Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Piękno bez okrucieństwa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Piękno bez okrucieństwa. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 25 stycznia 2016

Beauty Without Cruelty - VII Piękno bez okrucieństwa - 25.01.2016 Relacja (Kosmetyki nie testowane na zwierzętach, kosmetyki naturalne) :)

Siódma już edycja moich spotkań Beauty Without Cruelty, czyli Piękno bez okrucieństwa, odbyła się wczoraj, w cudną, zimową niedzielę, 24 stycznia 2016 r. w fantastycznym miejscu, jakim jest kawiarnia PO CO w Bydgoszczy, gdzie wypić można najwyższej jakości kawę :)


Beauty Without Cruelty, to spotkania o pielęgnacji free cruelty, podczas których opowiadam o kosmetykach nie testowanych na zwierzętach, ustawach dotyczących tematu, paradoksach, okrucieństwu, jakim okupione są przeróżne produkty kosmetyczne, apeluję, by być świadomym konsumentem oraz zwracać uwagę na skład i certyfikaty na kosmetykach, słowem jak dbać o pielęgnację i urodę, korzystając z osiągnięć kosmetologii i Natury, nikogo przy tym nie krzywdząc. Znów mogliśmy przekonać się osobiście, jak cudowne są kosmetyki free cruelty, wąchamy więc, smarujemy, wklepujemy i zachwycamy się najlepszymi produktami :)
Go Cruelty Free!

czwartek, 28 maja 2015

Beauty Without Cruelty - V Edycja - Piękno bez okrucieństwa - 19.04.2015 Relacja :)


Piąta już edycja moich spotkań Beauty Without Cruelty, czyli Piękno bez okrucieństwa, odbyła się 19 kwietnia 2015 r. w fantastycznym miejscu, jakim jest Kulturhauz w Toruniu. Spotkanie tym razem było częścią bogatego w przeróżne inicjatywy Tygodnia weganizmu, organizowanym przez wspaniałych ludzi z Wege Toruń. Większa foto-relacja na moim facebooku tu :)


Beauty Without Cruelty, to spotkania o pielęgnacji Free Cruelty, podczas których opowiadam o kosmetykach nie testowanych na zwierzętach, ustawach dotyczących tematu, paradoksach, okrucieństwu, jakim okupione są przeróżne produkty kosmetyczne, apeluję, by być świadomym konsumentem oraz zwracać uwagę na skład i certyfikaty na kosmetykach, słowem jak dbać o pielęgnację i urodę, korzystając z osiągnięć kosmetologii i Natury, nikogo przy tym nie krzywdząc :)


Przybyli, jak zawsze oczywiście, mogli przekonać się osobiście, jak cudowne są kosmetyki free cruelty, wąchamy więc, smarujemy, wklepujemy i zachwycamy się najlepszymi produktami :) Przeogromne podzięki dla Sylveco, Apis, Lavendic, Helfy i Etnobazar za cudowne nagrody, kosmetyki i próbki, które po raz kolejny już uświetniły spotkanie, jeszcze raz bardzo ślicznie dziękuję! :)


Powoli planuję już szóstą edycję Beauty Without Cruelty :)
Go Cruelty Free!



środa, 25 lutego 2015

Beauty Without Cruelty – IV Edycja - Piękno bez okrucieństwa – 05.02.2015 Relacja :)

Czwarta już edycja moich spotkań Beauty Without Cruelty, czyli Piękno bez okrucieństwa, odbyła się 5 lutego br., jak zwykle w zaprzyjaźnionej, bydgoskiej Klubokawiarni 1138. Spotkanie tym razem zainicjowało cykl spotkań w 1138, poświęcony Prawom Wszelkich Istot – o prawach ludzi i zwierząt :)
 
 
Beauty Without Cruelty, to spotkania o pielęgnacji Free Cruelty, podczas których opowiadam o kosmetykach nie testowanych na zwierzętach, ustawach dotyczących tematu, paradoksach, okrucieństwu, jakim okupione są przeróżne produkty kosmetyczne, apeluję, by być świadomym konsumentem oraz zwracać uwagę na skład i certyfikaty na kosmetykach, słowem jak dbać o pielęgnację i urodę, korzystając z osiągnięć kosmetologii i Natury, nikogo przy tym nie krzywdząc.
 

Przybyli, zawsze mogą przekonać się osobiście, jak cudowne są kosmetyki free cruelty, wąchamy więc, smarujemy, wklepujemy i zachwycamy się najlepszymi produktami :)


Piąta edycja już przy końcu kwietnia, a tu i tu relacje 
z poprzednich Beauty Without Cruelty :)


Go Cruelty Free! :)

czwartek, 20 listopada 2014

Beauty Without Cruelty II & III - Piękno bez okrucieństwa - Relacja ze spotkań :)

Jako, że planuję powoli kolejne, czwarte już spotkanie z cyklu Beauty Without Cruelty (relacja z pierwszej edycji tu - klik :), toteż postanowiłam zrelacjonować Wam i pokazać, jak było na organizowanych przeze mnie spotkaniach w nieuchronnie mijającym już roku :)
 
 
Druga edycja Beauty Without Cruelty, odbyła się 12 kwietnia (moje wystąpienie było wówczas częścią Bydgoskiego Tygodnia Weganizmu), trzecia zaś 15 maja (podczas Dnia Wegetarianizmu, które współorganizowała Fundacja Viva! oraz Otwarte Klatki), oba wydarzenia odbyły się w Klubokawiarni 1138 w Bydgoszczy. Podczas spotkań tych, mówię o kosmetykach naturalnych, ekologicznych, nie testowanych na zwierzętach, organicznych, mineralnych, wegańskich i naszych rodzimych, polskich, prowadząc jednocześnie dyskusję, zachęcając zebranych do świadomych zakupów w temacie kosmetycznym :)
 

 Ukazuję przybyłym, jak okrutnym cierpieniem zwierząt, mogą okupione być produkty firm, marek, które często nawet nieświadomie, wspieramy, używając i płacąc za nie, zwracam uwagę na certyfikaty, oznaczenia, które widnieją na kosmetykach, a także na ich składy, pokazując jak możemy korzystać z Natury i osiągnięć kosmetologii, nikogo nie krzywdząc. Czwartą edycję, rozszerzę także o kosmetyki kolorowe (m.in. bydgoska marka Deni Carte oraz produkty do makijażu z Helfy.pl). Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jakich kosmetyków na co dzień używa, nie znają wielu faktów, o których zawsze przy okazji spotkań mówię, jest dużo zaskoczeń, a co dla mnie najważniejsze, wiele łazienek i kosmetyczek po tychże spotkaniach ulega diametralnej zmianie :)
 
 
Przybyli zawsze mają okazję osobiście poznać się z dobrymi kosmetykami i w tym miejscu pragnę ponownie podziękować firmom Sylveco, Apis, Lavendic, Helfy, Biokram za cudowne produkty i próbki, które uświetniły minione spotkania i zachęciły wraz ze mną, kolejne osoby do używania i kupna kosmetyków świadomie - bardzo dziękuję :)
 
 
Be Free Cruelty :)