środa, 8 września 2021

KONKURS !!! WYGRAJ KSIĄŻKĘ – Nowość - Infantka - Wojciech Nerkowski - Wydawnictwo Lira

20 września, na półkach księgarni, pojawi się nowa powieść Wojciecha Nerkowskiego, pod tytułem Infantka. Z tejże okazji wraz z Wydawnictwem Lira, zapraszam Was do udziału w konkursie!


Infantka z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników dobrych thrillerów i kryminałów, będą tu też wątki obyczajowe. Zapraszam wrześniowo do udziału w KONKURSIE, w którym wygraną jest jeden egzemplarz powieści Infantka, którą ufundowało Wydawnictwo Lira.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pod tym wpisem, w komentarzu, napisać krótko, dlaczego chciałabym/chciałbym przeczytać powieść Infantka?

Konkurs trwa od 08.09.2021 do 17.09.2021, serdecznie zapraszam!


 

25 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie 😊!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałąbym wziąć udział, chciałąbym przeczytać tą książkę ponieważ uwielbiam kryminały, a tego autora nie miałąm jeszcze przyjemności czytać. Ta książka byłaby idealna na jesienne wieczory przy świeczce oraz kubku ciepłej herbaty. Ostatnio wciąż gdzieś pędze, nie mam czasu dla siebie, a tak z taką książką mogłąbym się oderwać od rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja bym chciała przeczytać ową pozycję, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości, żeby podróż mpk co dzień rano do pracy była przyjemniejsza i pełna dreszczyków emocji innych niźli słuchanie rozmów o chorobach pokarmowych psa i kota lub śpiewania pijanych żuli gdzieś z tyłu autobusu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka nie w moim guśćie- udziału w konkursie raczej nie wezmę, ale Wszystkim którzy biorą udział, życzę powodzenia :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Spróbuję :)
  "Infantka" to tytuł, który z automatu zwrócił moją uwagę, dlaczego? Thriller i kryminał w jednym- połączenie moich dwóch ukochanych gatunków to dla mnie bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dreszcz na plecach, wypieki na twarzy, przerzucanie stron książki coraz bardziej łapczywe, nerwowe... To właśnie lubię w dobrych thrillerach. Coś czuję, że to propozycja dla mnie. Nic tak nie rozgrzewa w chłodne wieczory jak adrenalina przy mocnej książce i kubek gorącego, aromatycznego kakao w dłoni :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jestem fanką mocnych książek także udziału w konkursie nie wezmę. Ale każdemu kto się zgłasza życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja powiem szczerze, że ja nie lubię tego typu książek. Ale mam kogoś komu mogłabym ją podarować i na pewno by się ucieszyła :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna okładka, choć kolorystyka taka, że w życiu bym nie wpadła, że to thriller czy kryminał :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Chciałbym przeczytać Infantkę, ponieważ w tym roku biję prywatne rekordy jeśli chodzi o ilość przeczytanych książek. W tym sporo kryminałów. Powoli zbieram się do napisania własnej książki, z tego też względu chcę poznać jak największą ilość tytułów różnych autorów i uczyć się na tej podstawie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo lubię kryminały, może kiedyś się skuszę i na ten, życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń