piątek, 22 października 2021

Podróż po ludzkim ciele z humorem - Twoja anatomia - Adam Kay

Twoja anatomia. Kompletny i kompletnie obrzydliwy przewodnik po ludzkim ciele, nowość Wydawnictwa Insignis, już staje się hitem. To książkowa Podróż po ludzkim ciele z świetnym humorem.


Twoja anatomia - Adam Kay

Premiera: 13 października 2021

Wydawnictwo: Insignis

Tytuł oryginalny: Kay’s Anatomy. A complete

and completely disgusting guide to the human body

Tłumaczenie: Katarzyna Dudzik

Oprawa: miękka

Ilość stron: 408

Twoja anatomia, to trzeci już książka spod pióra Adama Kaya w mojej biblioteczce. Po bestsellerach Będzie bolało i Świąteczny dyżur, nadszedł czas, pełnej typowego dla autora humoru publikacji dla młodszych czytelników, która przyciąga oko absolutnie genialną okładką. W środku uczą, zaskakują i rozśmieszają fantastyczne ilustracje, które wykonał Henry Paker. Dzięki książce, młody odbiorca, z humorem pozna tajniki naszego organizmu, starszy zaś spędzi świetny czas z książką, która potrafi rozbawić do łez. Twoja anatomia, pokazuje, że ciało człowieka, to niesamowita machina, czasem bardzo dziwna, czasem oczywista, a czasem pełna zaskoczeń. Znajdziemy tu odpowiedzi na wszelkie pytania, dotyczące ludzkiego ciała. Przy lekturze, gwarantuję Wam wybuchy śmiechu, zgłębiamy zarówno tajniki skóry, serca, krwi, płuc, czy mózgu. Nie pominięto oczu, włosów, kości, mięśni i innych narządów wewnętrznych, są też trudne tematy, takie jak choroby, czy śmierć. Całość zaskakuje, uczy i bawi, a na koniec otrzymujemy zabawny certyfikat medyczny. Polecam na jesienne, szare dni, na poprawę humoru i dawkę wiedzy.


 

 

 

15 komentarzy:

 1. Mam tę publikację i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kusi mnie, by poświęcić tej publikacji uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciało ludzkie, a dokładniej mówiąc jego budowa, było już tematem książek. Z tego co przeczytałam , sądzę jednak, że humorystyczne podejście zainteresuje młodego czytelnika i w łatwiejszy sposób pozwoli zdobyć ciekawą wiedzę. Chętnie kupię ją moim wnuczkom. Pozdrawiam cieplutko ☀️

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka aż zachęca, aby po nią sięgnąć :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna książka, nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń