poniedziałek, 12 listopada 2018

Świetny, ziołowy terminarz na 2019 rok - Zdrowie na cały rok 2019 – Zbigniew T. Nowak – Zielono na każdy dzień!

W mojej biblioteczce, ważne miejsce zajmują książki o ziołach, roślinach, dziś u mnie świetny, ziołowy terminarz na zbliżający się wielkimi krokami 2019 rok, który zawsze można mieć pod ręką.


Zdrowie na cały rok 2019. Terminarz - Zbigniew T. Nowak
Wydawnictwo: Aromat Słowa
Oprawa: twarda
Ilość stron: 144


Terminarz - Zdrowie na cały rok 2019, to genialny kalendarz, dzięki któremu przez cały rok, będziemy blisko ziół i sezonowych roślin. Pozycję wydało Wydawnictwo Aromat Słowa, które zadbało o każdy wizualny szczegół, zachwyca piękna i solidna okładka, świetnej jakości kartki, piękne fotografie i rzetelne informacje spod pióra Zbigniewa Nowaka, którego znam już z publikacji Zioła z polskich łąk. Terminarz, to posegregowane miesiącami kompendium wiedzy o roślinach, które w danym okresie możemy pozyskiwać i tworzyć z nich przeróżne produkty, takie jak mleko z kwiatami wiązówki i miodem na bóle stawów, wino melisowo-dziurawcowe dla wyczerpanych nerwowo, sok ze stokrotki, dzięki publikacji, dowiemy się, jak stosować okłady z liści brzozy,  jak stworzyć sok z pokrzywy, z malin, czy nalewkę propolisowo-czosnkową.


Zbigniew T. Nowak, pisze w Terminarzu dużo o roślinach dziko rosnących, które nadal wielu ludzi, traktuje, jak chwasty, tymczasem, są one prawdziwym skarbem dla naszego zdrowia i urody, przekonamy się o tym, przygotowując zioła do płukania z szałwią lekarską, wiosenny specyfik odchudzający z mniszkiem lekarskim, majowy syrop z pędów sosny, czy syrop z kwiatów bzu czarnego. Przy każdym dniu mamy miejsce na swoje notatki, dodatkowo na końcu roku są też miejsca na nasze, prywatne zapiski. Zdrowie na cały rok 2019, to idealny kalendarz, terminarz dla zielonych maniaków, ale także dla tych, którzy chcą na co dzień doceniać moc ziół, kwiatów i roślin! 


22 komentarze:

 1. Ładny, ale ja muszę mieć więcej miejsca na pisanie ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można mieć go, jako dodatkowe wsparcie ziołowe :)

   Usuń
 2. Będzie to idealny prezent dla mojej mamy i babci.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię takie książki, to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no i już wiem co kupię mojej mamie pod choinkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie wydana książka , sama chciałabym ją mieć

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda naprawdę świetnie. To taki bardziej poradnik ziołowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. To zdecydowanie coś dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń