poniedziałek, 9 grudnia 2019

Astrofizyka dla młodych zabieganych – Neil de Grasse Tyson oraz Gregory Mone – Wydawnictwo Insignis – Bestsellerowy przewodnik po wszechświecie!

W przedświątecznej gorączce, która ogarnia już nas wszystkich, znajdziecie troszkę czasu, bym mogła zabrać Was w podróż po wszechświecie! 


Astrofizyka dla młodych zabieganych
Neil de Grasse Tyson, Gregory Mone
Premiera: 27 listopada 2019
Wydawnictwo: Insignis
Tytuł oryginalny: Astrophysics for Young People in a Hurry
Tłumaczenie: Jeremi K. Ochab
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 200Ciekawi Was kosmos i często spoglądacie w niebo? Jeśli tak, bestseller książkowy Astrofizyka dla młodych zabieganych, to książka zdecydowanie dla Was. Jest to przewodnik po wszechświecie, którego autorem jest Neil de Grasse Tyson, słynny amerykański astrofizyk, popularyzator nauki, w książce, odpowiada on na szereg nurtujących wielu z nas pytań o kosmos i wszechświat. Całość zachwyca wizualnie, piękna okładka skusi oko w księgarni, w środku zaś pięknie prezentują się liczne ilustracje. Astrofizyka dla młodych zabieganych, napisana jest bardzo przystępnym językiem, z wielką pasją i miłością do tematu, naprawdę można dowiedzieć się wielu fascynujących rzeczy. Kosmos bowiem, jest nam bliższy, niż myślimy, czytając o astronomii i wszechświecie, jeszcze nigdy nie byłam ich tak blisko. Intrygują Was gwiazdy, słońce, księżyc, wszystkie planety i badania nad nimi? Tu dowiecie się, czym jest materia, antymateria, supernowa i na czym polega perspektywa kosmiczna. Magia kosmosu jest niezwykła, dzięki książce Astrofizyka dla młodych zabieganych, z humorem i pięknymi, przejrzystymi ilustracjami, poznamy sekrety wszechświata. Polecam kosmicznie!10 komentarzy: