Pokazywanie postów oznaczonych etykietą piękne ciało. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą piękne ciało. Pokaż wszystkie posty

środa, 27 lipca 2016

Naturalny olejek ujędrniający do ciała Kneipp Piękne ciało - Piękny zapach lata :)

Olejki i naturalne oleje, to moje must have przez cały rok, latem zaś sięgam po te, które prócz świetnego, naturalnego składu, ładnie się wchłaniają i kuszą zapachem, jednym z ideałów na lato, okazał się olejek ujędrniający do ciała Piękne ciało, niemieckiej marki Kneipp
 
 
Naturalny olejek jest mieszanką boskich olejów, które razem, to istna bajka pielęgnująca i zapachowa dla skóry całego ciała. Firma Kneipp, opiera swą naturalną filozofię na osobie Sebastiana Kneippa, który stworzył podwaliny metod leczenia, bazujących na roślinach, balansie ciała, ducha, człowieka i natury, jako całości, piękna idea do dziś jest nadal ceniona, a kosmetyki tej marki bazują na najlepszych roślinach i ekstraktach. Olejek ujędrniający do ciała Piękne ciało, mieści się bardzo poręcznej, przezroczystej, szklanej buteleczce (100 ml), zamykanej na zieloną nakrętkę, bardzo lubię te śliczne buteleczki Kneippa. Dokładna aplikacja olejku, jest możliwa, dzięki obecności plastikowej nakładki, która precyzyjnie pozwala nam dozować produkt wedle naszego zapotrzebowania, co uważam jest świetnym rozwiązaniem w przypadku produktów tego typu, olejek wydobywamy bowiem bez problemu, nie ma obawy przed wylaniem się produktu, aplikujemy go, po czym bezpiecznie zakręcamy, zawsze wiedząc ile kosmetyku nam jeszcze pozostało. Opakowanie zdobią zielono-winogronowe grafiki, na kartoniku zaś, w którym mieszka butelka, znajdziemy także informacje na temat olejku, jego właściwości i świetny, naturalny skład. 
 
 
Olejek nie zawiera barwników, substancji konserwujących, olejów parafinowych, silikonów, nie jest testowany na zwierzętach. W jego skład wchodzą naturalne oleje najwyższej jakości: wszechstronny olej z nasion słonecznika, słynny olej z pestek winogron, posiadający kwasy tłuszczowe i witaminę E, regenerujący olej rycynowy, jojoba, avocado, oliwkę z oliwek, a zapachu i właściwości pielęgnacyjnych dopełniają olejek pomarańczowy, lawendowy i cytrynowy. Moja skóra po aplikacji olejku przecudownie, letnio pachnie, jest gładka, odżywiona, miękka i miła w dotyku. 
 
 
Olejek pięknie się wchłania, kocham otulającą aplikację olejków, tu uprzyjemnia ją dodatkowo wspaniały zapach. Kosmetyk doskonale sprawdza się także przy masażu, działając dodatkowo aromaterapeutycznie. Olejek działa silnie ujędrniająco, nawilża i regeneruje naskórek. Sprawdzi się przy każdego rodzaju skórze, nawet tej bardzo wrażliwej i delikatnej, dostaniecie go w drogeriach sieciowych, polujcie tez na promocje. Ja nakładam go na całe ciało, w szczególności na nogi, brzuch, pośladki, walczy on bowiem z niedoskonałościami, wygładza skórę, a woń zachwyca, pozostając długo na ciele mmm :) Znacie ten olejek? Macie swoich olejkowych ulubieńców latem? :)