Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Organic-natura. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Organic-natura. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 30 listopada 2017

Mydełko w kostce z serii Organic-natura oraz żel do mycia twarzy i ciała Moja skóra Biały Jeleń – Duet do codziennej pielęgnacji!

Dziś u mnie duecik do codziennej pielęgnacji Białego Jelenia w postaci mydełka w kostce z serii Organic-natura oraz żelu do mycia twarzy i ciała z linii Moja skóra!


Bardzo lubię mydła w kostkach, goszczą one na co dzień w mojej łazience, mydełko Białego Jelenia z serii Organic-natura, świetnie sprawdziło się u mnie w pielęgnacji ciała podczas kąpieli. Wygląda uroczo, kostka (170 g) świetnie prezentuje się w łazience, opakowana jest w szary papierek, z którego zasięgniemy informacji o składzie i właściwościach kosmetyku. 


Mydło zawiera wygładzający i nawilżający olej migdałowy i regenerująco-ochronny olej z ostropestu, oczyszcza zatem skórę, działając też antybakteryjnie. Pięknie pachnie, jest to świeży, higieniczny zapach podobny do woni maski do twarzy z tejże serii, którą poznałam już wcześniej. Mydlana, brązowa kosteczka genialnie oczyszcza, pielęgnuje, a zarazem nawilża i odżywia, przy czym nie wysusza mojej skóry, nawet przy codziennym stosowaniu, także z powodzeniem może być stosowana przy skórach skłonnych do podrażnień.
 

Kąpielowym, jesiennym ulubieńcem, okazał się u mnie ostatnio żel do mycia twarzy i ciała z serii Moja skóra, jest on co prawda przeznaczony do cery trądzikowej, lecz jest na tyle delikatny, że przy mojej mieszanej (a na twarzy w kierunku suchej) skórze, sprawdził się bardzo dobrze. Żel mieszka w smukłej, poręcznej butelce (265 ml) z nakrętką typu press, praktyczną i ułatwiająca codzienne użycie żelu i jego dozowanie. Na białym opakowaniu odnajdziemy informacje na temat kosmetyku i oczywiście skład. Nie znajdziemy tu alergenów zapachowych i slsów, gości zaś ekstrakt z ogórka. Żel działa odświeżająco i tonizująco, ale również pielęgnuje, chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Co ważne, żel nie wysusza mojej skóry, pięknie pieni się kremową pianą, ma gęstą, treściwą konsystencję, jest też wydajny. 


Żel będzie dobry nie tylko dla wskazanej dla cery trądzikowej, ale tez mieszanej, jak moja, a także delikatnej, czy skłonnej do alergii. Ja używam go głównie do ciała, zaś świetnie oczyszcza także skórę twarzy, po demakijażu. Jest to kolejny, świetny żel Białego Jelenia, jaki na pewno powróci do mojej łazienki, znacie go? :)


wtorek, 31 października 2017

emOILent do suchych partii ciała – Wszechstronny kosmetyk Biały Jeleń z linii Organic-natura!


Lubicie wszechstronne i wielofunkcyjne kosmetyki? Ja uwielbiam! Często taki produkt jest świetnym rozwiązaniem w pielęgnacji skóry całego ciała, takim właśnie kosmetykiem jest emOILent do suchych partii ciała, polskiej, cenionej już przez pokolenia marki Biały Jeleń


Zdradzę Wam, że Biały Jeleń, cały czas mnie pozytywnie zaskakuje, wprowadzając coraz to ciekawsze kosmetyki do asortymentu, wśród nowości znaleźć można linię Organic-natura, do której należy dzisiejszy bohater. EmOILent znajduje się w bardzo eleganckim słoiczku (100 ml) z ciemnego szkła, które chroni kosmetyk przed promieniami słonecznymi. Słoiczek zamykamy za pomocą czarnej nakrętki. Dodatkowo słoiczek, podobnie jak maskę z tejże linii, o której pisałam także na blogu, umieszczono w eko-tubce, na której znajdziemy informacje o kosmetyku, składnikach i właściwościach produktu.  


Kosmetyk, zawiera olej migdałowy i olej z ostropestu, które nawilżają, natłuszczają i koją, jest tu też wyciąg z nasion słonecznika, a całość wzbogacono także o witaminę młodości – witaminę E. EmOILent jest doskonały do całego ciała, każda partia skóry, która dotknięta jest nadmierną suchością, będzie zadowolona z tego kosmetyku. Na opakowaniu mamy informację, iż stacza on na 100 aplikacji, jest tak wydajny, że myślę, iż na jeszcze więcej, oczywiście wszystko zależy od naszego użytkowania i częstotliwości.


Nakładam go wedle potrzeby, na stopy, pięty, łokcie, ramiona, jest to mega wielofunkcyjny produkt, dla osób z cerą bardzo suchą, sprawdzi się do całego ciała, także przy cerach skłonnym do podrażnień, wrażliwych czy atopowych. Kosmetyk ma delikatny, świeży zapach i gęstą, treściwą, konsystencję w białym kolorze. Aby w pełni cieszyć się z jego działania, należy rozgrzać go w dłoniach, wówczas topi się, nieco, jak masło shea, masując, należy wcierać w skórę. 


EmOILent pozostawia moją skórę bardzo miękką, nawilżoną, jędrną i gładką, lubię jego aplikację i to jak pięknie rozpuszcza się pod ciepłem skóry, uwielbiam stosować go po kąpieli, doskonały jest także po depilacji. Tak wielozadaniowy kosmetyk, powinien znaleźć się w każdym domu! :)

 

piątek, 22 września 2017

Organic-natura – Biały Jeleń - Maska do twarzy – Polski, kosmetyczny hit na jesień!

Jesień, to szczególny czas dla naszej skóry, wahania temperatur, wiatr i słońce, zadbajmy więc w tym czasie o zdrowy stan cery, stosując dobre i niezawodne kosmetyki. Cudeńkiem, które rozkochało mnie w ostatnich dniach, jest maska do twarzy, naszej, polskiej, kultowej marki Biały Jeleń!


Maska do twarzy pochodzi z świetnej serii Białego Jelenia - Organic-natura, w której znajdziemy także intrygujące koncentraty oraz serum, których jestem również bardzo ciekawa. Jeśli nie znacie jeszcze tych kosmetyków, koniecznie poszukajcie ich na półkach sklepowych.
 

Maska do twarzy Organic-natura, zachwyciła mnie zarówno działaniem, jak i zapachem. Znajduje się ona w poręcznym, bardzo eleganckim słoiczku (60 ml) z ciemnego szkła, które chroni kosmetyk przed promieniami słonecznymi. Słoiczek zamykamy za pomocą czarnej nakrętki, zawsze kontrolując zawartość. Dodatkowo słoiczek umieszczono w przepięknej eko-tubce, która na pewno znajdzie u mnie ponowne zastosowanie, na niej także znajdziemy informacje o kosmetyku, składnikach i ich właściwościach. Zawsze doceniam dbałość o szczegóły, również wizualne każdego produktu, maska wizualnie zdobi dodatkowo moja łazienkę, idealnie wpisując się jednocześnie we współczesne trendy w branży kosmetycznej.


Kosmetyk, zawiera masło shea, które głęboko nawilża, koi, olej z ostropestu i olej ze słodkich migdałów, silnie regenerują i wygładzają skórę, jest tu też ekstrakt z alg, działający odżywiająco i odmładzająco. Maskę wzbogacono także o witaminę młodości – witaminę E, A oraz F i ekstrakty z drzewa Tara (Caesalpinia Spinosa).


Mam skórę mieszaną w kierunku suchej, od razu po aplikacji maski, czuję, jak moja skóra chłonie i odżywa dzięki niej, jest gładka i świeża. Nakładam ją 3 razy w tygodniu, grubszą warstwą na czystą twarz i pozostawiam na noc, by rano cieszyć się zdrową i witalną cerą. Maska ma wspaniały, świeży zapach i posiada dość gęstą, treściwą, konsystencję w białym kolorze. 


Polecam fundować sobie zabiegi z tą maską w miarę regularnie, wówczas daje świetne efekty. Jest dedykowana skórze suchej, lecz według mnie pięknie sprawdzi się przy cerach mieszanych jak moja, także skłonnym do podrażnień, wrażliwych czy atopowych.
 

Cieszę się, że tak świetne kosmetyki wzbogacają nasz rodzimy rynek, do tego zachwycają wizualnie, także jeśli nie znacie jeszcze tej maski, koniecznie musicie nadrobić! :)