wtorek, 19 kwietnia 2022

Tajemnice Zdrowia - Katarzyna Gwiazdowska – Moje wiosenne, książkowe odkrycie w temacie zdrowego odżywiania i dobrego samopoczucia!

Książki osadzone w tematyce zdrowego odżywiania, dobrej kondycji psychicznej, fizycznej, czy osobistego rozwoju, bardzo często goszczą na półkach mojej, domowej biblioteczki. Jeśli zaglądacie do mnie częściej, z pewnością wiecie, że szczególnie doceniam dobre, książkowe pozycje tego typu. Dziś u mnie bardzo ciekawy poradnik, który jednocześnie typowym poradnikiem nie jest, książka bowiem otwiera oczy, umysł, jest to ciekawy zbiór wskazówek, swoiste kompendium dla zdrowego ciała i ducha.


Tajemnice Zdrowia - Sześciotygodniowy, holistyczny program

regeneracji ciała, emocji, umysłu i ducha.

Katarzyna Gwiazdowska

Wydawnictwo: Biały Wiatr

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Ilość stron: 432

Tajemnice Zdrowia, napisała Katarzyna Gwiazdowska, jej debiutancka publikacja zachwyciła mnie bez reszty, zaskoczyła zarówno zawartością rzetelnych i cennych informacji, jak i bardzo uporządkowaną oprawą graficzną. Autorka jest specjalistką w holistycznej pracy, zarówno nad własnym zdrowiem, w znaczeniu fizycznym, jak i psychicznym. Katarzyna Gwiazdowska, to psycholog, psychodietetyk, trenerka detoksu, skoncentrowana przede wszystkim na oczyszczaniu organizmu i jego pięknej, naturalnej harmonii, prowadzi też sesje medytacyjne, jogi, zdobywała wiedzę od wielu znanych specjalistów. Książka zachwyca zarówno zawartością, cennymi i praktycznymi poradami, które warto wcielić w życie, ważnymi informacjami, ale także wartą uwagi warstwą wizualną. Jest przepięknie wydana, pełna wspaniałych, kolorowych fotografii, zatem nie tylko świetnie wzbogaci naszą biblioteczkę, ale będzie też doskonałym pomysłem na prezent. Tajemnice Zdrowia, to prawdziwa kopalnia wiedzy, szczegółowo i wyczerpująco, książka dostarcza czytelnikowi informacji o tym, iż świadome jedzenie, dobre, codzienne wybory, ruch, to wszystko składa się na to, by skutecznie i zdrowo prowadzić nasze życie. Publikację rozpoczynamy od rekomendacji wielu specjalistów z różnych dziedzin, inspirującej przedmowy autorki i jej osobistej historii. Następnie zaś starujemy w naszą podróż poprzez cały, sześciotygodniowy, holistyczny program regeneracji naszego ciała, emocji, umysłu i ducha. Każdy, kto pragnie żyć zdrowo, być pełen energii na każdy dzień, mieć dobre samopoczucie, powinien sięgnąć po tę książkę, autorka zachęca też, by skorzystały z niej osoby dotknięte chorobą, potrzebujące szczególnej troski o własne ciało, chcące zapanować nad swoją dietą. Za nasze samopoczucie i zdrowie, odpowiedzialne jest przede wszystkim właśnie to, co zjedliśmy, czy nie warto zatem dokonywać dobrych wyborów? Tajemnice Zdrowia, zainspiruje nas do zdrowych nawyków, oczyszczania organizmu, dbania o siebie! Jestem zachwycona tą książką, która wciągnęła mnie od pierwszej do ostatniej strony, Katarzyna Gwiazdowska ma lekkie pióro, książka napisana jest żywym, przystępnym, płynnym językiem, dzięki temu nie można odłożyć jej ani na moment, następnie wraca się do niej wielokrotnie, będąc częścią każdego dnia z sześciotygodniowego programu. Stres, jak sobie z nim radzić, nawodnienie organizmu, uzależnienie od cukru, Ajurweda, medytacja, równowaga, detoks, emocje, joga, praca z oddechem, to tylko niektóre tematy, przez które przejdziemy w programie, do tego ciekawe przepisy, cenne wskazówki, zalecenia żywieniowe. Tajemnice Zdrowia, to moje wiosenne, książkowe odkrycie w temacie zdrowego odżywiania i dobrego samopoczucia, polecam Wam książkę Katarzyny Gwiazdowskiej, obecnie to idealny czas na nią, cała przyroda rodzi się do życia, rozkwitaj razem z nią, polecam z całego serca! 

21 komentarzy:

 1. Ja akurat takich książek nie lubie czytać. Niby przydatne, ale nie korzystam z tego wszystkiego co oferują;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, ja zaś lubię i często się inspiruję :)

   Usuń
 2. Koniecznie muszę nabyć tę książkę!
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia moich obrazów!^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie warto zapoznać się z taką książką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pewnością warto uczyć się z takich książek zasad zdrowego odżywiania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wydanie i przydatne wskazówki, wiec na pewno warto ją mieć na swojej półce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej nie dla mnie, ale książka znajdzie na pewno wielu fanów ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo mnie zaciekawiła ta książka

  OdpowiedzUsuń
 8. To zdecydowanie coś dla mnie, tym bardziej, że ostatnio moje nawyki zaczęły ewoluować w bardziej świadomym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie z tego typu książkami jest tak, że czytam, zachwycam się propozycjami, a później kurzy się na półce, więc raczej i tę sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń