czwartek, 28 października 2021

Pastaman. Sztuka robienia makaronu krok po kroku - Mateo Zielonka

Makaron kocha chyba każdy, najlepszy jest ten domowy, samodzielnie wykonany, który może być nie tylko uczą smakową, ale też wizualną. Zapraszam Was na moją recenzję książki Pastaman. Sztuka robienia makaronu krok po kroku.


Pastaman. Sztuka robienia makaronu krok po kroku

Mateo Zielonka

Premiera: 13 października 2021

Wydawnictwo: Buchmann

Oprawa: twarda

Ilość stron: 160


Książkę Pastaman. Sztuka robienia makaronu krok po kroku, napisał Mateo Zielonka, który zaraża nas pasją makaronową z każdej karty tejże publikacji. Zachęca czytelnika, by ten własnoręcznie bawił się smakami i formami makaronu. Makaronowa magia, to kropeczki, kreski, kolory i kształty, które zachwycą na talerzu już przy spożywaniu dań. Jest tu mnóstwo przepisów i pięknych fotografii, które kuszą, by samodzielnie zrobić w domu swój własny makaron. Ciasto jajeczne, ale przede wszystkim ważne dla mnie wegańskie ciasto na makaron, jest naprawdę proste w wykonaniu. Z książką zrobimy też lasagne, pappardelle, tagliatelle, słynne ravioli i tortellini, są też przepisy na pyszne sosy do makaronu. Warto sięgnąć po tę książkę, wkroczyć w makaronowy świat i inspirować się do woli!


 

18 komentarzy:

 1. Ale cuda tworzy w tej książce z makaronu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja osobiście nie mam talentu do takich rzeczy, ale chętnie bym domowy makaronik zjadła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak bylam mala to znkuzynem robiliśmy makaron do rosoły. Ile myśmy tego makarobu narobili. A jaka zabawa byla

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka ciekawa publikacja. Bardzo mocno mnie zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chętnie kupię tą książkę, ponieważ makaron jest często przeze mnie jedzony.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam jak ktoś robi makaron, ja bym chyba nie miała cierpliwości i wyszedłby mi nie zjadliwy. Podobnie jak koleżanki z pracy same robią chleb, coś niesamowitego dla mnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawa książka i ładne zdjęcia. Ja mam w planach przeczytać książkę "Matka wynalazku" tematyka również ciekawa i mam nadzieję, na interesująca lekturę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa książka. Pamiętam, jak moja babcia każdej niedzieli robiła do rosołu domowy makaron. Niestety wówczas nie byłam zaineresowana kucharzeniem.

  OdpowiedzUsuń