poniedziałek, 6 lipca 2020

Letnia PREMIERA, już jutro! Wydawnictwo Szara Godzina - Cytrusowy gaj – Katarzyna Kielecka – Już od 7 lipca w księgarniach!

Już jutro, czyli 7 lipca, swą gorącą, słoneczną premierę, będzie miała nowa, intrygująca powieść od Wydawnictwa Szara Godzina. Nowością jest wyczekiwana przeze mnie powieść, autorstwa polskiej pisarki Katarzyny Kieleckiej, pod wspaniałym tytułem Cytrusowy gaj!


Ada, nauczycielka w przyszpitalnej szkole, wiedzie szczęśliwe życie u boku Jacka. Planuje ślub, jednocześnie angażując się w opiekę nad dziećmi z chorobami onkologicznymi. Jej narzeczony całą uwagę koncentruje na karierze w firmie farmaceutycznej, by już na starcie zapewnić rodzinie stabilność finansową. Na szpitalnym oddziale krzyżują się ścieżki Ady i Jacka, ciężarnej Majki, nastolatka z białaczką oraz wolontariusza Bartka. Tymczasem wokół bohaterki narasta seria niepokojących wydarzeń, których źródło kryje się w dramacie sprzed dwudziestu lat. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie grozi jej niebezpieczeństwo. Czy Ada odważy się stanąć twarzą w twarz z bolesną przeszłością i skomplikowaną teraźniejszością, by ochronić swoje życie i spełnić marzenia? Cytrusowy gaj to opowieść o różnych odcieniach przyjaźni i miłości, o rozczarowaniu i nadziei, a także o tym jak wiele sekretów, wyzwań i niespodzianek niesie ze sobą życie.


Obyczajowa powieść Cytrusowy gaj z przepiękną okładką, to pozycja, na którą bardzo czekałam, cenię bowiem emocjonalną twórczość Katarzyny Kieleckiej. Autorka tworzy od lat mniejsze formy literackie, wiersze, opowiadania, scenariusze przedstawień dla dzieci i przede wszystkim doskonałe powieści obyczajowe, na co dzień jest mamą, pracownikiem banku i pedagogiem, mieszka w Łodzi. Koniecznie wypatrujcie u mnie recenzji tej powieści, ja już nie mogę się doczekać jej lektury!24 komentarze:

 1. Nie mogę się doczekać recenzji :) Książka wydaje się interesująca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko książka wpadnie w me ręce zaczynam czytać :)

   Usuń
 2. Zapowiada się naprawdę ciekawie :) Czekam na Twoją recenzję :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książki tej autorki bardzo lubię i ten tytuł też planuję przeczytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna okładka, przyciąga wzrok i zachęca do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że skusiłabym się przeczytać tą książkę :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, warto jej szukać, już od dziś :)

   Usuń
 7. Zapowiada się ciekawie :) czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wydaje się bardzo interesujaca, a do tego urzekł mnie tytuł książki i okładka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka zapowiada się bardzo ciekawie :)
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń