Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Aneta Krasińska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Aneta Krasińska. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 30 listopada 2025

Nowość! Zima w Nałęczowie - Aneta Krasińska – Zimowa opowieść – Początek cyklu Cztery pory roku

Lubicie czytać zimowe powieści? Kiedy spadnie śnieg, ja uwielbiam! Sięgnęłam zatem po wydawniczą nowość Skarpy Warszawskiej!

 

Zima w Nałęczowie - Aneta Krasińska

Cykl: Cztery pory roku – Tom 1

Premiera: 15 października 2025

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Oprawa: okładka miękka ze skrzydełkami

 

Książka Zima w Nałęczowie, Anety Krasińskiej, to wspaniała, zimowa opowieść, będąca początkiem cyklu Cztery pory roku. Autorka po raz kolejny gości w mojej biblioteczce i nigdy mnie nie zawodzi. Poznajemy Lidkę Adamiak, mieszkająca w Warszawie kobieta po trudnych przeżyciach związanych ze zdradą, za namową przyjaciółki, rusza do tytułowego Nałęczowa, by tam odnaleźć życiowy spokój. Biały, zaśnieżony, piękny Nałęczów, łączący historię i teraźniejszość, zachwyca Lidkę, uwielbia klimat miasta, jak i mieszkańców. Pewnego dnia kobieta odnajduje cenną broszkę i postanawia odszukać właściciela. Książka ma wspaniały, zimowy klimat, czuć tu piękno zimy, ale też aromaty już choinkowe, piernikowe i świąteczne. Nie ukrywam, iż po lekturze tej pięknej i ciepłej powieści, mam wielką ochotę odwiedzić Nałęczów!
 

 

czwartek, 26 czerwca 2025

Nowość - Finał trylogii W cieniu PRL-u – Aneta Krasińska - Echa prawdy

Lubicie trylogie? Ja bardzo, zatem nie mogłam się doczekać finałowego tomu trylogii W cieniu PRL-u Anety Krasińskiej.

 

Echa prawdy - Aneta Krasińska

Premiera: 4 czerwca 2025

Cykl: W cieniu PRL-u – Tom 3

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Oprawa: okładka miękka ze skrzydełkami 

 

Obyczajowy cykl W cieniu PRL-u rozpoczęła powieść Szepty sekretów, tom drugi to Pomruki kłamstw, trzecia zaś odsłona, to właśnie Echa prawdy. Powracamy do ciekawej historii Anieli, doświadczona już, mądra lekarka, po latach opuszcza mury szpitala i oddziału, którym kierowała. Teraz Aniela w Warszawie planuje zając się życiem rodzinnym, jako mama i babcia, jednak przeprowadzka, nowa rzeczywistość i zmiany, kierują ją ponownie do powołania lekarskiego. Komunizm w kraju upadł szesnaście lat temu, zaś nadal społecznie jest wiele do zrobienia. Aniela zgłębia rodzinne tajemnice przeszłości, ale też własne emocje i uczucia. Podobnie, jak w poprzednich tomach mamy tu mnóstwo emocji, życiowej mądrości, bohaterów z krwi i kości i wciągającą fabułę, jest też świetny wątek nieco kryminalny. Miłośnicy poprzednich tomów nie będą zawiedzeni, bowiem Echa prawdy doskonale wieńczy cykl, do gustu przypadła mi też okładka powieści. Polecam Wam całą trylogię W cieniu PRL-u, ideał książkowy na lato, wakacje i urlopowy czas!  

 

 

niedziela, 25 maja 2025

W cieniu PRL-u – Aneta Krasińska - Szepty sekretów oraz Pomruki kłamstw!

Lubicie Goździki? Najpopularniejsze kwiaty PRL-u, zdobią okładkowo cykl W cieniu PRL-u. Dwa tomy serii właśnie przeczytałam i dzielę się z Wami emocjami!

 

Szepty sekretów - Aneta Krasińska

Pomruki kłamstw - Aneta Krasińska

Premiera: 26 lutego, 23 kwietnia 2025

Cykl: W cieniu PRL-u – Tom 1, Tom 2

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Oprawa: okładka miękka ze skrzydełkami 

Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością Anety Krasińskiej. Cykl W cieniu PRL-u, ma obecnie dwa tomy, serię rozpoczęła powieść Szepty sekretów, tom drugi to Pomruki kłamstw, trzecia odsłona Echa prawdy, zapowiadana jest już na początek czerwca. Przenosimy się do czasu PRL-u, zdolna studentka Aniela Szwarc, niebawem rozpocznie praktyki w warszawskim szpitalu, ambitna i mądra dziewczyna pragnie zostać lekarzem chirurgiem. Dzięki opowieściom babci Kornelii, Aniela dowiaduje się o historii swej rodziny z okresu II wojny światowej. Szepty sekretów, genialnie obrazuje rzeczywistość PRL-u i klimat wówczas panujący. Rurki z kremem, brak towarów na półkach sklepowych, kolejki, cenzura, społeczne drabinki, był to trudny okres w naszym kraju, szczególnie dla ambitnej kobiety, jaką jest pełna planów i marzeń Aniela. Drugi tom Pomruki kłamstw, kontynuuje losy młodej lekarki, w pracy widzi ona niesprawiedliwość i zakłamanie. Przeszłość Weroniki Szwarc, mamy Anieli, powoli zostaje odkrywana, dziewczynie pomaga w tym Feliks, przystojny lekarz, napotkany kolega z roku. Lekarka ma już dwie córki. Ze względu na płeć jest dyskryminowana zawodowo, niezbyt układają się jej też stosunki z zapracowanym mężem. Ponownie autorka idealnie odwzorowała klimat PRL-u, samochody, znajomości, alkohol, szara codzienność, ówczesne wydarzenia. Obie książki, to przede wszystkim opowieść o marzeniach, realizacji planów i sile kobiet. Po lekturze obu tomów, czekam bardzo na trzecią odsłonę tej wspaniałej serii i serdecznie polecam ją Wam!


 

 

środa, 10 czerwca 2020

Nowość - Historia Adeli – Dwutomowa powieść Anety Krasińskiej - Adela. Krok w przeszłość oraz Adela. Krok w przyszłość - Wydawnictwo Szara Godzina!

Przyznacie, iż czas leci, jak szalony, niedawno zapowiadałam na blogu gorącą premierę Wydawnictwa Szara Godzina, w postaci dwutomowej powieści polskiej pisarki Anety Krasińskiej, dziś zaś już zapraszam Was na recenzję tychże, ciekawych książek! 


Aneta Krasińska 
Adela. Krok w przeszłość - Tom 1
Adela. Krok w przyszłość - Tom 2 
Cykl: Historia Adeli
Premiera: 21 maja 2020
Wydawnictwo: Szara Godzina 
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 272, 288


Oto Adela. Krok w przeszłość oraz Adela. Krok w przyszłość, które już dostępne są w księgarniach stacjonarnych i internetowych w działach nowości wydawniczych. Wspominaj przeszłość, lecz nie bój się przyszłości! Zdanie to przyświeca tej dwutomowej powieści i dobrze oddaje jej wydźwięk. Autorka Aneta Krasińska, to humanistka, zakochana w literaturze, zabytkach, kochająca odpoczynek na łonie przyrody, autorka świetnej trylogii Gdy opadły emocje, Gdy nadeszło życie i Gdy powrócił spokój, która gościła na moim blogu. Debiutowała w roku 2014, książką Finezja uczuć, ma też na swym koncie kilka innych powieści obyczajowych między innymi Pragnienia Elżbiety i Nadzieje Olgi, Marzenia Kaliny, czy W sieci uczuć. Nowy, dwutomowy cykl powieści Anety Krasińskiej, czyli Historia Adeli, mieści się w tytułach Adela. Krok w przeszłość oraz Adela. Krok w przyszłość. To idealna propozycja książkowa dla każdej kobiety, miłośniczki emocjonalnej i życiowej współczesnej, rodzimej literatury obyczajowej. 


Obie książki niechaj nie umkną Waszym oczom na półkach księgarni, zdobią je piękne okładki, które oddają fabułę. Czytając powieści z cyklu Historia Adeli, wchodzimy w świat współczesnych relacji międzyludzkich, emocji, rodzinnych sekretów i życia, które zawsze zaskakuje każdego z nas nagłymi zdarzeniami. Adela jest bardzo ciekawą literacką bohaterką, z którą czytelnik poznaje się, gdy jest właśnie po porodzie, ma synka Pawełka, wokół krąży teściowa i mąż. Szybko zaś robimy tytułowy krok w to, co działo się w przeszłości, gdy Adela, jako dziewczynka, w sylwestrową noc, nagle straciła obojga rodziców. Świat Adeli runął, trafia do domu dziecka i rozpoczyna życie pełne przeszkód, rozczarowań, emocjonalnych przeżyć, które mocno dotykają, ale też niespodzianek, bo trzeba przyznać, iż dziewczyna naprawdę umie walczyć o swój los. Po latach spotyka ciotkę Patrycję, siostrę ojca, odżywają smutne wspomnienia i choć jej życie skręciło w lepszą stronę, Adela potrzebuje prawdziwej miłości. Po przeczytaniu pierwszego tomu, momentalnie sięgnęłam po drugi, fabuła bowiem wciąga jak szalona. Obserwujemy z ciekawością dalsze, często trudne i pełne naprawdę mocno zaskakujących zwrotów akcji, losy Adeli i jej rodziny. Dwutomowa powieść Anety Krasińskiej, to absolutnie doskonała współczesna literatura obyczajowa, pełna palet emocji, wciągająca i ujmująca jednocześnie. Koniecznie wpiszcie Historię Adeli na swoją, letnią listę czytelniczą, polecam z całego serducha!



czwartek, 21 maja 2020

DZIŚ PREMIERA! Wydawnictwo Szara Godzina – Historia Adeli, czyli dwutomowa powieść Anety Krasińskiej - Adela. Krok w przeszłość oraz Adela. Krok w przyszłość.

Wspominaj przeszłość, lecz nie bój się przyszłości! Dziś gorąca PREMIERA dwutomowej powieści polskiej pisarki Anety Krasińskiej, która wyszła spod skrzydeł Wydawnictwa Szara Godzina. Oto Adela. Krok w przeszłość oraz Adela. Krok w przyszłość, które już od dziś, dostępne są w księgarniach stacjonarnych i internetowych!


Adela, bohaterka powieści, niespodziewanie, w pewną sylwestrową noc, traci wszystko, co kocha. Pozbawiona rodzinnego domu, stara się przetrwać w nieprzyjaznym świecie dorosłych. Ktoś komu ufała, zdradził. Ktoś inny podał pomocną dłoń. Adela szuka bezpieczeństwa i miłości, ale los nie szczędzi jej rozczarowań i porażek. Upada i się podnosi. Zyskuje i traci. Nie poddaje się jednak i walczy o spełnienie marzeń.

Spotkanie z niewidzianą przez lata ciotką Patrycją skłania ją do refleksji nad własnym losem. Bo co jest wart sukces finansowy, skoro nie ma przy kim zasypiać i komu mówić dzień dobry? Wreszcie Adela spełniła swoje największe marzenie – ma rodzinę. Jest kochana i kocha, ale nie potrafi oddychać pełną piersią. Wciąż spogląda wstecz, jakby bała się, że to wszystko jest tylko snem. Dodatkowo czuje się rozdarta między pragnieniem bycia pełnoetatową mamą a tęsknotą za pracą. Zatrudnia więc opiekunkę do dziecka. Ta zwraca uwagę na nietypowe zachowania chłopca, ale Adela – z obawy przed diagnozą lekarską – odwleka konsultacje u specjalistów. Spotkania z osobami z przeszłości pozwalają jej odkryć prawdę o rodzinnych relacjach.


Aneta Krasińska, to humanistka, zakochana w literaturze, zabytkach, kochająca odpoczynek na łonie przyrody, autorka trylogii Gdy opadły emocje, Gdy nadeszło życie i Gdy powrócił spokój, o której mogliście czytać u mnie dość często. Debiutowała w roku 2014, książką Finezja uczuć, ma już na swym koncie kilka powieści obyczajowych między innymi Pragnienia Elżbiety i Nadzieje Olgi, Marzenia Kaliny, czy W sieci uczuć. Nowa, dwutomowa powieść Anety Krasińskiej - Historia Adeli w tytułach Adela. Krok w przeszłość oraz Adela. Krok w przyszłość, to idealna propozycja dla każdej kobiety, miłośniczki emocjonalnej i życiowej współczesnej, rodzimej literatury obyczajowej. Tym razem wejdziemy w świat współczesnych relacji międzyludzkich, rodzinnych sekretów i życia, które zawsze zaskakuje nas nagłymi zdarzeniami. Kobiece, emocjonalne, życiowe powieści, po które warto sięgnąć! Wypatrujcie ich recenzji także u mnie!


czwartek, 5 grudnia 2019

Książka na świąteczny prezent - Część 2 – Wydawnictwo Szara Godzina – Wspaniała trylogia Anety Krasińskiej - Gdy opadły emocje, Gdy nadeszło życie oraz Gdy powrócił spokój!

Już jutro Mikołajki! Planujecie małe prezenty dla najbliższych? Myślę, że książka, prócz kosmetyków, jest zdecydowanie najlepszym pomysłem, by obdarować kogoś w ten szczególny dzień. Moja blogowa seria Książka na świąteczny prezent, dziś zachwyca wspaniałą trylogią Anety Krasińskiej, która wyszła spod skrzydeł Wydawnictwa Szara Godzina. Jest to idealny prezent zarówno na Mikołajki, jak i pod choinkę, dla każdej kobiety, miłośniczki emocjonalnej i życiowej współczesnej, rodzimej literatury obyczajowej.


Aneta Krasińska, to humanistka, zakochana w literaturze, autorka trylogii, którą dziś polecam, debiutowała w roku 2014, książką Finezja uczuć, ma już na swym koncie kilka powieści obyczajowych między innymi Pragnienia Elżbiety i Nadzieje Olgi, Marzenia Kaliny, czy W sieci uczuć. Jej trylogia, to trzy tytuły Gdy opadły emocje, Gdy nadeszło życie oraz najnowszy Gdy powrócił spokój. Gdy opadły emocje, to wspaniała powieść inicjująca ten emocjonalny cykl, z wielką przyjemnością, była ambasadorką tejże książki, ukazała się ona 24 marca tego roku, wówczas już zapowiadane były pozostałe dwa tomy, na których premiery z niecierpliwością czekałam. Gdy opadły emocje, zdobi przepiękna okładka, na której widnieje spokojna, piękna, kobieca twarz, wyrażając mnóstwo emocji, których w powieści nie brakuje. Poznajemy Marcelinę, kobietę przed czterdziestką, żonę Czarka i matkę trzynastoletnich bliźniąt Amelii i Olafa, codzienne życie i obowiązki, nie dają jej radości, często przytłaczają, sama widzi też własną, życiową rezygnację, przeciekający przez palce czas i lekki kryzys wieku średniego. Małe radości wnosi do życia Marceliny wieloletnia przyjaciółka, nieco zwariowana Magda, która wpada na pomysł ich uczestnictwa w spotkaniu po latach w liceum, ma być to impreza celebrująca maturę, którą zdawały już dwadzieścia lat temu. Biorąc udział w spotkaniu, widzą dawnych znajomych, nauczycieli, na spotkanie dociera też Emil, a do Marceliny wracają bolesne wspomnienia i jak się okazuje wciąż żywe, uczuciowe rany. 


W drugim tomie Gdy nadeszło życie, który swą premierę miał 25 czerwca, ponownie spotykamy Marcelinę, która obchodzi swoje czterdzieste urodziny, na przyjęciu znajduje się Magda, jej przyjaciółka, która pod sercem nosi dziecko. To Magda właśnie i jej życie, są dla czytelnika w tym tomie najważniejsze. Zmiany, nowe życie oraz tajemnice i kłamstwa, towarzyszące człowiekowi podczas prozy życia. Finalna odsłona serii, to powieść Gdy powrócił spokój, ukazała się 4 października tego roku, tym razem wchodzimy w skomplikowany świat Emila, jego problemów i emocji. Próbuje on odkryć starą tajemnicę śmierci przyjaciela, co nie jest, jak się okazuje takie proste. Czy uda mu się rozwikłać sprawę? Czy bohaterowie osiągną swój upragniony spokój? Warto skusić się na trylogię Krasińskiej, obdarować nią kogoś bliskiego. Jest to pełna emocji literatura, warto zagłębić się w świat życiowych refleksji wszystkich, trzech powieści. Polecam z całego serca na Mikołajki i pod choinkę!

 

poniedziałek, 16 września 2019

Dwie, piękne powieści obyczajowe Wydawnictwa Szara Godzina na początek jesieni - Gdy nadeszło życie - Aneta Krasińska oraz To nie koniec świata - Ewa Maja Maćkowiak

Początek jesieni już niebawem, to najlepszy czas, by zaplanować listę książek na chłodniejsze już dni z powieścią, kocykiem i herbatką w ręku, oto moje dwie propozycje spod skrzydeł Wydawnictwa Szara Godzina.


Gdy nadeszło życie - Aneta Krasińska
Tom 2 Trylogii - Gdy opadły emocje
Premiera: 25 czerwca 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 240
Trylogię, ów cykl powieściowy, którego autorką jest polska pisarka Aneta Krasińska, rozpoczęłam już w marcu tego roku, gdy światło dzienne, ujrzała pierwsza jej część, zatytułowana Gdy nadeszło życie, której to z ogromną przyjemnością, byłam ambasadorką. Drugi tom, ukazał się w czerwcu i zatytułowany jest Gdy nadeszło życie, zaś już w zapowiedziach wypatrzyłam trzecią odsłonę, mianowicie powieść Gdy powrócił spokój, której premiera, nastąpi już w październiku, czekamy zatem. Autorka Gdy nadeszło życie, Aneta Krasińska, humanistyczna dusza, rozkochana w literaturze, autorka debiutowała w roku 2014, książką Finezja uczuć, ma już na swym koncie siedem powieści obyczajowych między innymi Pragnienia Elżbiety i Nadzieje Olgi, Marzenia Kaliny, czy W sieci uczuć. Książka, podobnie, jak pierwsza odsłona serii, nie umknie Waszym oczom na półkach księgarni, zdobi ją piękna okładka z zamyśloną kobietą, koniecznie poszukajcie jej, jeśli lubicie dobrą, polską literaturę obyczajową. Książka ponownie napisana jest przystępnym, żywym językiem, pełnym dialogów. Fabuła szybko postępuje i wciąga, mamy tu ponownie historię kolejnej osoby z kręgu znajomych, których ścieżki połączyło niegdyś liceum. Ponownie spotykamy Marcelinę, która obchodzi swoje czterdzieste urodziny, na przyjęciu oczywiście znajduje się Magda, jej przyjaciółka, która pod sercem nosi dziecko. To Magda właśnie i jej życie, są dla czytelnika w tym tomie najważniejsze. Zmiany, nowe życie oraz tajemnice i kłamstwa, towarzyszące człowiekowi podczas prozy życia. Jest to naprawdę pełna emocji literatura, warto zagłębić się zatem w świat życiowych refleksji wraz z tą książką tej jesieni.


To nie koniec świata - Ewa Maja Maćkowiak
Tom 2 – Na koniec świata
Premiera: 11 lipca 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 296
To nie koniec świata, to powieść, której autorką jest Ewa Maja Maćkowiak, jest to drugi tom serii, kontynuacja jej debiutanckiej książki Na koniec świata, której niestety nie miałam okazji przeczytać. Ewa Maja Maćkowiak, po raz pierwszy zatem gości w mojej biblioteczce, jest ona miłośniczką książek i aniołów, warto zwrócić uwagę, iż nową jej powieść poleca Zbigniew Zamachowski. Okładka książki zachwyca, warto zwrócić na nią uwagę, podczas jesiennych planów czytelniczych. Pomimo, iż jak już wspomniałam, nie miałam sposobności poznać pierwszej części, ochoczo zabrałam się za To nie koniec świata. Z pewnością łatwiej wdraża się dalsze perypetie bohaterów, znając tom pierwszy, zaś mimo to, wchłonęłam się w urokliwy świat powieści i z przyjemnością poznawałam ciekawie skonstruowaną fabułę z króciutkimi rozdziałami. Halina urodziła córeczkę, Ewunia jest jej skarbem, zaś rola jednoczesna mamy i żony jest dla niej czasem bardzo trudna. Ciotkę Bogusławę dopada miłość, zaś Basia, choć ma własne problemy, pragnie pomóc przyjaciółce. Na uwagę także zasługuje Rzepkowa, która rozkocha chyba każdego czytelnika. Jest to bardzo ciepła, pełna życiowej mądrości i humoru, literatura obyczajowa, opiewająca normalny, cenny, prosty, ludzki żywot, warto ją przeczytać, by docenić codzienność i każdą, dobrą chwilę.


wtorek, 2 kwietnia 2019

KONKURS! Nowość - Gdy opadły emocje - Aneta Krasińska - Wydawnictwo Szara Godzina – Wspaniała powieść inicjująca emocjonalną trylogię! Wygraj książkę!

Z wielką dumą i ogromną przyjemnością, zostałam ambasadorką wspaniałej powieści zatytułowanej Gdy opadły emocje, której autorką jest Aneta Krasińska. Jest to świeżutka, książkowa nowość Wydawnictwo Szara Godzina.


Gdy opadły emocje - Aneta Krasińska
Tom 1 Trylogii
Premiera: 24 marca 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 240


Gdy opadły emocje, to pierwszy tom trylogii, którą planuje polska pisarka Aneta Krasińska, w przygotowaniu są już kolejne powieści z tegoż cyklu, Gdy nadeszło życie oraz Gdy powrócił spokój, na które z niecierpliwością również czekam i z pewnością będę wypatrywała premier. Aneta Krasińska, wydaje mi się bliską duszą, to humanistka, rozkochana w literaturze, autorka debiutowała w roku 2014, książką Finezja uczuć, ma już na swym koncie kilka powieści obyczajowych między innymi Pragnienia Elżbiety i Nadzieje Olgi, Marzenia Kaliny, czy W sieci uczuć. Jej najnowsza książka Gdy opadły emocje, miała swa premierę 24 marca, zatem jest cieplutką jeszcze nowością Wydawnictwa Szara Godzina, które wciąż zaskakuje mnie genialnymi tytułami. Książka z pewnością nie umknie Waszym oczom na półkach księgarni, zdobi ją bowiem przepiękna i intrygująca okładka, na której widnieje na pierwszy planie spokojna, piękna, kobieca twarz, wyrażając mnóstwo emocji, których w powieści nie brakuje, koniecznie poszukajcie jej, nie można bowiem przejść obok niej obojętnie. 

 
Książka napisana jest przystępnym, płynnym, bardzo żywym językiem, czuć tu doświadczone, lekkie pióro autorki, która szybko wciąga czytelnika w zgrabnie skonstruowaną, interesującą fabułę. Nie jest łatwo oderwać się od lektury, realny świat, problemy i bohaterowie z krwi i kości, czynią powieść bliską czytelnikowi. Książkę czyta się iście ekspresowo, chłonąc dynamiczne rozdziały wraz z finalnym epilogiem. Marcelina, to kobieta przed czterdziestką, żona Czarka i matka trzynastoletnich bliźniąt Amelii i Olafa, codzienne życie i obowiązki, nie dają jej radości, często przytłaczają, sama widzi też własną, życiową rezygnację, przeciekający przez palce czas i lekki kryzys wieku średniego. Małe radości wnosi do życia Marceliny wieloletnia przyjaciółka, nieco zwariowana Magda, która wpada na pomysł ich uczestnictwa w spotkaniu po latach w liceum, do którego chodziły, ma być to impreza celebrująca maturę, którą zdawały już dwadzieścia lat temu. Marcelina biorąc udział w spotkaniu, widzi dawnych znajomych ze szkoły, nauczycieli, na spotkanie dociera też Emil... Za sprawą spotkania, do Marceliny wracają bolesne wspomnienia i jak się okazuje wciąż żywe, uczuciowe rany. (...) Na każdym etapie trudno jest się odnaleźć w realiach, jakie stawia przed nami życie. Gdy opadły emocje, to naprawdę genialna powieść z kręgu współczesnej literatury obyczajowej, pełna emocji, cennych, życiowych refleksji, którą polecam Wam bardzo na wiosenny czas!



Mam także dla Was świetny KONKURS, w którym wygraną jest właśnie jeden egzemplarz powieści Gdy opadły emocje, który ufundowało Wydawnictwo Szara Godzina. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy po tym wpisem, w komentarzu, napisać krótko: 
Dlaczego chciałabym/chciałbym przeczytać Gdy opadły emocje? 
Konkurs trwa od 2.04.2019 do 7.04.2019, zatem zapraszam ciepło!