Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Evree. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Evree. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 30 maja 2016

Szóstka na szóstkę – Kosmetyki Instituto Espanol, Evree, Ados, Floslek, CD :)

Dziś zapraszam Was na miks produktów, które ostatnio, szczególnie zwróciły moją uwagę :)
 
 
Instituto Espanol Pielsana – Delikatny szampon do włosów
Świetny szampon, mieszka w białej, super dużej, lecz nadal bardzo poręcznej (dzięki wypustkom) butli (750 ml), zamykanej na klik, jest to dobre rozwiązanie w przypadku tego typu produktów, szampon bowiem wydobywa się bez problemu, przy czym mamy kontrolę nad ilością, jaką chcemy aplikować. Instituto Espanol jest Hiszpańską firmą z tradycjami, która dba o środowisko naturalne i nie testuje oczywiście swych produktów na zwierzętach. Szampon skusił mnie, bowiem nie zawiera parabenów, sztucznych barwników, czy alergenów i jest naprawdę bardzo wydajny. Ma neutralne ph i jest dedykowany do każdego rodzaju włosów. Szampon świetnie zmiękcza, wygładza włosy i nawilża je. 


 
Instituto Espanol Pielsana nie podrażnia skóry mojej głowy, a włosy po umyciu są sprężyste i miękkie. Ma on bardzo treściwą, gęstą konsystencję, świeży zapach, doskonale pieni się i oczyszcza świetnie włosy, nawet po intensywnym olejowaniu. Szampon, podobnie, jak i poniższe kosmetyki trafił do mnie dzięki zamówieniu na oladi.pl, platformie, która zrzesza mnóstwo sklepów w jednym miejscu, co jest według mnie świetnym i praktycznym pomysłem. 
 
 
Evree - Mleczko do demakijażu twarzy do skóry suchej
Tak wiele naczytałam się na Waszych blogach o kosmetykach Evree, że postanowiłam ich nareszcie spróbować, na pierwszy ogień poszło mleczko do demakijażu, które zachwyciło mnie zapachem i działaniem. Ładnie nawilża, koi i co najważniejsze dobrze zmywa moje, czasem bardzo mocne makijaże. Nie ma tu parabenów, silikonów, czy parafiny, znajdziemy zaś ekstrakt z granatu, melisy, czy olej arganowy, używam mleczka z wielką przyjemnością, zwłaszcza w te gorące dni.
Ados - Lakier podkładowy
Polski lakier podkładowy, który nakładam zarówno pod lakier, jak i na lakier, chroni paznokieć, ale także przedłuża żywotność koloru. Biały, idealny pędzelek, łatwo aplikuje kosmetyk na płytkę.
Floslek - Natural Body - Soczyście owocowy żel pod prysznic acerola & cherry berry
Jak mogłam nie skusić się na żel o tak cudnej nazwie :) Polski kosmetyk free cruelty, bez parabenów, doskonale spełniający swą rolę, oczyszcza, odświeża, jest delikatny, ma w składzie ekstrakt z aceroli, nie podrażnia, nie wysusza. Doskonały, świeżutki żel na wiosnę.
CD – Żel pod prysznic Owoc granatu i Happy Deo Orange Bossom
Oba, niemieckie kosmetyki CD przypadły mi do gustu, nie zawierają olejów mineralnych, silikonów, parabenów, składników odzwierzęcych. Żel ma owocowy zapach i ładnie oczyszcza i zawiera ekstrakt z granatu, dezodorant zaś pozbawiony jest aluminium, nie barwi i ładnie odświeża, ma on śliczny zapach pomarańczy, który przywołuje mi już myśli o letnim wypoczynku :)

Może znacie któryś z tych kosmetyków, jakie produkty zwróciły ostatnio Waszą uwagę?