Pokazywanie postów oznaczonych etykietą naturalny szampon. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą naturalny szampon. Pokaż wszystkie posty

środa, 30 grudnia 2020

O right - Peach Bossom - Szampon nadający objętość do włosów cienkich - Pielęgnacja włosów z topestetic!

Zimą warto szczególnie zadbać o włosy, często narażone na czynniki zewnętrzne, ale też na noszenie czapki, potrzebują teraz oczyszczenia, odżywienia i dobrego nawilżenia. Do zimowej pielęgnacja włosów, wybrałam szampon Peach Bossom, debiutującej u mnie marki O Right.


Szampon nadający objętość do włosów cienkich O Right, zakupicie w świetnym i polecanym przez mnie sklepie topestetic, który mnie nie zawodzi, to świetne miejsce na zimowe zakupy, kopalnia perełek kosmetycznych, do pielęgnacji włosów i całego ciała, sklep pakuje ekologicznie, a do zamówienia dodaje ciekawe próbki, także warto się skusić. O right jest marką kosmetyków naturalnych do pielęgnacji włosów i skóry głowy, nie testowany na zwierzętach szampon Peach Bossom, zawiera ekologiczne składniki roślinne i cukropochodne środki pieniące, nie ma tu chemicznych dodatków, siarczanów, ftalanów, syntetycznych barwników, a opakowanie wykonano z materiałów biodegradowalnych. Otrzymujemy go w pięknej butelce (400 ml), z drewnianą nakrętką. Szampon zachwycił mnie ślicznym, owocowym zapachem i efektami, jest to delikatny, a jednocześnie skuteczny kosmetyk do pielęgnacji i oczyszczania włosów, które po jego użyciu są miękkie, sprężyste i czyste, kosmetyk nadaje im tez objętości. Szampon dedykowany jeszcze szczególnie do włosów cieniutkich, suchych, matowych, jeśli macie problem z wrażliwą skórą głowy, również bardzo polecam tenże szampon O Right. Nie zawiera on sls, nie wysusza, zaś odżywia skórę głowy, nawilżając, chroniąc i wygładzając włosy. Zawiera zaś ekstrakt z liści brzoskwiń i witaminy, ma on bezbarwną, żelową konsystencję, doskonale pieni się i oczyszcza świetnie włosy, całości dopełnia piękny zapach. Jestem nim zachwycona i mam ochotę poznać inne odsłony szamponów tej marki. Jestem ciekawa, jak Wy dbacie o włosy zimą?


 

czwartek, 18 kwietnia 2019

Certyfikowany i naturalny duet SO'BiO étic do włosów – Delikatny szampon oczyszczający werbena i cytryna oraz odżywka do włosów mleczko migdałowe i proteiny ryżu!

Szukacie delikatnych, naturalnych, bezpiecznych i dających efekty kosmetyków do włosów? Jeśli tak, dziś mam coś specjalnie dla Was. Duecik do włosów, o którym więcej u mnie dziś, doskonale sprawdza się wiosennie na moich włosach, poznajcie go!


Duet w postaci szamponu i odżywki, to kosmetyki marki SO'BiO etic, którą uwielbiam i doceniam od lat. Obie te perełki, można zakupić internetowo, ale też stacjonarnie, są obecne między innymi w sklepach Organic Farma Zdrowia, które często spotykam w większych galeriach handlowych. Francuska marka, SO'BiO etic, ma w swej ofercie kosmetyki, które zawierają wyłącznie ekologiczne, naturalne komponenty, pochodzące z certyfikowanych upraw, nie znajdziemy w nich żadnych parabenów, silikonów, olejów mineralnych, sztucznych barwników i aromatów. Skarby te, produkuje firma Lea Nature, ich opakowania są biodegradowalne i przyjazne środowisku, produkty nie są oczywiście testowane na zwierzętach i posiadają restrykcyjne, cenne certyfikaty Ecocert oraz Cosmebio, które gwarantują najwyższą, naturalną jakość. Do tego kosmetyki SO'BiO etic, zawsze zachwycają zapachami, także naprawdę warto je poznać.


SO'BiO etic - Delikatny szampon oczyszczający werbena i cytryna
Szampon zachwycił mnie świeżym, naturalnym zapachem, to prawdziwa cytrynka z werbeną, która uprzyjemnia jego stosowanie. Otrzymujemy go w poręcznej, pionowej tubie (250 ml), kosmetyk wydobywa się z niej bez problemu, czysty layout, typowy dla marki, uprzyjemnia wizualny odbiór produktu, na opakowaniu odnajdziemy oczywiście informacje dotyczące stosowania, certyfikaty oraz skład szamponu. Jest to delikatny kosmetyk do pielęgnacji i oczyszczania włosów, które przy jego użyciu odzyskują równowagę, szczególnie polecam go, jeśli macie problem z częstym przetłuszczaniem, szampon nie uczula, jest delikatny, łagodzi i odżywia skórę głowy, wygładza włosy, które po jego użyciu są czyste i gładkie. Szampon nie wysusza, nie ma w składzie slsów, jest zaś woda z liści werbeny cytrynowej, inulina, kwas mlekowy, aloes, olejek cytrynowy oraz ekstrakty z drzewa Tara. Ma on treściwą, gęstą konsystencję, przy czym jest wydajny. Doskonale pieni się i oczyszcza świetnie włosy, nawet po olejowaniu, wspaniały, naturalny szampon, który daje świetne efekty!

 
SO'BiO etic - Odżywka do włosów mleczko migdałowe i proteiny ryżu
Odżywkowy hit! Boski, otulający zapach i mega działanie. Odżywka dołączyła do moich ulubieńców w tym temacie. Pięknie nawilża, zmiękcza i chroni włosy, ale także skórę głowy. Bazuje na mleczku migdałowym i proteinach ryżu, mamy tu też w składzie bogactwo naturalnych komponentów, takich jak olej rycynowy, olej kokosowy, olej migdałowy, kwas mlekowy, witaminę E, aloes, olej z nasion słonecznika, ekstrakty z drzewa Tara, czy ekstrakt ryżowy. Świetnie aplikuje się ją na włosy oraz skalp, mieści się w poręcznej tubie (200 ml) w pięknych różowych odcieniach. Odżywka zmiękcza, regeneruje włosy, wzmacnia, zapobiega rozdwajaniu, stymuluje je do wzrostu i ułatwia rozczesywanie. Ja nakładam ją najczęściej na umyte już włosy na dwie minutki i spłukuję, ale czasem warto poświęcić więcej czasu swoim kudełkom i zafundować im odżywkę, jak maskę, wówczas pozostawiam ją na włosach 20-30 minut, po czym spłukuję. Przepiękny, kwiatowy, kremowy zapach odzywki, towarzyszy każdemu zabiegowi z nią. Moje włosy bardzo się z nią polubiły i na pewno będę do niej wracać. 
Znacie kosmetyki SO'BiO etic?



środa, 14 marca 2018

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – Certyfikowany duet Coslys - Szampon naprawczy i intensywna maska z keratyną do włosów osłabionych i zniszczonych!

Kalendarzowa wiosna, zbliża się do nas wielkimi krokami, czas więc zadbać o solidną regenerację włosów po zimie! Do zabiegów naprawczych moich włosów, wybrałam wspaniały duecik, naturalnych, ekologicznych i certyfikowanych kosmetyków.


Szampon naprawczy i intensywną maskę z keratyną do włosów osłabionych i zniszczonych, francuskiej marki Coslys, pokochały moje kudełki. Marka totalnie zauroczyła mnie już przy stosowaniu mleczka do demakijażu i micelka, którego recenzji koniecznie wypatrujcie u mnie już niebawem. Coslys, to cenione na świecie kosmetyki, duecik posiada bardzo ceniony przeze mnie, restrykcyjny certyfikat Ecocert i certyfikat Cosmebio, co oznacza, iż nie znajdziemy tu absolutnie żadnych, niepotrzebnych komponentów, nie ma tu parabenów, olejów mineralnych, silikonów, sztucznych barwników, substancji zapachowych, a składniki pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Są to oczywiście kosmetyki cruelty free, ale także wegańskie, nie testowane na zwierzętach na żadnym etapie produkcji, tu również widnieje oznaczenie francuskiej organizacji One Voice, walczącej o prawa zwierząt. Szukacie pięknych, etycznych kosmetyków do włosów z naturalnym składem? Jeśli tak, Coslys to strzał w dziesiątkę.


Coslys - Szampon naprawczy z keratyną do włosów osłabionych i zniszczonych
Szampon otrzymujemy w poręcznej, białej, zabezpieczonej tubie z różowymi grafikami (aż 250 ml) i zamknięciem typu klik, szampon wydobywa się bez problemu, przy czym mamy kontrolę nad ilością, jaką chcemy zaaplikować. Piękny, czysty layout zarówno szamponu, jak i maski, uprzyjemnia ich wizualny odbiór, na opakowaniu odnajdziemy oczywiście liczne informacje dotyczące szamponu, jego właściwości, stosowania, oraz skład. Szampon przeznaczony jest do włosów osłabionych i nadmiernie zniszczonych, zawiera ekstrakt z wiązówki błotnej, hydrolizowane proteiny pszeniczne i sojowe, ale także roślinną keratynę, która wzmacnia i odżywia włosy, by rosły zdrowe i mocne, składniki łagodzą skórę głowy i działają przeciwzapalnie. 


Szampon jest delikatny, działa pielęgnacyjnie i ochronnie, sprawdza się u mnie także po olejowaniu włosów, nie podrażnia skóry mojej głowy. Ma on bardzo przyjemną konsystencję, doskonale pieni się i świetnie oczyszcza włosy przy codziennej pielęgnacji.
  

Coslys - Intensywna maska do włosów osłabionych i zniszczonych z keratyną
Maska Coslys, mieszka w praktycznej, pięknej tubce (150 ml), aplikacja kosmetyku, jest zatem wygodna i szybka. Podobnie, jak szampon, maska dedykowana jest do włosów osłabionych i zniszczonych. Podobnie, jak szampon, zawiera ekstrakt z wiązówki błotnej, hydrolizowane proteiny pszeniczne, sojowe, roślinną keratynę, ale także hydrolizowane proteiny kukurydzy, masło shea, ekstrakt z wrośniaka różnobarwnego, aloesu, czy lilii białej. Skład jest naprawdę bardzo ładny, pełen ciekawych, naturalnych komponentów. Maska ma kremową, delikatną konsystencję w kolorze ecru i prześliczny, luksusowy, kwiatowo-owocowy zapach. Jak ją stosuję? Na umyte, mokre jeszcze włosy, nakładam ją równomiernie od nasady, aż po końcóweczki i pozostawiam na 10 minut, po czym spłukuję tradycyjnie wodą. Po wysuszeniu, od razu poczułam miękkie włosy, gładsze i nawilżone, maska ułatwia mi też rozczesywanie, nie obciąża włosów.


Znacie ten duecik? Jakie kosmetyki do włosów zdobyły 
ostatnio Wasze serce? :)


poniedziałek, 29 lutego 2016

Dr Organic – Organiczny Szampon do Włosów Drzewo Herbaciane – Szamponowe odkrycie – ideał :)

Jestem posiadaczką włosów długich za pas oraz faceta z burzą czarnych loków, szampon do włosów zatem, to kosmetyk, który gości u mnie często w bardzo wielu odsłonach. Szampon brytyjskiej firmy Dr Organic, okazał się być totalnym odkryciem, wspaniałym kosmetykiem, łączącym w sobie genialne działanie i dobry skład. 
 
 
Kosmetyki Dr Organic, to naturalne produkty, najwyższej jakości bio-aktywne, ekologiczne komponenty, pochodzące z certyfikowanych upraw, nie znajdziemy tu parabenów, slsów, olejów mineralnych, czy sztucznych aromatów, kosmetyki nie są oczywiście testowane na zwierzętach. Asortyment firmy jest bardzo bogaty, ja zaś swoją przygodę rozpoczęłam od świetnego organicznego szamponu do włosów Drzewo Herbaciane, szampon bowiem sprawdza się świetnie na moich długich, mieszanych u nasady i lekko suchych na końcówkach włosach. Szampon Tea Tree, otrzymujemy w przezroczystej, poręcznej butelce (265 ml) ze srebrną nakrętką typu press. Jest to praktyczne rozwiązanie w przypadku tego typu produktów, szampon wydobywa się bez problemu, przy czym mamy kontrolę nad ilością, jaką chcemy aplikować. Schludne, estetyczne, świeże grafiki w zielonych odcieniach, zdobią opakowanie, a przejrzysty i czysty layout, uprzyjemnia wizualny odbiór produktu, na opakowaniu odnajdziemy także informacje dotyczące kosmetyku, jego właściwości, stosowania, producenta, znaczek króliczka, Vegan oraz skład szamponu. 
 
 
Szampon zawiera sok z liści aloesu, który znajduje się na pierwszym miejscu w składzie, sprawia on, iż włosy są wzmocnione i gładkie, chroni je także przed czynnikami zewnętrznymi, witalizując cebulki włosa, głęboko także nawilżając skórę głowy. Olej z zielonej herbaty odżywia włosy, oczyszcza je, za zapach zaś odpowiada olejek z mięty pieprzowej, dzięki któremu podczas mycia, jak i po czujemy naprawdę świeżą, piękną woń mięty.   
 
 
Szampon nie podrażnia skóry mojej głowy, przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, sprawdzi się na pewno przy włosach normalnych, słabych, suchych, skłonnych do wypadania, łamiących się, potrzebujących szczególnego odżywienia i oczyszczenia. Ma on bardzo treściwą, gęstą konsystencję, lekko żelową, doskonale pieni się i oczyszcza świetnie włosy nawet po intensywnym olejowaniu, (obecnie olejuję włosy olejem migdałowym i wróciłam także do oleju kokosowego), czy włosowych maskach. Kosmetyki Dr Organic, dostępne są w wielu punktach i aptekach, ale też w sklepie firmowym tu. Jestem zachwycona szamponem Tea Tree, włosy po umyciu nim, są świeże, czyściutkie, miękkie, gładkie i lśniące. 
 
 
 Znacie Dr Organic? Jaki szampon polubiły ostatnio Wasze włosy? :)
 

poniedziałek, 11 stycznia 2016

Bania Agafii - Masujący peeling do ciała: 5 Olejków i Receptury Babci Agafii - Tradycyjny syberyjski szampon do włosów nr 1 na cedrowym propolisie :)

Rosyjskie kosmetyki naturalne marki Bania Agafii i Receptury Babci Agafii, pojawiły się już nie raz na moim blogu, cenię je za naturalne, roślinne składy i bardzo dobre ceny. Pierwoje Reshenie (Pervoe Reshenie), firma produkujące owe kosmetyki, stacjonuje w Rosji, ma w swym asortymencie produkty oparte w 100% na naturalnych składnikach, organicznych olejach, ekstraktach i wyciągach z przeróżnych roślin, rosnących pośród czystych terenów Syberii, Kamczatki i u podnóża gór Ałtaju. Produkty Babuszki Agafii nie zawierają SLSów, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, czy dodatków zapachowych, opierają się zaś na tradycyjnych, rosyjskich recepturach. Oba kosmetyki pochodzą z Drogerii Misumi. Masujący peeling do ciała: 5 Olejków Banii Agafii, znajduje się w typowej dla marki, niezwykle praktycznej, ekonomicznej, poręcznej saszetce (100 ml) w fioletowo-czarnych odcieniach z brązową zakrętką. To już kolejny zaszetkowiec tej marki u mnie, wiem, że nie każdy przepada za tego typu formą aplikacji, mi zaś owe sympatyczne saszetki bardzo się podobają, w szybki i łatwy sposób wydobywamy peeling, który wykorzystamy na pewno do końca, a puste opakowanie zwija się po prostu w mały rulonik. Na saszetce widnieją przyjemne grafiki oraz informacje o produkcie, firmie i świetny, naturalny skład peelingu. Peeling wygląda jak słodki, malinowy deserek w lekko czerwonym odcieniu z drobinkami zmielonych pestek malin, które masują i pobudzają krążenie. Kosmetyk posiada niesamowite właściwości nawilżająco-wygładzające, a jednocześnie ujędrniające i pielęgnujące skórę, zawiera 5 olejków: z nasion rokitnika, syberyjskiego cedru, rumianku, nagietka, olej organiczny amarantusa, dlatego peeling nie tylko dogłębnie oczyszcza moją skórę, ale także nawilża, skłania do regeneracji i pięknie wygładza naskórek. 
 
 
Tradycyjny syberyjski szampon do włosów nr 1 na cedrowym propolisie, otrzymujemy w czarnej, dużej lecz poręcznej i smukłej butelce (550 ml) z nakrętką wyposażoną w praktyczne zamknięcie typu press, szampon wydobywa się bez problemu, przy czym mamy kontrolę nad ilością, jaką chcemy aplikować. Schludne, typowe dla marki grafiki, zdobią opakowanie, na którym odnajdziemy informacje dotyczące kosmetyku, jego właściwości, stosowania, dystrybucji oraz skład szamponu. Organiczny ekstrakt z propolisu, zawarty w szamponie, sprawia, iż włosy są wzmocnione, nawilżone i gładkie, chroni je także przed czynnikami zewnętrznymi, witalizując cebulki włosa, likwidując objawy świądu i regulując wydzielanie serum, pielęgnuje także skórę głowy. Szampon wzbogacono także o olej z orzeszków cedru syberyjskiego, oman wielki, chmiel, wosk pszczeli, ekstrakt z bodziszka i żen-szenia. Jest to delikatny kosmetyk, który nie uczuli, nie podrażni, pachnie bardzo przyjemnie, słodko-ziołowo, zapach towarzyszy nam przy myciu włosów. Ma gęstą, treściwą konsystencję w kolorze jasnego brązu, pięknie rozprowadza się po włosach. Jest to produkt przeznaczony do każdego rodzaju włosów, doskonale oczyszcza je nawet po intensywnym olejowaniu (obecnie używam do olejowania oleju makadamia i oleju kokosowego). Po umyciu włosów tym szamponem, moje włosy są świeże, miękkie, mocne, gładkie i lśniące. 

Lubicie Babuszkowe kosmetyki? Jaki jest Waszym ukochanym? :)

poniedziałek, 11 maja 2015

Bania Agafii – Odżywczy szampon do włosów :)

Rosyjskie kosmetyki marki Bania Agafii,  pojawiły się już nie raz na moim blogu, w postaci Ekspresowej maseczki odświeżającej do twarzy (pełna recenzja tu) oraz słynnej Maski do włosów - Siedem sił (więcej o niej przeczytajcie tu), dziś o Odżywczym szamponie do włosów :)
 
 
 Producentem kosmetyków Bania Agafii, jest Pierwoje Reshenie (Pervoe Reshenie), firma stacjonująca w Rosji, mająca w swym asortymencie produkty oparte w 100% na naturalnych składnikach, organicznych olejach, ekstraktach i wyciągach z przeróżnych roślin, rosnących pośród czystych terenów Syberii, Kamczatki i u podnóża gór Ałtaju. Produkty Bania Agafii nie zawierają SLSów, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, czy dodatków zapachowych, opierają się zaś na tradycyjnych, rosyjskich recepturach. Kosmetyki rosyjskie zyskują coraz większe grono miłośników, do których i ja oczywiście należę :)
 

Odżywczy szampon do włosów Banii Agafii, znajduje się w typowej dla marki, niezwykle praktycznej, ekonomicznej, poręcznej saszetce (100 ml) w niebiesko-szarych odcieniach z brązową zakrętką. To już mój trzeci zaszetkowiec tej marki, wiem, że nie każdy przepada za tego typu formą aplikacji, mi zaś owe sympatyczne saszetki bardzo się podobają, w szybki i łatwy sposób wydobywamy szampon, który wykorzystamy na pewno do ostatniej kropli, a puste opakowanie zwija się po prostu w mały rulonik. Na saszetce widnieją przyjemne grafiki oraz informacje o produkcie, firmie i świetny, naturalny skład szamponu.
 
 
Odżywczy szampon do włosów, zawiera olej z amarantusa (szarłatu), który naturalnie chroni włosy, odżywia on skórę głowy, olej z nasion żurawiny, intensywnie nawilża włosy, organiczne oleje z żeń-szenia i pierwiosnka, zapobiegają wypadaniu włosów, zawierają kwasy organiczne, olej z miodunki plamistej, wspomaga cebulki włosa i działa na wzrost, olej z orzechów cedrowych, zapobiega wypadaniu i łamaniu się włosa, olej z lnu syberyjskiego, to nawilżenie, odżywienie, zawiera on kwasy Omega-3, witaminy A i E, regeneruje więc włosy, skórę głowy, sprawia, iż włosy są gęstsze i grubsze. 
 
 
Szampon nie podrażnił skóry mojej głowy, wspomaga wzrost, regeneruje suche i osłabione włosy, poprawiając ich kondycję. Moje włosy po aplikacji szamponu, są miękkie, błyszczące i zdrowe. Saszetka starczyła mi na trzy mycia, mam włosy bardzo długie, za pośladki :)
 
 
Szampon ma śliczny, świeży zapach i treściwą konsystencję w kolorze miętowej zieleni. Nie zawiera slsów, ale pieni się ładnie, doskonale zmywa też oleje. Zaszetkowce są doskonałym towarzyszem codziennej pielęgnacji, toteż na pewno wrócę także do tego szamponu, można go zakupić w sklepie Lavendic :)
 
 
Lubicie Banię Agafii? Jakim szamponem myjecie obecnie włoski? :)