środa, 25 listopada 2020

Organizery, dzienniki, notatniki na nowy 2021 rok - Rok pełen inspiracji - Regina Brett oraz Bullet book. Bądź pięknie zorganizowana - David Sinden

Przy końcówce listopada, większość z nas, rozgląda się już za nowym kalendarzem na 2021 rok, który powitamy już za ponad miesiąc. Dziś chcę Wam polecić dwa, organizery, dzienniki, notatniki na cały rok, które oferuje Wydawnictwo Insignis, jest to Rok pełen inspiracji, którego autorką jest Regina Brett oraz Bullet book. Bądź pięknie zorganizowana, Davida Sindena.

Rok pełen inspiracji, którego autorką jest Regina Brett, to publikacja, która może stać się naszym kalendarzem w dowolnym roku, nie ma tu bowiem tradycyjnych, numerowanych dni, zaś 52 tygodnie. Każdy tydzień, to dobre słowo od autorki i inspiracje. To bardzo unikalny i specyficzny notatnik, mamy tu mnóstwo pozytywnej energii na każdy tydzień. Regina Brett, wydała już naprawdę sporo książek, między innymi Bój nigdy nie mruga, Jesteś cudem, Kochaj, czy też Bóg zawsze znajdzie Ci pracę, autorka notatnika, jest kobietą, która wygrała walkę z rakiem piersi, dzięki temu ma tyle energii i szacunku do własnego życia, jest dwukrotną finalistką Nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu, mieszka obecnie w Cleveland w stanie Ohio i pisze. Rok pełen inspiracji, to multum dobrych myśli na każdy tydzień w roku, ciekawe i motywujące teksty, dodadzą nam energii, z kalendarzem można pośmiać się, pomedytować, posłuchać muzyki, ale też zastanowić się nad tym, co nas otacza, docenić chwilę. Terminarz jest bardzo poręczny i miły w dotyku, nasze codzienne zapiski i plany na pewno nie umkną nam, dzięki niemu.  

Bullet book. Bądź pięknie zorganizowana, Davida Sindena, to doskonały organizer, codzienny notatnik, który pozwoli bez nerwów zaplanować nasze cele i działania. Z notatnikiem możemy dokładnie kontrolować, dzień po dniu, krok po kroku realizację planów, do tego praktyczny organizer pomaga nam wprowadzić w życie zdrowe nawyki. Bullet book, popycha też do twórczych zmian i wyzwań, marzeń, przypomina o celach. Świetny, personalny organizer, który można mieć zawsze pod ręką. 
23 komentarze:

 1. Uwielbiam notatniki, kalendarze itp. Mam ich zawsze kilka pod ręką, bo nie umiałabym się ograniczyć tylko do jednego. Te, które zaproponowałaś są tak piękne! Nie wiem który lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo :D Oba są bardzo ciekawe, na pewno któryś wybierzesz :)

   Usuń
 2. Oba są bardzo ciekawe, ale drugi podoba mi się bardziej. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne, podoba mi się ten niebieski :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie korzystam z żadnych organizerów czy notatników, ale te wyglądają bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś takiego ostatnio by mi się przydało... Mam niezły bajzel w życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś miałam taki notatnik, aktualnie nie prowadzę :) Choć przyznam szczerze, że mialam wtedy wszystko poukładane i o niczym nie zapominałam :) Chyba czas do niego wrocic :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wróć, fajnie jest mieć wszystko w jednym miejscu :)

   Usuń
 7. Ja jakoś za takimi notatnikami za bardzo nie szaleje ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pieknie wydane, aż chce się z nich korzystać każdego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie to fajne, inspirujące publikacje. Idealne na prezent na święta.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja już kupiłam swój organizer, teraz trochę drobnostek do niego i można startować z nowym rokiem :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Mimo, że uwielbiam wszystkie organizery i kalendarze to najlepiej sprawdzał się u mnie kartka papieru na której wszystko zapisuję. Co roku kupowałam kalendarz i prawie nic w nim nie zapisywałam więc na kolejny rok odpuszczam ;)

  OdpowiedzUsuń