piątek, 8 kwietnia 2022

Podejrzany bez dwóch zdań - Jacek Gertner powraca z kolejną, świetną komedią kryminalną!

Bez żadnych wątpliwości, mogę dziś stwierdzić, że dzięki Wydawnictwu Lira, polubiłam komedie kryminalne. Jako maniaczka kryminałów, przekonałam się do tego gatunku, który jest doskonałą odskocznią i wspaniałą, książkową rozrywką.

 

Podejrzany bez dwóch zdań - Jacek Getner

Premiera – 2 lutego 2022

Wydawnictwo: Lira

Oprawa: okładka miękka

Ilość stron: 320


Podejrzany bez dwóch zdań, to trzecia już w tym cyklu książka z kręgu komedii kryminalnej, której autorem jest Jacek Gertner. Swą premierę miała w lutym, zaś ja przeczytałam ją w minionych, wiosennych dniach. Z pewnością trafi ona w gusta miłośników tegoż gatunku, czytałam pierwszą odsłonę serii Podejrzany jak diabli, następnie ukazała się Podejrzany na wieki wieków, czas zatem na trzeci tom. Jest to ponownie świetna, lekka pozycja, idealna na wiosnę, powieść napisana jest dynamicznym, wesołym i przystępnym językiem, a dobrze skonstruowana fabuła, wciąga nas momentalnie. W trzeciej odsłonie powraca zwariowana para, Basia Kotula i policjant Rafał Martuś. Mamy oczywiście morderstwo i śledztwo, które doprowadzić ma do rozwiązania sprawy. W korporacji, w której dyrektorką jest Basia, fiołkowym krawatem zostaje uduszony Paweł Nikodemski - dyrektor personalny, co ważne miał on zwolnić kilku pracowników, zatem, czy to właśnie któryś z nich dopuścił się zbrodni? Genialna kryminalna komedia, polecam Wam całego serca!

 

21 komentarzy:

 1. Bardzo lubię komedie kryminalne więc pewnie w przyszłości skuszę się na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiłaś mnie tą pozycją, chętnie po nią bym sięgnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie przepadam za komediami kryminalnymi, ale najważniejsze, że Tobie się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego mi ostatnio trzeba! Zapisuję tytuł i będę czytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie przepadam za kryminałami,widzę jednak że teraz bardzo dużo jest takich komediowych kryminałów :) Te mi bardziej odpowiadają

  OdpowiedzUsuń
 6. Thanks for sharing.
  I invite you to visit my last post. Have a good week!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dawno nie czytałam komedii kryminalnej ❤

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo zaciekawiła mnie ta książka i chętnie bym ją przeczytała

  OdpowiedzUsuń