niedziela, 3 listopada 2019

Męski zapach na jesień – Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn Nou Avery Pour Homme – Świeży i energetyczny zapach!

Jesienią lubię, gdy mężczyzna zachwyca zapachem zarówno eleganckim, a jednocześnie świeżym i energetycznym, mój facet na jesienny czas wybrał zatem cytrusowo-drzewną wodę toaletową dla mężczyzn Nou Avery, jak się zatem sprawdziła?


Przepiękny zapach Nou Avery, przypadł do gustu zarówno mojemu narzeczonemu, jak i mnie, trafił idealnie w nasze wonne preferencje i myślę, że będzie strzałem w dziesiątkę dla wielu facetów. To bardzo uniwersalna, świeża, cytrusowo-drzewna woń, obok której większość nie przejdzie obojętnie. Woda Avery, przyciągnie wizualnie oko klasycznym designem, otrzymujemy ją bowiem w eleganckim, dobrze zabezpieczonym kartoniku z grafikami, zaś sam poręczny flakon zachwyca klasyczną oprawą i szklaną buteleczką (50 ml) z dobrze spełniającym swą funkcję atomizerem. Zakupicie ją w Rossmanie za około 65 zł.


Nou Avery, należy do zapachów klasycznych i ponadczasowych. Woń jest głęboka, intrygująca, jakby kilkuwymiarowa i przepiękna. To optymistyczna i świeża woda, która rozwija swój zapach na skórze. Nutę głowy, gra tu bergamotka, cytryna i kwiaty neroli, nutę serca lawenda, owoce jałowca i szałwia, zaś nutę bazy mech, drzewo sandałowe i bursztyn. Zapach spodoba się energicznym mężczyznom, którzy jesiennie chcą rozsiewać świeżą aurę. Jest trwały i świetnie utrzymuje się zarówno na skórze, jak i na ubraniach. Świetny będzie zarówno dla mężczyzn na co dzień, do pracy, ale także dla uprawiających sport, jak i odbywających spotkania biznesowe, ale także na elegancką kolację. Należy do kategorii zapachów cytrusowo-drzewnych, uwielbiam, gdy mój facet nim pachnie. Znacie męskie zapachy Nou?

 

26 komentarzy:

 1. Lubię takie świeże zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm,
  czy jest taka kobieta, która nie lubi jak jej mężczyzna zachwyca zapachem zarówno eleganckim, a jednocześnie świeżym i energetycznym?
  Serdeczności, Cherry Belle:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To będzie doskonały pomysł na prezent mikołajkowy dla mojej drugiej połówki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Myśle, że mogłyby mi się spodobać, fajna opcja na prezent

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam, że taka kompozycja zapachowa przypadłaby do gustu i mi;) Lubię takie świeże zapachy. I wiem, to dla facetów;)))
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musi pachnieć bardzo intrygująco :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że zapach mógłby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zainteresował mnie, może go kupię na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę, że mojemu by się spodobał taki zapach:**Buźka

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam cytrusowe zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój mąż ma dwie wody, które uwielbiam, ale te nuty zapachu o którym piszesz są nam bliskie :) Lubimy!

  OdpowiedzUsuń