Lubicie sagi? Ja bardzo! Zapraszam na recenzję ostatniego tomu Sagi napoleońskiej!
Narzeczona i hrabia - Joanna Wtulich
Premiera – 7 lutego 2024
Cykl: Saga napoleońska – Tom 4
Wydawnictwo: Lira
Powieść Narzeczona i hrabia, jest finałową odsłoną cyklu Joanny Wtulich, pod szyldem Saga napoleońska. To kostiumowa i emocjonująca powieść historyczno-obyczajowa z romansem w tle. Kiedy pochłonęłam trzeci tom sagi, czekałam z utęsknieniem na czwartą część i oto jest. Narzeczona i hrabia, zdecydowanie zadowoli miłośników cyklu, bowiem poznajemy dalsze losy znanych nam bohaterów. Niemal osiemnastoletnia już Krysia Podolska, dzięki księżnej Ludwice Radziwiłłowej, zatrzymuje się w zamku w Konigsberg. Niestety jej ukochany hrabia Robert Brehan, musi wyruszyć na niebezpieczną wyprawę i odzyskać regalia. Zakochana Christine nie potrafi bezczynnie czekać i rusza mu z pomocą. Pojawia się także Antoni Podolski, szukający siostry i poróżniony z żoną Emilie, spotyka byłą kochankę Annę Czacką. Tymczasem Emilie mierzy się ze skomplikowaną sytuacją po wstrząsających wydarzeniach z trzeciego tomu. Nie chcę zdradzać Wam zbyt wiele, bowiem polecam Wam tę przepyszną lekturę. Finał Sagi napoleońskiej, trzyma wysoki poziom poprzednich części i wciąga, zachwycając lekkością. Polecam Wam całą Sagę napoleońską całym sercem!




