poniedziałek, 6 września 2021

Zapowiedź PREMERY! Infantka - Wojciech Nerkowski - Wydawnictwo Lira – Thriller z obyczajową nutą!

Już za dwa tygodnie, 20 września, swą premierę pod wspaniałymi skrzydłami Wydawnictwa Lira, będzie miała najnowsza powieść Wojciecha Nerkowskiego, zatytułowana Infantka!


Szukając swojej tożsamości, można stracić wszystko inne… Hania żyje na walizkach, z głową w chmurach –pracuje jako stewardesa. Wychowywała się w domu dziecka i nic nie wie o swoich biologicznych rodzicach. Kiedy pewnego dnia zwiedza zabytkowy pałacyk, wszyscy wokół zauważają jej zdumiewające podobieństwo do postaci ze starego obrazu. Hania zaczyna podejrzewać, że może być nieślubną córką potomka szlacheckiego rodu. Przed śmiercią udało się mu odzyskać rodzinne dobra. Nic więc dziwnego, że jego spadkobiercy zrobią wszystko, by uniemożliwić Hani odkrycie tajemnic z przeszłości.„Infantka” to thriller i powieść obyczajowa w jednym, a przede wszystkim wciągająca historia o poszukiwaniu swojego prawdziwego ja. Jaką cenę przychodzi zapłacić za możliwość poznania prawdy? Jakie granice trzeba przekroczyć, aby do niej dotrzeć?

 Zdecydowanie warto zapamiętać ten tytuł i zaplanować książkę na jesiennej liście czytelniczej. Wojciech Nerkowski powraca bowiem w świetnym stylu i wrześniowo, jesiennie proponuje nam powieść Infantka. W marcu tego roku, ukazała się książka Kryptonim Romeo Wojciecha Nerkowskiego, której recenzja pojawiła się u mnie, poprzednia powieść tegoż autora, pod tytułem Okrutnie piękny, również bardzo przypadła mi do gustu, zatem z wielką niecierpliwością czekam na Infantkę. Wojciech Nerkowski kocha kino, książki i kawę, jest scenarzystą filmowym, współtwórcą seriali i tłumaczem literatury. Infantka z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników dobrych thrillerów i kryminałów, będą tu też wątki obyczajowe. Czekam z przeogromną niecierpliwością i zapraszam do śledzenia bloga, bowiem przygotowuję świetny konkurs z tą powieścią!
 

21 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się ciekawie, ale poczekam na jej pierwsze recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła zachęca do poznania tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka prezentuje się na prawdę imponująco! :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zainteresowana lekturą tej książki. Może będzie okazja po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam okazji jeszcze poznać tej propozycji książkowej :)
  Pozdrawiam i buziaki przesyłam ❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 20 września będzie dostępna, także niebawem :)

   Usuń
 6. Wydaje mi się, że to może być książka dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi naprawdę ciekawie, z chęcią bym po tę książkę sięgnęła :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby królował w niej thriller a nie obyczajówka ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. lubię wątki obyczajowe w takich powieściach:)

  OdpowiedzUsuń