartfonem, czy tabletem w ręku. Ja od zawsze, jestem zwolenniczką ochrony skóry przez cały rok, chronię się przed słońcem, jak mogę i nie opalam się. Z pomocą przychodzą mi oleje naturalne i kosmetyki z wysokimi filtrami. 


Asortyment marki Dottore, dostępny jest w świetnym, polecanym przeze mnie sklepie topestetic, który jak zawsze latem, kusi niesamowitą ilością, intrygujących, najwyższej jakości dermokosmetyków, idealnych na letni czas. Mamy tu ciekawe marki, kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, ale też suplementy, warto pobuszować i wybrać coś dla siebie. Przeciwsłoneczny krem ochronny do twarzy City Sun SPF50+, kosztuje 109,00 zł i jest wart każdego grosika. Jest to pierwszy kosmetyk tej firmy u mnie, Dottore, to polska marka, łącząca w sobie jakość ze skutecznym działaniem i bezpieczeństwem produktów. Krem działa na wielu płaszczyznach, dobrze chroni, ale też wzmacnia odporność skóry, nawilża i odmładza. Zawiera najlepszy, stosowany przeze mnie zawsze, wysoki filtr 50+, będzie zatem świetnym kompanem skóry podczas słonecznego lata, ale tez przez cały rok. Świetny będzie do każdego rodzaju skóry, nawet do tej szczególnie wrażliwej. Mieszka w poręcznej, białej buteleczce (50 ml) tyou air-less, dodatkowo zapakowano go w słoneczny kartonik, zawierający informacje o kosmetyku, w tym również i skład. Krem zawiera niacynamid, kompleks antyoksydacyjny city, w tym jest witamina E, winogrona, ginkgo biloba i herbata yerba mate, mamy tu też ektoinę, olej arganowy, czy glicerynę. City Sun SPF50+ ma bardzo lekką, konsystencję, idealnie rozprowadza się po skórze, szybko wchłania, dając skórze pięknego, słonecznego, delikatnego zapachu. Krem nie bieli, a po jego użyciu moja skóra jest miękka i rozświetlona, gotowa na mój podkład mineralny. To prawdziwe, kremowe cudeńko na lato, ochrona i pielęgnacja najwyższej jakości, znacie ten krem? Macie w tym temacie swój ulubiony kosmetyk?