środa, 7 marca 2018

Kobieca Moc – Siła kobiety, poczuj ją w sobie! Kobieca Moc – Życie, które Pokochasz – Agnieszka Przybysz – Wydawnictwo Nowa Proza

Już jutro, jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Dzień Kobiet! Zapraszam więc dziś Was do poznania książki, która w 100% jest kobietą! Oto nowość Wydawnictwa Nowa Proza, Kobieca Moc, autorstwa Agnieszki Przybysz.
 
 
Kobieca Moc – Życie, które Pokochasz
Agnieszka Przybysz
Premiera: 14 marca 2018
Wydawnictwo: Nowa Proza
Oprawa: okładka miękka
  

Mam nadzieję, że tak, jak ja, jesteście silnymi, pewnymi siebie kobietami. Wiem, że nie każda z nas, zawsze potrafi znaleźć w sobie tyle siły do walki z codziennymi, dotykającymi nas przecież wciąż problemami i życiowymi obciążeniami, z pomocą przychodzą nam zatem także pozycje książkowe, takie jak dzisiejsza bohaterka. Kobieca Moc, autorstwa Agnieszki Przybysz, otwiera umysł i zachęca do zmian, a to jest chyba najważniejszy aspekt w tak zwanej, ogólnie pojętej literaturze motywującej, jakże popularnej obecnie na rynku. Nie przepadam za bardzo za słowem coaching, tak bardzo dziś nadużywanym, lecz jest ono chyba jednym z najlepszych określeń tego, jak działa autorka Kobiecej Mocy na czytelnika. Jestem bowiem zdania, iż jeśli czyjeś słowo, pisane, tudzież mówione, pomaga nam, obojętnie w jakim aspekcie, jest dobrem, które należy jak najczęściej w życiu brać i czerpać z niego jak najwięcej.


Książkę zdobi, genialna według mnie okładka, różowe odcienie przyciągną kobiece, często przychylne na róż oko, szukajcie jej po 14 marca w księgarni. Świetnym pomysłem są rękawice bokserskie, bo czyż nie na co dzień jesteśmy różowymi fighterkami? Walczymy ze światem, wszechobecną złą energią, z problemami, ale z takimi rękawicami, różową bronią, jestem pewna, że damy radę. Książka jest dla kobiet, o kobietach, dedykowana kobietom. Już podczas czytania, uruchamia w czytelniku, często ukrywane, kobiece żądze chęci zrewolucjonizowania życia. Autorka zachęca, by znaleźć w sobie kobiecą moc, zniwelować wszelkie blokady, przeciwności, by w pełni cieszyć się życiem, które sama pokochasz. Wiem, że brzmi to bardzo górnolotnie, warto jednak spróbować, przeczytać tę książkę i postarać się o chociaż trochę zmian na lepsze. 


Jest tu dużo miejsca poświęconemu pewności siebie, wiele kobiet nie dostrzega własnej wartości, być może same są temu winne, żeńska energia chowana latami, wybucha w niesamowitą siłą, spróbujcie same się przekonać, czy książka zachęci Was do zmian? Kobieca Moc, aż kipi od słów, które szybko podnoszą na duchu, jednocześnie stymulując nasze możliwości, autorka twierdzi, że możemy wszystko, jeśli tylko tego zechcemy, opowiada o własnych doświadczeniach, rodzinie, jak wiele w jej życiu zmieniało się, na jak wiele rzeczy miała wpływ sama, w rozwoju osobistym. Koniecznie sięgnijcie po tę książkę, jeśli jesteście w punkcie, gdy potrzebujecie mocnego, różowego, kobiecego ciosu, nowej energii, ale także wówczas, gdy chcecie zmian i realizacji planów, a nadal boicie się na nie zdecydować i zaryzykować.

 

15 komentarzy:

 1. Przydało by mi się troszkę zmian w moim myśleniu :D Chętnie sięgnę po tą pozycje, wydaję się bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba każdej z nas, taki różowy cios dałby trochę :)

   Usuń
 2. Z ciekawości bym zerknęła, może i dla mnie byłby to dobry cios :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa pozycja :) Może i dla mnie byłaby inspiracją do zmian :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś czuję, że niedługo przydał by mi się taki różowy cios hihi :) na pewno sięgnę po książkę jak zobaczę ją w bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe czy taka książka wpłynęłaby na nasze myśli.... nigdy nie czytałyśmy tego typu książki i nie wiemy czy w ogóle zrobiłaby na nas jakieś wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem czy znalazłabym coś w niej dla siebie, ale z ciekawości zerknę przy okazji :)

  OdpowiedzUsuń