środa, 11 grudnia 2019

Książka na świąteczny prezent - Część 4 – Wydawnictwo Szara Godzina – Służąca - Weronika Wierzchowska – Siła kobiecej zemsty!

Moja blogowa seria Książka na świąteczny prezent, poleca dziś kolejną, wspaniałą powieść spod skrzydeł Wydawnictwa Szara Godzina. Książka bowiem, to świetny prezent dla każdego, zachęcam, by podnosić niechlubne statystyki czytelnictwa w naszym kraju i obdarowywać najbliższych książkowymi podarunkami. 


Służąca - Weronika Wierzchowska
Premiera: 24 września 2019
Wydawnictwo: Szara Godzina
Oprawa: okładka miękka
Ilość stron: 400

Służąca, to powieść, którą napisała polska pisarka Weronika Wierzchowska, która z wykształcenia jest chemiczką, zaś jej pasją jest twórczość literacka, kocha książki, zwłaszcza te, gdzie królują kobiety, zarówno współczesne, jak i te z przeszłości, na swym koncie ma już kilka powieści, zaś na prezent polecam szczególnie najnowszą jej książkę pod tytułem Służąca. To książka, która pod choinką, ucieszy każdą kobietę, jest tu bowiem ukazana siła kobiecej zemsty, całość wciąga, powieść czyta się z wielką przyjemnością. Powieść doceni każdy zwolennik współczesnej literatury obyczajowej, osadzonej fabularnie w niecodziennych okolicznościach. Mamy tu historię służącej Marianny Zaczkiewicz, którą skazano wyrokiem sądu na wiele lat ciężkiej pracy, zaś czy Marianna jest winna? Doskwiera jej choroba oraz ogromne, życiowe trudy na dalekiej Syberii. Jak potoczą się losy kobiety? Doskonały, książkowy prezent, obrazujący emocje, psychikę kobiety, jak dojrzewa w niej zemsta, siła. Nietuzinkowa powieść, idealna na gwiazdkowy prezent, poszukajcie jej koniecznie w księgarni lub na stronach księgarni internetowych. 


18 komentarzy:

 1. Oglądałam film, ale książka też mnie bardzo ciekawi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam w księgarni i zastanawiałam się nad kupnem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam tej książki nigdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno będę czytała tę książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam ale z chęcią po nią sięgnę! Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście, ciekawa na prezent!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kusisz Kochana książkami pod choinkę, kusisz :) Bardzo fajna propozycja, ja teraz czytam książki Evansa, w końcu jest on królem świątecznych książek.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 8. She must be a great lady. Interesting book!

  OdpowiedzUsuń
 9. To świetna powieść, którą bardzo gorąco polecam.

  OdpowiedzUsuń