Siódma już edycja moich spotkań Beauty Without
Cruelty, czyli Piękno bez okrucieństwa, odbyła się wczoraj, w cudną, zimową
niedzielę, 24 stycznia 2016 r. w fantastycznym miejscu, jakim jest kawiarnia PO
CO w Bydgoszczy, gdzie wypić można najwyższej jakości kawę :)
Beauty Without Cruelty, to spotkania o pielęgnacji free
cruelty, podczas których opowiadam o kosmetykach nie testowanych na
zwierzętach, ustawach dotyczących tematu, paradoksach, okrucieństwu, jakim
okupione są przeróżne produkty kosmetyczne, apeluję, by być świadomym
konsumentem oraz zwracać uwagę na skład i certyfikaty na kosmetykach, słowem
jak dbać o pielęgnację i urodę, korzystając z osiągnięć kosmetologii i Natury,
nikogo przy tym nie krzywdząc. Znów mogliśmy przekonać się osobiście, jak
cudowne są kosmetyki free cruelty, wąchamy więc, smarujemy, wklepujemy i
zachwycamy się najlepszymi produktami :)
Go Cruelty Free!



