Nasze dłonie szczególnie często, zwłaszcza teraz, u
progu lata, narażone są na działanie czynników zewnętrznych, potrzebują więc
specjalnego traktowania na co dzień, wysokie temperatury dają o sobie znać,
cały czas wystawiamy je na słońce, do tego dochodzi oczywiście mnóstwo
codziennych czynności, zatem trzeba je dobrze pielęgnować.
Mam kilku ulubieńców, pośród kremów do rąk, dziś
maluszek, który również świetnie sprawdza się u mnie, mieszkając w mojej
torebce. Natura Siberica Professional, to produkty naturalne, nie zawierające
parabenów i silikonów, w ich składzie znajdziemy naturalne, organiczne oleje i
ekstrakty roślinne. Mój rokitnikowy krem do rąk, mieszka w poręcznej tubeczce,
mieszczącej 50 ml kremu, zaś w sklepie Skarby Rosji, znajdziecie też wersję
większą o pojemności 75 ml. Opakowanie jest świetnie zabezpieczone, mamy więc
pewność, ze nasz krem jest świeży i nikt wcześniej go nie otwierał. Na tubce,
odnajdziemy informacje o produkcie i skład kosmetyku. Krem zawiera ekstrakt z
jarzębiny syberyjskiej, pichty syberyjskiej, olej z nasion rokitnika, olej z
nasion żurawiny, olej z amarantusa, olej słonecznikowy, ale także roślinną
glicerynę, czy witaminę E.
Funkcją kremu, jest ochrona, odżywienie, ale także
nawilżenie i zmiękczenie skóry naszych dłoni. Sprawdza się znakomicie, szybko
wchłania się, pozostawiając dłonie mięciutkie, odżywione i gładkie, pozostaje
na nich miła, bardzo leciutka, aksamitna warstwa ochronna, dlatego jest idealny
na lato! Ukoi nawet bardzo suche dłonie, ja często myję ręce, toteż od razu po,
zawsze sięgam po tenże krem. A Wy macie swoje letnie hity w pielęgnacji dłoni? :)
