Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co kupić na prezent. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co kupić na prezent. Pokaż wszystkie posty

środa, 3 grudnia 2025

Anglik w Japonii - 10 lat w Kraju Wschodzącego Słońca - Chris Broad

Są tu miłośnicy Japonii? Idealny, książkowy prezent dla fana japońskich klimatów! Oto Anglik w Japonii - Chris Broad.

 

Anglik w Japonii - Chris Broad

Premiera: 2 lipca 2025

Wydawnictwo: Insignis

Oprawa: okładka twarda

Jednym z moich marzeń jest od zawsze podróż do Japonii. Dzięki książce Anglik w Japonii, otrzymałam choć namiastkę takiej wyprawy. Okiem youtubera Chrisa Broada, prowadzącego kanał Abroad in Japan, wybieramy się do Japonii, by z angielskim humorem, wkroczyć tak daleki od naszej, europejskiej kultury świat. Japonia po lekturze tej podróżniczej książki, ciągnie mnie jeszcze bardziej, magia, inność, klimat i kultura tego kraju, jest naprawdę unikalna. Chris Broad, podczas dziesięcioletniej, japońskiej podróży, poznał wielu ludzi i zwiedził naprawdę wiele zakątków Japonii, nie tylko obowiązkowe Tokio. Świetnie i lekko napisaną książkę czyta się ekspresowo z wielką przyjemnością, dla kogoś kto kocha Japonię jest to pozycja zdecydowanie obowiązkowa! Polecam też zajrzeć na kanał autora, ja się wciągnęłam także w jego filmy z Japonii!

 

 

poniedziałek, 2 grudnia 2019

Książka na świąteczny prezent - Część 1 – Wydawnictwo Szara Godzina - Trzy powieści Katarzyny Kieleckiej - Sedno życia, Pod tym samym niebem oraz Gieśki. Księga przygód!

Wzorem poprzedniego roku, także i w tym, grudniowo, postanowiłam świętować okres przedświąteczny, moją, blogową serią Książka na świąteczny prezent. Mikołajki już w najbliższy piątek, zaś za trzy tygodnie Wigilia, zatem seria mam nadzieję, będzie jak zawsze strzałem w dziesiątkę, aż do Świąt, proponować Wam będę książki, które według mnie, będą idealnym prezentem dla kogoś bliskiego, pod choinkę. Dziś pierwsza odsłona z Wydawnictwem Szara Godzina i trzy, genialne powieści Katarzyny Kieleckiej.


Sedno życia – Katarzyna Kielecka
Premiera: 8 kwietnia 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 406

Najpierw może słów kilka o autorce. Katarzyna Kielecka od lat tworzy mniejsze formy literackie, takie jak wiersze, opowiadania, czy scenariusze przedstawień dla dzieci. Na co dzień jest mamą, pracownikiem banku, pedagogiem, mieszka w Łodzi. Zadebiutowała u mnie powieścią Sedno życia, z wielka przyjemnością, byłam dumną ambasadorką tejże książki. Sedno życia, to piękna książka, którą podarować można mamie, siostrze, cioci, babci, każdej kobiecie, która lubi obyczajową, rodzimą literaturę obyczajową, pełną emocji. Sedno życia, to książka idealna dla tych, którzy szukają w książkach prawdziwych, ludzkich emocji, problemów i sposobu na ich rozwiązywanie, całość okraszona jest subtelną dawką kobiecego przymrużenia oka. Fabuła powieści, osadzona jest wokół głównej bohaterki, Edyta ma trzydzieści lat, od zawsze czuje się osobą szarą, niewidoczną, zrezygnowaną, ma liczne kompleksy, nie dba o siebie, jest sama, zaś dużo czyta, a wewnątrz niej tlą się małe marzenia. Jej ojciec dumny jest z brata Wojtka, który odnosi spore sukcesy w pracy w banku i założył rodzinę, zaś Edyta jest wciąż źródłem jego narzekań i niespełnionych wizji. Pewnego dnia brat Wojtek proponuje jej poprowadzenie szkoleń sprzedażowych i nową posadę. Podczas pracowniczych badań okresowych, Edyta dowiaduje się, iż ma guzy na jajnikach, wyrok spada na nią, jak grom z jasnego nieba, po operacji podejmuje leczenie onkologiczne i zostaje skierowana na radioterapię, gdzie spotyka przyjaciółkę Agatę. Agata również poddawana jest leczeniu, obie ponownie odnajdują wspólny język, coraz częściej spotykają się, Edyta bardzo zacieśnia też relacje z synkiem Agaty – Grzesiem. Obie po zabiegach, świętują zwycięstwo nad rakiem, Edyta wyjeżdża do Świnoujścia, by tam nadzorować pracę w placówce banku, cały czas mając kontakt z Agatą i Grzesiem, tam też poznaje interesującego Andrzeja… Powieść, przynosi mnóstwo emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i tych smutniejszych, a niespodziewane zwroty akcji, jakie oferuje jej życie, wciągają czytelnika, jak szalone. Wspaniała książka na prezent, polecam bardzo!


Pod tym samym niebem – Katarzyna Kielecka
Premiera: 17 października 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 304

Pod tym samym niebem, to mój hit tej jesieni, genialna, polska literatura obyczajowa w grudniowym, świątecznym klimacie. Książkę zdobi przyznacie, przepiękna, zimowa okładka, która skusi oko na półkach księgarni, szczególnie teraz, w okresie przedświątecznym, poszukajcie jej koniecznie i podarujcie komuś bliskiemu, można ją też zamówić na przykład na stronach Empiku. O czym zatem opowiada powieść? Codzienne życie księgowej Lilianny Grodzkiej, przebiega pod znakiem pracy, szarości i powtarzalności, małe radości dają jej córka Nela i oddana przyjaciółka od serca Kinga Śliwkiewicz. Gdy Lilka otrzymuje tajemniczy list od Apolonii, ciotecznej babci, jej świat zmienia się, a życiowa droga zaczyna skręcać w nieznaną dotąd stronę. Lilianna ma dostać w spadku dom w Łodzi, jak potoczą się losy jej oraz przyjaciółki Kingi? Przeczytajcie sami, bądź podarujcie bliskiej osobie. To piękna, wzruszająca opowieść o kobietach, życiu, trudnych chwilach, rodzinie, miłości, niespodziankach, jakie niesie nam los, trudnych decyzjach, zmianach, tak potrzebnych każdemu z nas, całość skąpana jest w okresie zimowego grudnia i zapachach pierników, czy potraw wigilijnych. Istny, książkowy ideał na świąteczny prezent pod choinkę!

 
Gieśki. Księga przygód – Katarzyna Kielecka
Premiera: 4 listopada 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka twarda
Ilość stron: 320

Gieśki. Księga przygód, to szczególna powieść, tym razem jest to książka dedykowana młodemu czytelnikowi, kierowana do dzieci w wieku około 9-12 lat, idealny prezent dla dzieciaków pod choinkę! Powieść ta, łączy w sobie kochane przez dzieci przygody, ale też niesie za sobą wartości dydaktyczne i edukacyjne, uczy szacunku, tolerancji i niesie dobre przesłanie. Gieśki. Księga przygód, to piękne i wciągające przygody trójki zwariowanych dziewięciolatków z podstawówki z klasy III G, Gieśki, to Krzysiek, Czesiek i Misiek. W ich świecie nie ma miejsca na nudę, jest tu mnóstwo przygód, zabawy, humoru, niecodziennych awantur. Nasza trójka, to odważni i mądrzy chłopcy, których łączy przyjaźń, są kumplami i wiedzą, co jest ich życiu najważniejsze. Gieśki przeżywają liczne, wciągające przygody, jednocześnie ucząc, rozwijając wyobraźnię i dodając pozytywnej energii. Genialna książka dla młodego czytelnika, zatem Mikołaje i Gwiazdorki, koniecznie poszukajcie jej i podarujcie wartościowy prezent każdemu, młodemu czytelnikowi, gwarantuję, iż będzie zachwycony! 



niedziela, 9 grudnia 2018

Książka na świąteczny prezent - Część 3 – Książki rozwijające wyobraźnię, dla fanów zagadek i wynalazków – Wydawnictwo Insignis – Szkoła szpiegów i Rozwiń swoją wyobraźnię!

Weekendowo, dziś u mnie trzecia już część mojej blogowej serii - Książka na świąteczny prezent. Ponownie polecam Wam na prezenty książki Wydawnictwa Insignis. W księgarniach prawdziwy tłok, także warto już kompletować prezenty książkowe dla najbliższych. Dziś dwie książki, które będą idealnym prezentem dla osób kochających zagadki, łamigłówki, ciekawe triki, ale też dla tych, którzy chcą rozwijać swoją wyobraźnię, pobawić się i poczuć, jak prawdziwy wynalazca, dzięki stworzonym przez siebie projektom. Obie pozycje będą też świetnym pomysłem na obdarowanie ciekawskich nastolatków.


Szkoła szpiegów – Czy jesteś wystarczająco bystry, 
by zostać agentem KGB?
Denis Bukin, Kamil Guliev
Premiera: 14 listopada 2018
Wydawnictwo: Insignis
Tytuł oryginalny: Spy School: Are You Sharp Enough to be
a KGB Agent?
Tłumaczenie: Michał Strąkow
Oprawa: okładka miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 264
Czy jesteś wystarczająco bystry, by zostać agentem KGB? Książka Szkoła szpiegów, odpowie Ci na to pytanie! Świetny i bardzo oryginalny poradnik, którego autorem są Denis Bukin i Kamil Guliev, stał się prawdziwym bestsellerem w Rosji, jestem przekonana, że u nas w Polsce, również zyska miano kultowego. Książka będzie idealnym prezentem dla każdego, kto interesuje się wszelkimi tematami związanymi z Rosją, dla każdego, kto lubi rozwiązywać zagadki, rozwijać i ćwiczyć swoją pamięć i ćwiczyć zmysły. To także świetna pozycja dla starszych, ale tez nastolatków, którzy żądni wiedzy, czują w sobie żyłkę szpiega. Okazuje się bowiem, iż to nie miliony gadżetów pomagają w działaniu, a nasz mózg, który jest w stanie rozwiązać wszelkie zagadki, przyswajać informacje i poukładać fakty. Przy rozwiązywaniu zagadek, testów i ćwiczeniach umysłowych poznamy przy okazji historię zimnej wojny. Na jak wiele stać Twój mózg? Ile jesteś w stanie zapamiętać? Czy jesteś dobrym analitykiem? Jak dobrze pracują Twoje szare komórki i wyobraźnia? Poznajcie odpowiedz na te pytania i sięgnijcie po Szkołę szpiegów!


Rozwiń swoją wyobraźnię. Myśl i twórz jak wynalazca
Temple Grandin, Betsy Lener
Premiera: 28 listopada 2018
Wydawnictwo: Insignis
Tytuł oryginalny: Calling All Minds: How To Think and Create
Like an Inventor
Tłumaczenie: Witold Turopolski
Oprawa: okładka miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 248
Książka Rozwiń swoją wyobraźnię. Myśl i twórz jak wynalazca, zachwyciła mnie od pierwszego wejrzenia na okładkę, która naprawdę przyciąga oko i będzie idealnym prezentem zarówno dla zwariowanego dorosłego z otwartym umysłem, jak i dla nastolatka chłonącego wszelkie nowinki, książka świetnie sprawdzi się także dla dzieci, którym wiele frajdy sprawi wykonywanie wszelkich projektów. Dzięki niej można poczuć się jak wynalazca i odkrywać różne teorie, projekty poruszają ludzką wyobraźnię, skłaniają do myślenia, także tego obrazowego. Dzięki niej obserwować możemy naukowe wynalazki, poczytać o ich autorach i sami poczuć się, jak odkrywca. Książka w bardzo pozytywny sposób, popycha do konstruktywnego i kreatywnego działania, zabawy nauką, sądzę, ze będzie doskonałym prezentem pod choinką dla całej rodzinki. Myśl, twórz, bądź wynalazcą, głosi jej hasło. Poznamy tu między innymi historię papieru i stworzymy swój własny, zrobimy pajacyka na sznurku, uczący procesu dźwigni, czy własny latawiec. Świetna książka, która skłania do działania i dzięki której rozwija się wyobraźnia, polecam z całego serducha obie książki, dla siebie, bądź na książkowy, świąteczny prezent!  


czwartek, 6 grudnia 2018

Książka na świąteczny prezent - Część 2 – Prezent dla fana fantastyki - Wydawnictwo Insignis – Assassin's Creed: Last Descendants oraz Mass Effect: Andromeda. Inicjacja

Dziś Mikołajki i druga część mojej blogowej serii - 
Książka na świąteczny prezent.


Dwie książki Wydawnictwa Insignis, o których więcej u mnie dziś, to idealny prezent książkowy dla każdego miłośnika fantastyki w literaturze. Wigilia coraz bliżej zatem już zachęcam Was, by kompletować prezenty dla najbliższych, bowiem im bliżej świąt, tym większy tłok będzie także w księgarniach. 


Assassin's Creed: Last Descendants. Ostatni Potomkowie Tom 3
Przeznaczenie bogów - Matthew J. Kirby
Premiera: 5 września 2018
Wydawnictwo: Insignis
Tytuł oryginalny: Last Descendants: Fate of the Gods
Seria: Assassin's Creed
Tłumaczenie: Michał Józwiak
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 416
Jest to finalny, trzeci tom trylogii Assassin's Creed: Last Descendants. Ostatni Potomkowie. Kultowa już seria zdobyła niesamowitą popularność, zatem z pewnością fani fantastyki, będą zachwyceni takim, książkowym prezentem. Finał zadowoli czytelników, rozwiązuje bowiem wszelkie istotne kwestie i rozwiewa tajemnice, oparte na słynnej grze. Owen i Javier oraz inni bohaterowie, odkrywają swoje przeznaczenie, a do odnalezienia pozostał ostatni fragment Trójzębu Edenu. Czy pokonają Isaiaha i zyskają całość artefaktu? Młodzi potomkowie assassinów, wciągną czytelnika momentalnie, książka jest bardzo dynamiczna, napisana przystępnym językiem, to dobra, książkowa rozrywka, szczególnie polecam fanom serii, ale też ciekawego fantasy, opartego na kultowej grze.
 

 
Mass Effect: Andromeda. Inicjacja Tom 2
N. K. Jemisin, Mac Walters
Premiera: 13 października 2018
Wydawnictwo: Insignis
Tytuł oryginalny: Andromeda: Initiation
Seria: Mass Effect. Andromeda
Tłumaczenie: Dominika Repeczko
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 304
Uniwersum Mass Effect, zdobyło już na świecie niemałe grono fanów, którym na pewno nie umknie drugi już tom serii, będącej oficjalnym prequelem tejże bestsellerowej gry. Powieść, jest efektem połączenia pióra wielokrotnej laureatki nagród Hugo i Nebula, czyli Nory K. Jemisin i dyrektora kreatywnego Mass Effect - Maca Waltera. Jest to bardzo specyficzna literatura, zdecydowanie dla typowego odbiorcy, miłośnicy fantasy, czy science fiction, będą zachwyceni tą serią. Cora Harper, staje się częścią armii Przymierza, tu wykorzystać może swe zdolności biotyczne, które w szeregach Córek Talein, są zdecydowanie cenne, jako łowczyni, Cora sprawdza się znakomicie, zaś po czterech latach, pośród ludzi na Ziemi, czuje się źle i obco. Dostaje misję w ramach operacji Inicjacja Andromeda, która komplikuje się, tu także Cora stanie na wysokości zadania. Fabuła książki postępuje szybko i nawet nie czytając pierwszego tomu, chłonęłam ją z przyjemnością i bardzo szybko. Zdecydowane must have dla fanów fantastyki i miłośników powieści na podstawie gier. Zarówno Assassin's Creed, jak i Mass Effect, z pewnością zachwycą książkowo pod choinką. 


 

środa, 5 grudnia 2018

Książka na świąteczny prezent - Część 1 – Wydawnictwo Lira - Singielka w Londynie i jej kontynuacja, czyli Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki - Marta Matulewicz

Rozpoczynam dziś nową serię na moim blogu, którą ochrzciłam jako
 Książka na świąteczny prezent. 


Jutro Mikołajki, a już za niespełna trzy tygodnie Wigilia, zatem seria mam nadzieję, będzie strzałem w dziesiątkę. Chcąc nieustannie namawiać Was na czytanie i pomóc podnosić niechlubne statystyki czytelnictwa w Polsce, postanowiłam co jakiś czas do Świąt, proponować Wam książki, które według mnie, będą idealnym prezentem pod choinkę. Dziś duecik książkowy spod skrzydeł Wydawnictwa Lira, który będzie doskonałym prezentem dla przyjaciółki, koleżanki, siostry, dla każdej pozytywnej dziewczyny, szalonej i odważnej kobiety, dla mamy, cioci, ale też dla kogoś, kto lubi współczesną, polską literaturę obyczajową z nutą pozytywnego humoru.


Tom 1 - Singielka w Londynie - Marta Matulewicz
Tom 2 - Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki - Marta Matulewicz
Premiera: 9 maja 2018, 17 października 2018
Wydawnictwo: Lira
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 320, 304


Obie książki, zarówno Singielka w Londynie i jej kontynuację, czyli Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki, napisała polska pisarka Marta Matulewicz. Było to moje pierwsze spotkanie z tą autorką, która serią tą zyskała niesamowitą popularność, Marta Matulewicz, powieść Singielka w Londynie, napisała po dziesięcioletnim pobycie w Wielkiej Brytanii, wróciła zaś do Polski i jak mówi przywiozła z stamtąd sobą ogromną ilość ciuchów, autorka to miłośniczka książek, kina i perfum. Czy powieści spod jej pióra trafiły w mój gust? Oczywiście tak! Wydawnictwo Lira nie zawodzi mnie, wydając takie właśnie wspaniałe, kobiece pełne prawy i piękna książki, które w zasadzie w całości, poleciłabym także na tegoroczne prezenty. Singielka w Londynie, to perypetie pozytywnej dziewczyny Ewy, singielki, która postanawia wyjechać do Londynu, by tam znaleźć nie tylko swoje własne miejsce, pracę i szczęście, ale może też miłość? Lecę do Wielkiej Brytanii i mam zamiar być tam szczęśliwa, bogata i szczupła. Na miejscu czeka na nią jej stara przyjaciółka Zosia i wiele nowych wyzwań. Całość okraszona jest naprawdę dobrze skonstruowanym, przystępnym językiem i świetnym humorem, nie raz, śmiałam się podczas pochłaniania lektury, która momentalnie wciąga, jak szalona, ja nie mogłam oderwać się od książki. Powieść jest bardzo ciepła, kobieca i wesoła, czyta się ją ekspresowo, towarzysząc cały czas głównej bohaterce w jej nowych, życiowych sytuacjach, w których znajdzie się w Londynie. Nie będę Wam zdradzać zbyt dużo, warto bowiem samemu przeżyć te chwile, czytając Singielkę w Londynie. Po tejże książce, zakochacie się i z zainteresowaniem bankowo sięgniecie, jak ja po drugi tom serii. Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki, przynosi nam zapowiadane w pierwszej części zmiany u Ewy, która na swój sposób, zawsze poradzi sobie w trudnych sytuacjach, zarówno w pracy, jak i w miłości. W drugiej części, nadal zachwyca dobry humor i świetnie skrojona, postępująca fabuła, no i z pewnością nie jedna z nas, odnajdzie siebie w głównej bohaterce. Podobnie, jak wiele fanek serii, i ja mam nadzieję, iż powstanie trzecia odsłona Singielki, a Wam polecam ten książkowy duecik, nie tylko dla siebie, ale też na wszelakie prezenty pod choinkę!

  

czwartek, 16 sierpnia 2018

Chocolissimo – Czekoladowy Raj! Prezent dla muzyka – Co podarować facetowi na urodziny – Co kupić dla chłopaka? Słodkie prezenty na wszelkie okazje!

W tym roku, postanowiłam mojemu facetowi, na urodziny, podarować coś szczególnego, coś specjalnie dla niego. Jako, że zagląda na mój blog, a prezent otrzymał już ode mnie, mogę spokojnie pokazać i Wam, jakież to piękne słodkości mu podarowałam!


Często szukamy inspiracji, co kupić chłopakowi, mężowi, prezent dla faceta jest zawsze trudniejszą sprawą, w przypadku prezentu dla kobiety jest o wiele więcej możliwości i większe pole do popisu, dla mężczyzny zaś, w każdym wypadku i przy każdej okazji, sprawdzą się według mnie, smakowite słodkości. Skarbnicą i słodką kopalną pomysłów na prezenty na wszelakie uroczystości i okazje, jest dla mnie Chocolissimo, świat zmysłowej czekolady z mnóstwem oryginalnych i naprawdę przepięknych pomysłów na smakowity upominek.


Na stronie chocolissimo.pl, możecie znaleźć naprawdę wiele słodkich inspiracji i pobuszować w poszukiwaniu prezentu idealnego dla każdego, jest tam tak wiele form, wzorów, przeróżnych pralinek, możecie nawet zamówić personalizowane czekoladki. Smak czekoladek Chocolissimo, rozkochał mnie już kilka lat temu, od tamtej pory zawsze tu wracam. Za każdym razem jestem zachwycona, zarówno wizualną oprawą produktu, jak i smakiem, to prawdziwa, rozpływająca się w ustach czekolada, pełna prawdziwego smaku. Słodkości marki tworzone są z pasją, a unikalne wzory i formy, sprawdzą się naprawdę przy wszelkich okazjach. Jest do wyboru, mnóstwo form i pięknych czekoladek, dla każdego, na każdą okazję, można też zamówić personalizowane czekoladki, grawerowane szkatułki, jest to tez świetna opcja dla firm, które chcą rozpieścić klienta słodkościami ze swoim logo. Mój facet, jako, iż związany jest z muzyką, otrzymał trzy genialne słodkości. Czekoladowa, mleczna kaseta, czekoladowy zestaw muzyczny oraz czekoladowa płyta gramofonowa rock, wywołały u niego mega uśmiech, a smakowały mmm wyśmienicie!

 

Czekoladowa, mleczna kaseta, to totalny hit, zachwyca wizualnie i smakuje naprawdę wybornie. Zapakowana jest jak prawdziwa kaseta, z okładką na piosenki, genialna w każdym calu. Będzie strzałem w dziesiątkę dla miłośników muzyki, oldschoolowych kaset, których przyznam się Wam u mnie nadal dostatek. Oboje byliśmy zachwyceni smakiem, mleczka czekolada w najlepszym wydaniu. Totalnym majstersztykiem zaś jest zestaw czekoladowy zestaw muzyczny. Magia połączenia mlecznej czekolady z ciemną, smak nie do opisania, rozpływający się w ustach, figurki sami zobaczcie, mistrzostwo wykonania. W zestawie jest zarówno gitara, trąbka, saksofon, jak i kontrabas, fortepian, klawisze oraz piękna nutka. Całość prezentuje się oszałamiająco i zachwyci na pewno każdego muzyka i miłośnika dźwięków, podobnie, jak czekoladowa płyta winylowa rock. Wykonana jest z ciemnej, deserowej, belgijskiej czekolady, w której zatopiono migdały i cytrynę. Smakuje przepysznie, poezja muzycznych, czekoladowych smakowitości. Za cykl czekoladowych płyt winylowych, Chocolissimo otrzymało zasłużoną nagrodę Art of Packaging. Płyta prezentuje się nietuzinkowo i oryginalnie, jest przepięknie opakowana, idealna na prezent. Jeszcze raz z całego serca polecam Wam świat słodkości Chocolissimo, jakość, klasa, dbałość o każdy, zarówno smakowy, jak i wizualny aspekt, pycha!



wtorek, 12 czerwca 2018

Fotoksiążka Printu.pl - Najpiękniejszy prezent dla taty na Dzień Ojca! Moc wspomnień i uczuć na zdjęciach – Co kupić tacie na Dzień Ojca? Personalizowany prezent na wszelkie okazje!

Czy w tym roku macie w planach, podarować coś specjalnego i zupełnie wyjątkowego swojemu tacie na Dzień Ojca? Ja już od jakiegoś czasu skrzętnie przygotowuję prezent na zbliżającego się 23 czerwca i jestem pewna, że mój tata będzie nim totalnie zachwycony i zaskoczony!


Personalizowane prezenty, to coś, co na pewno ucieszy absolutnie każdego, przygotowany specjalnie dla bliskiej osoby ten jeden, jedyny podarunek, jest idealnym prezentem na wszelakie uroczystości, nie tylko na piękne, bliskie już święto Dzień Ojca. Fotografie i zdjęcia, to przecudowna pamiątka, przywołująca minione chwile, dzięki zawsze nim ożywają wspomnienia, miniony już czas, znów jest jakby blisko nas, a dobre chwile długo zostają nam w pamięci. W erze, gdy pamiątki fotograficzne, większość z nas ma na twardych dyskach naszych komputerów, warto pokusić się o materializację jakże cennych zdjęć rodzinnych i ważnych dla nas fotografii. Genialnym pomysłem jest stworzenie własnej, jedynej w swym rodzaju Fotoksiążki. W związku ze zbliżającym się dniem taty, zajrzałam na stronę Printu, gdzie z łatwością i naprawdę nieukrywaną radością i przyjemnością, wykonałam fotoksiążkę, którą podaruję mojemu tacie już za kilka dni. Jeśli i Wy chcecie sprezentować taki piękny i oryginalny prezent swojemu tacie, spieszcie się, szybko logujcie na stronę printu.pl, wybierajcie tu jeden z bardzo wielu, wspaniałych szablonów i do dzieła!


Zaskoczcie w tym roku tatę, umieszczając, jak ja, w fotoksiążce zdjęcia, które zostały wykonane nie tylko obecnie, czy w niedalekiej przeszłości, ale także te, o których już być może zapomniał, które przypomną mu okres młodości, studiów, czasów, gdy Wy byliście maluszkami, świetnie jest też dodanie fotografii zwierząt, ukochanego pieska, kotów, są one przecież także jakże ważną częścią rodziny. Przygotowany finalnie przez Was projekt, możecie sobie wizualizować na stronie przed drukiem. Fotoksiążka przyjdzie do Was, starannie zabezpieczona, doskonale zapakowana, gotowa do podarowania. Fotoksiążka wykonana przez mnie w Printu, jest iście przepiękna w każdym calu. Idealna, dokładna oprawa, w moim wypadku twarda, ale można też zamówić miękką, świetne łączenie stron, papier wysokiej jakości, druk kolorowy pierwsza klasa, naprawdę dopracowana od a do z. Taki prezent z dumą wręczycie tacie, wiedząc, iż sprawi mu ona wiele radości, a to chyba jest dla nas najważniejsze. Fotoksiążka, to także według mnie prezent idealny na obecnie trwający sezon ślubny, zarówno dla pary młodej, ale także od pary młodej podziękowania dla rodziców, na stronie Printu, jest tak ogromna ilość szablonów, na wszelakie okazje, że na pewno odnajdziecie ten, który od pierwszego wejrzenia zachwyci Was i spełni oczekiwania dostosowane do uroczystości. Ja jestem zachwycona, a Wy co sądzicie o tego typu fotoksiążkach? Dajcie koniecznie znać, co podarujecie swojemu tacie na Dzień Ojca w tym roku? :)

 

sobota, 9 czerwca 2018

Chocolissimo - Prezent dla taty na Dzień Ojca – Co warto podarować tacie w ten szczególny dzień – Co kupić dla taty? Słodkie, oryginalne prezenty z czekolady!

Już niebawem, bowiem 23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca. Mam nadzieję, że tak, jak ja skrupulatnie przygotowujecie dla swojego taty ten dzień i macie w planach szczególne dla niego prezenty!


Dzień Ojca, wraz z Dniem Matki, to jedne z piękniejszych świąt w roku, warto zatem pogłówkować i podarować swojemu tacie w tym roku coś naprawdę wyjątkowego. Kopalną pomysłów na prezenty na wszelkie uroczystości i okazja, jest dla mnie Chocolissimo, świat zmysłowej czekolady z mnóstwem oryginalnych pomysłów na smakowity upominek. W związku ze zbliżającym się Dniem Taty, warto skoczyć na stronę chocolissimo i pobuszować w poszukiwaniu prezentu idealnego, a kusi naprawdę wiele słodkości. Kilka lat temu, gdy spróbowałam pralinek Chocolissimo, zakochałam się w ich smaku, prawdziwa, rozpływająca się w ustach czekolada, pełna smaku. Słodkości marki tworzone są od wielu lat z pasją, a ich unikalne wzory i formy, sprawiły, iż właśnie stamtąd pochodzi prezent dla mojego taty, który na pewno zachwycony będzie słodkimi cudami. Jest do wyboru tak wiele form i produktów, że trudno wybrać jeden, zatem szalejcie słodko do woli. Prócz gotowych czekoladowych cudów na wszelakie okazje, można też zamówić sobie personalizowane czekoladki ze swoim zdjęciem. Jest to tez fajna opcja dla firm, które chcą rozpieścić klientów na przykład czekoladkami ze swym logo. 


Mój tata, zostanie obdarowany dwoma czekoladowymi cudami, specjalnie na Dzień Ojca. Pierwszym jest Mleczny napis Tata z dedykacją, zachwyca on wizualnie od pierwszego wejrzenia. Umieszczony w drewnianej skrzyneczce, z napisem Dla Ciebie Tato! Skrzynka jest solidna, na pewno po zjedzeniu słodkości, otrzyma nowe życie, można w niej przechowywać mnóstwo rzeczy, narzędzi itp. Napis wykonany jest ze smakowitej, mlecznej czekolady, w której zatopione są prażone migdały, pachnące wiórki kokosowe, w literkach t, zachwycają zaś suszone truskawki! Całość prezentuje się naprawdę przepięknie i zachwyci na pewno każdego tatę.



Jako, że mój tata ma dużo wspólnego z muzyką, otrzyma także dużą, czekoladową płytę gramofonową Jazz. Jest to tak zachwycający wizualnie prezent, że zachwyci, nie tylko tatusiów, którzy lubują się w muzyce, ale także polecam ją na prezent dla każdego muzyka, osoby, która fascynuje się dźwiękami, czy kolekcjonuje płyty! Jest obecnie w fajnej promocji. Mleczna płyta to prezentowy strzał w dziesiątkę. Wykonana jest z mlecznej czekolady, w której zatopiono orzechy w karmelu oraz imbir. Chocolissimo za cykl tych oryginalnych produktów, otrzymało nagrody i wyróżnienia. Płyta prezentuje się niebywale, dbałość o szczegóły zachwyca, opakowanie jest bardzo dobrze zabezpieczone, niesamowicie eleganckie, prezent idealny!


W tym roku zaskoczcie tatę, na pewno na to zasługuje! Mleczny napis, płyta, tudzież piłka, bądź czekoladowy zestaw narzędzi? 
Co podarujecie swojemu tacie 23 czerwca? :)