środa, 13 lutego 2019

Mój Hit! Księga dobrych myśli - Beata Pawlikowska - Wydawnictwo Edipresse Książki – 365 dni dobrej energii na cały, dobry rok!

Mimo, że mamy już luty, a to styczeń zwykle skłania nas ku rocznym planom, warto pomyśleć o tym, jak miną nam kolejne miesiące, aż do grudnia. To w jaki sposób myślimy, przekłada się bowiem później na to, jak żyjemy. Dziś u mnie książka naprawdę szczególna, mój hit ostatnich tygodni.


Księga dobrych myśli - Beata Pawlikowska
Premiera: 16 stycznia 2019
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416Księga dobrych myśli, to książka, której autorką jest Beata Pawlikowska, z pewnością znacie tę pełną pozytywnej energii kobietę, która jest nie tylko doskonałą pisarką, ale też podróżniczką, dziennikarką, prowadzi także audycje radiowe. Księga dobrych myśli, to moje pierwsze spotkanie z tą niezwykłą osobą, jako pisarką, dodatkowo jest ona autorką przecudnych rysunków, które niewątpliwie są jedną z głównych sił i atutów publikacji. Książka intrygowała mnie od momentu zapowiedzi tegorocznych, wiedziałam, iż będzie coś totalnie dla mnie i tak tez się stało. Cudeńko wydawnicze spod skrzydeł Wydawnictwa Edipresse Książki, zwróci Waszą uwagę w księgarni niewątpliwie dzięki wspaniałej, bajkowej wręcz okładce z rysunkami właśnie autorki, książka jest tak pięknie wydana, że naprawdę trudno to opisać, musicie sami ją dotknąć i poczuć, zachwycają kolory, pozytywne rysunki Pani Beaty, ale też złote wykończenia, naprawdę majstersztyk, który powinien znaleźć się także na Waszych półkach, ja jestem nią totalnie urzeczona. 

 
Niech to będzie najlepszy rok twojego życia! Księga dobrych myśli, to 365 pięknych, pełnych energii, dobrych słów, tekstów, które nie tylko podnoszą na duchu, ale też popychają do zmian, do lepszych i łatwiejszych decyzji, zachęcają by docenić, to co się ma, to co nas otacza, by cieszyć się życiem i zauważać pozytywne aspekty życia w każdym momencie, nawet tym najtrudniejszym. Dzięki niej nieco inaczej spoglądam na świat, ludzi, autorka zachęca, by znaleźć w sobie więcej siły, cierpliwości, wytrwałości, by przede wszystkim zachować równowagę dla siebie przede wszystkim, ale też dla innych. Jest to bardzo cenna książka, zarówno dla tych, którzy potrzebują tego typu wsparcia, ale też dla tych, którym po prostu, z tą książką pod ręką, lepiej będzie się szło przez życie. Nie jest to typowy poradnik, to codzienna dawka dobrych fal, świetne jest to, że nie ma tu roku, dzięki temu codzienne daty, którymi opatrzone są kolejne dni, mogą być uniwersalne, bez względu kiedy czytamy dany tekst. Księga dobrych myśli, to totalna perełka, książkowe must have, po prostu musicie ją poznać, dotknąć, przeczytać i codziennie dzięki niej ładować pozytywne bateryjki!


32 komentarze:

 1. Do mnie, tego typu książki nie przemawiają, ale najważniejsze, że Tobie się podoba. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że przypadłaby mi do gustu, w ogóle wizualnie jest bardzo ładna 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli będę miała okazję to na pewno zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma innej opcji - skoro mus to mus , kupuję :)
  Myślę, że to coś w sam aż dla mnie, są dni a nawet dłuższe okresy czasu którym przydałaby się taka pozytywna motywacja do życia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mus, mus :) Świetna, ja jestem zakochana w niej :)

   Usuń
 5. Lubię czytać tego typu książki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka, która ma nas pozytywnie nastawić na cały dzień? Świetna opcja! przecież niektórzy potrzebują dodatkowej motywacji - kawa nie wystarcza :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę że warto przeczytać taką książkę! :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię jej teksty i może kiedyś - gdy będzie w rozsądnej cenie się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię książki pani Pawlikowskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Raczej się nie skusze. Z natury jestem optymistką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tez pozycja dla optymistów, jak najbardziej :)

   Usuń
 11. Przydała by mi się taka dawka pozytywnej energii :D

  OdpowiedzUsuń
 12. już sama okładka wygląda bardzo optymistycznie

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jesteśmy fankami takich książek ;)

  OdpowiedzUsuń