czwartek, 12 grudnia 2019

Doskonały kryminał sensacyjny z nutą thrillera pod choinkę! Wydawnictwo Szara Godzina – Sekret antykwariusza - Paweł Jaszczuk - Książka na świąteczny prezent - Część 5

Książka na świąteczny prezent, to moja blogowa seria, w której polecam najlepsze książki pod choinkę. Powieść Sekret antykwariusza, której autorem jest polski pisarz Paweł Jaszczuk, trafiła na listę moich, książkowych hitów tego roku, zatem nie mogłabym jej pominąć w poleceniach na świąteczne prezenty!


Sekret antykwariusza - Paweł Jaszczuk
Premiera: 20 sierpnia 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 272Macie w rodzinie miłośnika ciemniejszych zakamarków literatury? Przyjaciółka kocha kryminały? A może Wasz ukochany lubuje się w tajemniczych historiach z nutą thrillera? Jeśli tak, koniecznie poszukajcie tej książki!

Sekret antykwariusza, to absolutnie punkt obowiązkowy dla miłośników mrocznych, kryminalnych powieści z solidnym, krwawym dreszczykiem, świąteczny prezent idealny! Autor tejże powieści, Paweł Jaszczuk za książkę Foresta Umbra, otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru, spod jego pióra wyszły także Plan Sary, Marionetki, Akuszer śmierci, czy Lekcja martwej mowy, tworzące cykl lwowski, który muszę nadrobić, prócz tego napisał między innymi Testament, Na skraju nocy, czy też Sponsor. Sekret antykwariusza, chłonie się w ekspresowym tempie, czuć tu ciemny, mroczny klimat, jest to literatura łącząca kryminał i thriller. Oto Piotr Stocki, prowadzi antykwariat, czy tak charakterystyczne zajęcie może wpłynąć na jego losy, decyzje? Mnóstwo tajemnic atakuje czytelnika od samego początku, główny bohater intryguje i wywołuje mnóstwo bardzo skrajnych emocji. Krwawe poczynania, myśli, wspomnienia i zbrodnie antykwariusza, mrożą krew w żyłach. Jeśli szukacie mrocznej powieści kryminalnej na prezent pod choinkę, będzie to istny strzał w dziesiątkę!

 

18 komentarzy:

 1. Brzmi świetnie! Muszę koniecznie po niego sięgnąć, w tym roku długie Święta są po prostu stworzone do spędzenia wielu godzin z książką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro aż taka dobra, to będę mieć ją na uwadze przy wyborze książek:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie książki zwłaszcza zimą ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham takie książki, prezent dla mnie idealny :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością jest mega ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta książka posiada swój specyficzny klimat. Warto do niej zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozycja idealna dla mnie, z chęcią przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo chcę poznać historię, którą skrywają karty tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. OOo, to coś dla mnie! Jestem wielbicielką tego gatunku literatury :) Świetna kładka!

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię książki tego wydawnictwa ;)

  OdpowiedzUsuń