poniedziałek, 9 listopada 2020

Jesienny wieczór z kobiecą, emocjonalną powieścią - Przyjdzie pogoda na miłość - Wioletta Piasecka – KSIĄŻKA NA JESIEŃ z Wydawnictwem Szara Godzina!

Listopadowy poniedziałek, to iście idealny czas na kolejną odsłonę mojego, jesiennego cyklu KSIĄŻKA NA JESIEŃ! Kobieca powieść pióra Wioletty Piaseckiej, zatytułowana Przyjdzie pogoda na miłość, ukazała się 30 września, to naprawdę wprost idealny wybór, jeśli szukacie emocjonalnej i ciepłej lektury na jesienny wieczór!

Autorka, Wioletta Piasecka, jest autorką książek, ale pisze też scenariusze teatralne, wiersze, teksty piosenek i słuchowisk radiowych, Przyjdzie pogoda na miłość jest pierwszą jej publikacją, skierowaną tylko dla dorosłych. 

Przyjdzie pogoda na miłość, to opowieść o trzech dziewczynach, każda z nich ma inną historię, łączy je zaś przyjaźń, która pomoże im w trudach życia. Mieszkającej z ojcem Joannie, wydaje się, iż los zaczyna układać się po jej myśli, zaś narzeczony Marek oznajmia, iż żeni się z inną kobietą, a jego małżeństwo ze względu na interesy rodzinne jest już przesądzone, on i przyszła żona Elwira, mają już nawet wspólny dom i plany kariery politycznej. Magda Dobrzyńska, pracuje w sklepie, jej życie upływa pod znakiem nudnej pracy oraz chłopaka, fana piwa i disco polo - Karola, dziewczyna po niespodziewanych nudnościach, odkrywa, iż jest w ciąży, a chwilę później, dostaje informację, iż znaleziono u niej guza. Jest jeszcze wciąż zajęta Zuzanna, która pracując jako hostessa, marzy o pracy w roli modelki, którą nareszcie otrzymuje, pojawiają się zaś problemy i dziewczyna wikła się w aferę. Czy drogi tej trójki, choć zawiłe i pełne przeszkód, zdołają wyjść na prostą? Powieść wciąga dobrze skrojoną fabułą, książkę czyta się z wielką przyjemnością, warto jej poszukać w księgarni, jest to bowiem piękny, obyczajowy, klimatyczny, kobiecy romans ze sporą dawką emocji, strzał w dziesiątkę na jesienne, kobiece wieczory!

 

 

10 komentarzy:

 1. Mojej przyjaciółce by przypadła do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się bardzo ciekawa ;) Może się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka jest dla mnie lekturą obowiązkową. ��

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie czytam romansów, ale może pora to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu obyczajowa literatura z romansem w tle, warto, świetna :)

   Usuń
 5. Ciekawy post.
  Dziękuję za informacje i udostępnianie książek oraz polecanych powieści. Miłego dnia
  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń