czwartek, 7 lutego 2019

Higiena intymna – Chusteczki nawilżane Luba – Ziołowe chusteczki do higieny intymnej w dwóch odsłonach oraz do higieny intymnej dla mężczyzn z jonami srebra.

Chusteczki nawilżane do higieny intymnej, to kosmetyk, który mam zawsze w torebce, są one bowiem niezastąpione i bardzo przydatne w każdej sytuacji, gdy chcemy dobrze dbać o higienę intymną, zwłaszcza, jeśli często jesteśmy poza domem.


Luba – Ziołowe chusteczki do higieny intymnej – żurawina i prawoślaz oraz szałwia i siemię lniane
Chusteczki nawilżane Luba, to świetnej jakości produkty, którym ufam już od dłuższego czasu, można je zakupić w wielu drogeriach internetowo, ale oczywiście również stacjonarnie w sklepach, marketach, szukajcie ich także na stacjach benzynowych. Ziołowe chusteczki do higieny intymnej tejże marki, to moje must have, miałam już wersję Stay FreshGirl, zaś duet żurawina i prawoślaz oraz szałwia i siemię lniane, zachwycił mnie chyba jeszcze bardziej. Noszę je zawsze w torebce, jestem pewna, że w każdej sytuacji w doskonały sposób dbam o higienę intymną, jakże ważną dla każdej z nas. Chusteczki mają piękny, ziołowy design, nawiązujący do składu, na opakowaniu odnajdziemy informację o kosmetyku oraz skład. Każde opakowanie zawiera 15 sztuk chusteczek, które są doskonale zabezpieczone, za każdym razem, zamykamy etykietę, by zawsze cieszyć się dobrze nasączonymi chusteczkami. Naturalne, roślinne włókna chusteczek, rozpuszczają się w toalecie, są mega delikatne, polecam je szczególnie w czasie menstruacji, ale tez na co dzień, gdy potrzebujemy odświeżenia, oczyszczenia, chusteczki dodatkowo zapobiegają podrażnieniom i chronią. Zawierają ziołowe ekstrakty z prawoślazu lekarskiego, żurawiny, szałwię, siemię lniane, ale tez alantoinę i kwas mlekowy. Chusteczki te zapewniając mi świeżość i czystość i mają idealne ph, warto je mieć zawsze przy sobie.


Luba – Silver John - Oczyszczające chusteczki nawilżane dla mężczyzn – Do higieny intymnej i osobistej z jonami srebra
Mężczyźni również docenią chusteczki nawilżane, tu propozycja specjalnie dla nich, są to chusteczki nawilżane do higieny intymnej i osobistej z jonami srebra. Jest to bezpieczny, hipoalergiczny kosmetyk, z fizjologicznym ph, idealne na co dzień, do pracy, czy siłowni. W czarnym, męskim opakowaniu, mamy 15 sztuk chusteczek, które są dobrze chronione nakładką przed wysuszeniem. Okolice intymne mężczyzny docenią skład, w którym znajdziemy łagodzący panthenol, alantoinę, kwas mlekowy i antybakteryjne jony srebra. Chusteczki oczyszczają, niwelują nieprzyjemne zapachy, chronią i działają antybakteryjnie. Każdy facet, będzie z nich zadowolony! Lubicie chusteczki nawilżane w codziennej pielęgnacji?

 

18 komentarzy:

 1. Takie chusteczki są bardzo praktyczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie chusteczki, bardzo praktyczne rozwiązanie 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię mieć tego typu chusteczki zawsze pod ręką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzadko sięgam po takie chusteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie na przykład w podróży, kiedy nie zawsze mamy możliwość się odświeżyć. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydają się bardzo fajne :). Wcześniej jakoś nigdy nie widziałam tej marki, a zawsze warto mieć taki produkt przy sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzadko sięgam po tego typu chusteczki, ale w przypadku podróży, czy jakiegoś dłuższego wyjścia z domu ( i ewentualnej koniecznośći korzystania z toalety ) mogą się okazać bardzo przydatne.

  OdpowiedzUsuń
 8. kiedyś miałam ich produkty i były świetne ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. sama chciałabym poznać te chusteczki

  OdpowiedzUsuń